Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílZeměJméno a příjmení
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Adam CIHLÁŘ10047345680CZECH REPUBLICSilniceelite 
Adam GELNAR10079255650CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceU23 
Adam HRADIL CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Adam JÄGER10106104745CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálová 
Adam KOLAŘÍK10091863024CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Aleš HONZÁK10091266775CZECH REPUBLICBikrospersonál-organizátor 
Alexei BELYAKOV10091858071CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Alysha VAN NECK10087884408CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Aneta MACHULKOVÁ10074870644CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Aneta STAŇKOVÁ10084395640CZECH REPUBLICSilnicejuniorky 
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Anna KUDLÁČKOVÁ10097471947CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Anna MENDLOVÁ10073774241CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Daniel HOVORKA10092446539CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Daniel KALIBA CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Daniel MIAVEC10093678035CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhajunioři 
David JARNOT10079011231CZECH REPUBLICBikrosB 12 
David KARBAN10012895930CZECH REPUBLICBikrosB 12 
David PROFT10092707227CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Denis MAIXNER10097181250CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Dominik CHLUPÁČ10008965612CZECH REPUBLICSilniceelite 
Dominik PETRUS10046149146CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Ema KŘÍŽOVÁ10092447347CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Emma NIČOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Filip CAHA10054530653CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Filip LEDECKÝ10085678868CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Filip MATĚJKA10091477549CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Filip MICHÁLEK10082414416CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Filip ZÁCHVĚJ10091859586CZECH REPUBLICBikrosB 11 
František ZELENÝ10091817857CZECH REPUBLICBikrosB 14 
Hana JEŽKOVÁ10006828578CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Hana SVOBODOVÁ10090732265CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Hynek PALIČKA10046583929CZECH REPUBLICSilniceU23 
Ivo MALIŠ10051563463CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Jáchym ŠTEMBERK10070052774CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Jakub RAK10093079362CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Jakub REHOVIČ10091862721CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Jakub SEDLÁČEK10047315671CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Jan BOUČEK10047207254CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Jan ČECH10046363253CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jan FIERLA10016047218CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jan HLAVATÝ10047316681CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jan HOVORKA CZECH REPUBLICBikrosCRUISER 
Jan PLEŠTIL10047393271CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálová 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jan REBILAS10054299469CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Stránka: 1234...111112Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 112, celkem 5565 záznamů