Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Země
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Bartlomiej Czyz10012535919 SilniceeliteCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Denis Hoza10081178169 SilniceU23CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Nigel De Sota10084304906 SilniceeliteCT Team Novo Nordisk Development
Vojtec Sedlacek10076809230AFGHANISTANSilniceU23CC ETUPES
Filip PROKOPYSZYN10048871917AFGHANISTANSilniceeliteTUFO PARDUS Prostějov
Richard Riška10046080842AFGHANISTANSilniceU23ATT Investments
Franciszek KOCUR10093070975AFGHANISTANSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Martin CHREN10010948553AFGHANISTANDráhaeliteTUFO PARDUS Prostějov
Josiah GRIERSON10124548384AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Noah BLANNIN10077736083AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Nathanael BURNS10136136349AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Nate HADDEN10124111076AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Hannes BRANDECKER10035084476AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Daniel EICHINGER10015603442AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Andreas HOFER10006824336AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Michael KONCZER10014465613AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Julian David BARRETO BEJARANO10122916461COLOMBIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Antonín UNGERMAN10047160572CZECH REPUBLICCyklokrospersonál sportovní ředitelAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jaromír FRIEDE10001095272CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelATT Investments
Pavel PROŠEK10046972232CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikSportRaces Cycling Team
Zdeněk MLYNÁŘ10001130032CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér II.SCK ASTERIA DUBÍ
René ANDRLE10001219251CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelIsrael - Premier Tech
Jan FALTÝNEK10000873687CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelCYKLO FALTÝNEK
Jaroslav KLIKA10047568578CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Miroslav ČERNOHLÁVEK10047708220CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenér I. 
Miroslav LEDVINKA10048138959CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanik 
Emil HEKELE10001515002CZECH REPUBLICCyklokroseliteZEKOF TEAM
František TRKAL10001128012CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelTEAM DUKLA PRAHA
Luděk KUBIAS10047218267CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelRoman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír VÁVRA10048023670CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jiří MAIER10048119862CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér II.CK SLAVOJ TEREZÍN
Zdeněk RUBÁŠ10001127002CZECH REPUBLICSilnicemasters CAC SPARTA PRAHA
Petr CIRKL10003551901CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-masérVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jan KAŠPAR10047052155CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Tomáš KOZÁK10047574844CZECH REPUBLICHorská kolamasters CTraining&Food
Lukáš HEINRICH10003190674CZECH REPUBLICSilniceelite 
Zdeněk VOBNÁŠIL10048127946CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Petr BAUER10047717617CZECH REPUBLICSilnicemasters EČSC Praha
Jan SLAVÍČEK10004177448CZECH REPUBLICHorská kolamasters CEXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Oldřich PIVODA10047654464CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér III.TJ Sigma Hranice, z.s.
