Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Země
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Eliška HUJEROVÁ10152417494CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteNORTH BIKE CLUB
Viktorie KAVKOVÁ10152439423CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazOTOSPORT TEAM JESENÍK
Eliška TOMANOVÁ10152441746CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazTeam Forman Energetic
Josefína MARKOVÁ10152447406CZECH REPUBLICTrialPROMESAÚAMK AMK Staré Brno
Miriam MALÍKOVÁ10152451042CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazBIKE 2000
Lucie MALÍKOVÁ10152451244CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazBIKE 2000
Anna JEDLIČKOVÁ10152452961CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíROUVY Specialized
Johana DOBNEROVÁ10152453163CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíROUVY Specialized
Vanda ČERNÁ10152645042CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyČERNOCHOVA BAJKOVÁ ŠKOLA
Lucie MUSIALOVÁ10152673132CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelFORCE TEAM ŠUMPERK
Kateřina GOTTWALDOVÁ10152673637CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-mechanikCP team
Jana VAŇKOVÁ10152677879CZECH REPUBLICSilniceženy mastersML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Kateřina BARTÁKOVÁ10152681115CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteGAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Eliška KREJČÍKOVÁ10152849752CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyOPLT CYCLING MONTONE
Gabriela RAUFEROVÁ10152857533CZECH REPUBLICBikrosCYKLISTIKA PRO VŠECHNYSC BMX Benátky nad Jizerou
Antonie BORGULOVÁ10153012228CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazADASTRA Cycling Team
Anna MASNICOVÁ10153016369CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíADASTRA Cycling Team
Jana SVOBODOVÁ10014533816CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér III.CK SLAVOJ TEREZÍN
Kristýna ČAPKOVÁ10153021625CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyLetná Bike Whipmaster
Anna TYPLTOVÁ10153027988CZECH REPUBLICSilnicepersonál-zdravotníkUCC
Katarína TÓTHOVÁ10047010123CZECH REPUBLICHorská kolaženy mastersMTB & TRIAL Mraveniště Říčany
Julie KOŽUŠNÍKOVÁ10153121554CZECH REPUBLICCyklokroskadetkyHSF SYSTEM CYCLING TEAM
Martina HOVORKOVÁ10153122261CZECH REPUBLICHorská kolaženy mastersGREENY Cycling Club
Adéla VODICOVÁ10153124281CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíCykloteam MXM Hulín
Tereza SKÁLOVÁ10153127820CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičCzech Cycling Tour
Liliana DIBLÍKOVÁ10153150250CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Martina TRNKOVÁ10153161465CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikLAPIERRE PLZEŇ
Gabriela NOSÁLOVÁ10153333540CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Tereza NOSÁLOVÁ10153333843CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Adéla VALÁŠKOVÁ10153486417CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazASPIRE SCM
Eliška KOPFSTEINOVÁ10153486922CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíPROFI SPORT CHEB
Jaroslav MORÁVEK10153494194CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-opatrovatelPROOFY cycling team
Veronika KOCOURKOVÁ10153788430CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíCOMMENCAL FDF TEAM
Hana HOMOLKOVÁ10153852791CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteENJOY RIDING TEAM
Aneta HANUŠOVÁ10153879164CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíBB Com Cycling Team
Olga LAPKOVÁ10154425903CZECH REPUBLICBikrospersonál-organizátorTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Iva JADRNÁ10154428630CZECH REPUBLICDráharozhodčí 1.třídaSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Amálie ŠKULTYOVÁ10154435296CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaCK FESO PETŘVALD
Kateřina CICHÁ10154435401CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaCK FESO PETŘVALD
Alena JABORNÍKOVÁ10154436209CZECH REPUBLICDráharozhodčí 1.třídaSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Zdeňka IPPOLDTOVÁ10154480665CZECH REPUBLICSilniceženy mastersSK FAVORIT Bílina z.s.
Zdeňka COGANOVÁ10154552508CZECH REPUBLICSilniceženy mastersCarla.kupkolo.cz
Eliška HAVLÍČKOVÁ10154552811CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíGHOST Team
Marie MALÍŘOVÁ10154553316CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíGHOST Team
Sára VOKROUHLECKÁ10154570490CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Barbora LIKUSOVÁ10154571201CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíLOKO TRUTNOV
Soňa RYŠÁNKOVÁ10046759135CZECH REPUBLICSilniceženy mastersCK PARDUBICE
Petra SLABÁ10154625660CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteHSF SYSTEM CYCLING TEAM
Vanessa VÁLKOVÁ10154668706CZECH REPUBLICSilnicekadetkySK PETŘÍN PLZEŇ
Thea VÝDOVÁ10154704068CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyVELO AKADEMIE KLADNO
Stránka: 12...182183184185186Počet na stránku: 50100Stránka 185 z 186, celkem 9280 záznamů