Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: KategorieDisciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Ellen LANDSMANOVÁ10081096226CZECH REPUBLICHorská kola CK BÍTOVSKÁ
Andrea FREUDLOVÁ10093320751CZECH REPUBLICHorská kola SK VELO PRAHA
Barbora BOHUSLÁVKOVÁ CZECH REPUBLICHorská kola TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Andrea BRABCOVÁ CZECH REPUBLICHorská kola 
Matěj PAVKA10047356491CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Ondřej KŘIŽOVIČ10047397921CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Petr TONCAR10047428637CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX NIŽBOR
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Štěpán FRÉMUND10091810480CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Matyáš VANČO10047379228SLOVAKIABikrosB 10 
Michal ČERNÝ10047807543CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Albert HOLOUŠ10083167780CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Matěj SOKOL10047284147CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Filip ZÁCHVĚJ10091859586CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Jonáš ZELENKA10047311530CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Radim BOČEK10047346488CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Petr SOUBUSTA10047352249CZECH REPUBLICBikrosB 10CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
David ČERNÝ10047359020CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Petr KOTVAS10047359323CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Matyáš BUZEK10047360737CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Šimon JANEŠ10047362959CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Michal RUDOLF10047377006CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Adam SEDLÁČEK10047377915CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Daniel POKORNÝ10047378016CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Dominik DVOŘÁK10047386807CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Jan KOUBA10047376396CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Vojtěch PTÁČEK CZECH REPUBLICBikrosB 10SK ZŠ HOSTIVAŘ
Tadeáš MATOUŠEK10047428435CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Kryštof DOSTÁL10047435004CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Pavel FOLTÁN10047437630CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Richard ŽÁK10054538434CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Patrik TOMAN10093080675CZECH REPUBLICBikrosB 10ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Matěj PLACHÝ10106036643CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Jan STRÝČEK10055758210CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFÍR TEAM
Lukáš SCHWING10047453188CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Tomáš OTEVŘEL10058445009CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Team Vyškov
Tobias TRUNDA10059737331CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX TEAM HRANICE
Ondřej HENDRYCH10059943051CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Jan LYSEK10046607167CZECH REPUBLICBikrosB 10Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Robin ŽÁRA10070149370CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Matyáš ŠTĚPÁNEK10077919272CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Vojtěch REKL10078218861CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Kryštof LISZOK10079011938CZECH REPUBLICBikrosB 10SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Václav VÍCHA10079014665CZECH REPUBLICBikrosB 10SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Ondřej LUX10004856044CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Richard KNEŘ10091789767CZECH REPUBLICBikrosB 10FALER BIKE team
Petr TROJAN10091818261CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Ondřej SALAJ10091818766CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Max JELÍNEK10092871824CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Ondřej PIŠNA10092617705CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Rayen ABASSI10092956700CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Vojtěch KUČERA10096103944CZECH REPUBLICBikrosB 10LAGUNA CYCLES TEAM
Jakub REITZ10097982108CZECH REPUBLICBikrosB 10SK ZŠ HOSTIVAŘ
Daniel BOREČEK10104974794CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŘEHOŘ10104245375CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Václav KLEPSA10104245476CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Marek ČECHOVSKÝ10105462929CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
David ŠTUMR10105523250CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Adam VALENTA10105523553CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Šimon KOHN10106726656CZECH REPUBLICBikrosB 10CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jindřich STŘÍBRNÝ CZECH REPUBLICBikrosB 10CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Denis HLUBŮČEK10107825382CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Šimon PEKAŘ10047295867CZECH REPUBLICBikrosB 11B4 TEAM
Ondřej ČERNÝ10047321129CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX & 4X TEAM BRNO
Oliver PÁN10047324260CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ BMX TŘINEC
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Štěpán VLK10047331435CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Vojtěch OPRAVIL10047342549CZECH REPUBLICBikrosB 11UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Adam KOVAŘÍK10047387110CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Dominik PETRUS10046149146CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Max ČAPEK10047454202CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Jaroslav ŠIMŮNEK10063120409CZECH REPUBLICBikrosB 11 
David KARBAN10012895930CZECH REPUBLICBikrosB 11 
David JARNOT10079011231CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Karel KLEMENT10047252522CZECH REPUBLICBikrosB 11SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Tobias BLEIER10047253633CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Šimon SVÁTEK10047286571CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Filip FRANKO10093566584CZECH REPUBLICBikrosB 11UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Vojtěch BEČKA10047326280CZECH REPUBLICBikrosB 11ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Jan VOTOČEK10047334869CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Jakub KRATOCHVÍL10047339721CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Daniel ZEMÁNEK10047346286CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ FAVORIT BRNO
Václav NAJSER10047350532CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Daniel KŘÍŽ10047367205CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ FAVORIT BRNO
Viktor PODUŠKA10094382192CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX NIŽBOR
Viktor WEBER10047397820CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Marek CHVOJKA10047376194CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Sebastián ŠÁCHA10047419240CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Tomáš UTINEK10047419341CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Martin SPURNÝ10054511455CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Samuel SÝKORA10055407087CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Pavel TRUBAČ10046400235CZECH REPUBLICBikrosB 11LAGUNA CYCLES TEAM
Petr VYŠOHLÍD10044365457CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Max VESELÝ10047442074CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Václav KUBR10059942344CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Lukáš LASOTA10061954385CZECH REPUBLICBikrosB 11Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Filip GOLD10036433079CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX Team Vyškov
Vojtěch LINTYMER10071393495CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Vojtěch MIKO10047282733CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Stránka: 1234...5354Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 54, celkem 5313 záznamů