Jiří ŽENÍŠEK10046860175CZECH REPUBLICHorská kolapersonál sportovní ředitelCAT Trenčín
Pavel ŠMÍD10013262106CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ FAVORIT BRNO
Jan PITHART10002375268CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
František MENGER10048123296CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Adam HOMOLKA10001409514CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelHrinkow Advarics Cycleang
René JAURIS10006187873CZECH REPUBLICDráhaeliteMISTRAL
Vojtěch MAREK10047676389CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelLAWI junior team
Jaroslav BLÁHA10046654657CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér II.CK TATRAN KOHOUTOVICE
Petr SKOTÁK10013262005CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ FAVORIT BRNO
Miroslav BERGER10012814084CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ FAVORIT BRNO
Miroslav KRATOCHVÍL10003132070CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí UCITJ FAVORIT BRNO
Robert BOČEK10004919702CZECH REPUBLICBikrosCYKLISTIKA PRO VŠECHNYTJ FAVORIT BRNO
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Jiří BOUŠKA10006188984CZECH REPUBLICSilniceHDCLAWI Stars - GIANT
Martin BÍNA10002600691CZECH REPUBLICCyklokroseliteKOLOKRÁM
Jiří BÖHM10005691052CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ FAVORIT BRNO
Vladimír LAZAR10001585124CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér II.TJ FAVORIT BRNO
Karel VÁVRA10046352038CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér I.TJ DUKLA BRNO
Pavel PETROVSKÝ10047776221CZECH REPUBLICSálová cyklistikamasters muži sálováTJ FAVORIT BRNO
Pavel KEPÁK10048139464CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ FAVORIT BRNO
Petr KOLÁČEK10047751464CZECH REPUBLICSilnicemasters CCK FESO PETŘVALD
Stanislav KOZUBEK10001576030CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officiel 
Radim SOUSEDÍK10005996907CZECH REPUBLICBikrosM 30+ 
Luboš PELÁNEK10002128223CZECH REPUBLICSilniceeliteLIOTTO
Martin WÜRZ10047525637CZECH REPUBLICSilnicemasters D 
Lukáš PAVLECH10002653639CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér III.CK FESO PETŘVALD
Josef MUDŘÍK10003343551CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Otakar FIALA10048015384CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dominik PUFFER10007699760CZECH REPUBLICHorská kolaeliteAutomotoklub ČeskéBudějovice
Radim KOŘÍNEK10001486003CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-manažerČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Jiří BOHATÝ10047760760CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Marek VODÁK10005996402CZECH REPUBLICBikrosM 30+ 
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Jan ŠTINDL10047750050CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třida 
Josef BURGR10002476413CZECH REPUBLICSilnicemasters ECSK MARKUS, spolek
Vladimír BROŽ10047762881CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Hynek ŠTĚRBA10012979489CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Petr GLOGAR10047987702CZECH REPUBLICHorská kolaElite national commisaireYOGI RACING OSTRAVA
Jan GLOGAR10047595961CZECH REPUBLICSilnicemasters EYOGI RACING OSTRAVA
Zdeněk MIKOLAJCZYK10047595860CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielYOGI RACING OSTRAVA
Ivo JEŘÁBEK10047960723CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelCyklisti Slavia Děčín
Jiří DOHNAL10046859872CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní B 
Otmar RYCHTA10048109960CZECH REPUBLICSilnicemasters ECPV KRNOV
Václav BEČKA10047738229CZECH REPUBLICSilnicemasters ECYKLO POKR PARDUBICE
Milan NOVÁK10046783484CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováSÁLOVÁ CYKLISTIKA SVITÁVKA, z.s.
Jiří HRDLIČKA10012809539CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováSÁLOVÁ CYKLISTIKA SVITÁVKA, z.s.
Pavel VITULA10012821663CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ FAVORIT BRNO
Pavel LOSKOT10012810751CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováSÁLOVÁ CYKLISTIKA SVITÁVKA, z.s.
Radim VÁŇA10047472588CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Oldřich HERČÍK10047737724CZECH REPUBLICSilnicemasters EKCL KOOPERATIVA - Svijany
Milan ČIŽINSKÝ10003552305CZECH REPUBLICHorská kolamasters CMADesign
Jan MORÁVEK10047894540CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officiel 
Roman KREUZIGER10003205327CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelTEAM BAHRAIN - VICTORIOUS
Václav JEŽEK10002078612CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-opatrovatelBRILON RACING TEAM MB
Jaroslav BENDL10047577066CZECH REPUBLICSilnicemasters DCyklo Bendl
Jiří VÍCH10046858054CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorKLUB CYKLISTIKY KRÁSNÁ LÍPA
Martin PEČENKA10002802169CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikCYKLO ATOM
Václav WEBER10006123411CZECH REPUBLICHorská kolamasters ABIKESTRIKE.COM
Petr PUČELÍK10001581181CZECH REPUBLICSilnicemasters CAC SPARTA PRAHA
Vladimír BAŤA10047595052CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Stránka: 1234...9293Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 93, celkem 9280 záznamů