Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Kategorie
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Monika LIENERTOVÁ10093347629CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíSKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
Adéla LEBEDOVÁ10093154942CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíCK Jihočeské naděje
Barbora PLONEROVÁ10093155043CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíCK Jihočeské naděje
Aneta KYSELOVÁ10093382385CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíIVAR CS - AUTHOR TEAM
Daniela Procházková10106215182CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Klára SEIFERTOVÁ10106215384CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Stela SCHILLINGOVÁ10106215283CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Adéla NĚMCOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíPakli sport klub, z. s.
Karla BOBKOVÁ10095182545CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Zuzka KRÁTKÁ10096132640CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíBike Freaks Holice
Nela FALTYSOVÁ10096524781CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíADASTRA Cycling Team
Antonie CERMANOVÁ10097999989CZECH REPUBLICCyklokrosžákyně mladšíAUTHOR TEAM STUPNO
Jolana KROUPOVÁ10105703106CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Andrea VOTÍPKOVÁ10105704722CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Lucie ČERNÁ10104159590CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Tereza JAHODOVÁ10104249924CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTEAM FORMAN CINELLI
Simona ZEZULKOVÁ10104976515CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Ema Magdalena JAKLOVÁ10104519403CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíSK EDIE TEAM VSETÍN
Alžběta BERNATOVÁ10104973784CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíTJ FAVORIT BRNO
Tereza GRATZOVÁ10104973885CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíTJ FAVORIT BRNO
Kateřina LÁNÍČKOVÁ10104974289CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíTJ FAVORIT BRNO
Laura ZEMANOVÁ10105465656CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Linda ZEMANOVÁ10105465757CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Amálie SRNSKÁ10105528910CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE team Nové Město na Moravě
Aneta KOUTKOVÁ10105528506CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE team Nové Město na Moravě
Adéla KOPŘIVOVÁ10105529112CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE team Nové Město na Moravě
Kateřina KECOVÁ10105729879CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíKOVO PRAHA
Eva DRHOVÁ10105769588CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE TEAM ŠPINDLERŮV MLÝN
Johana SÍTKOVÁ10106025428CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Linda SÍTKOVÁ10106025327CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Natálie MAREŠOVÁ10106966328CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE team Nové Město na Moravě
Justýna NOVOTNÁ10106056952CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíMORAVEC Team
Kateřina HIKLOVÁ10106086759CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adéla PAŘÍKOVÁ10106086658CZECH REPUBLICCyklokrosžákyně mladšíAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Aneta PETROVÁ10106347851CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíkola-bbm.cz
Eliška KRÁLOVÁ10106268231CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Valeria KROCOVÁ10106268332CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Adina JEDLIČKOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíFORCE TEAM JESENÍK
Ester BUCHTOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíFORCE TEAM JESENÍK
Tereza JANDEKOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíFORCE TEAM JESENÍK
Kateřina KŘÍSTKOVÁ10106542356CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTJ TŽ TŘINEC
Nikola KUBELKOVÁ10106640366CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíNORTH BIKE CLUB
Barbora BUKOVSKÁ10106803145CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíDK BIKESHOP Racing Team
Vanessa HARTYCHOVÁ10106788290CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Žaneta KUPSKÁ10106812441CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíDRAHANSKÝ SPORT
Ivona POZORSKÁ10106812138CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíDRAHANSKÝ SPORT
Adéla BĚLOBRADIČOVÁ10106960466CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTJ FAVORIT BRNO
Anna KOLLÁRIKOVÁ10107510134CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíCK Jihočeské naděje
Anna KRATOCHVÍLOVÁ10107664122CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíASPIRE SCM
Linda PLONEROVÁ10108304019CZECH REPUBLICCyklokrosžákyně mladšíCK Jihočeské naděje
Anna MENDLOVÁ10073774241CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Aneta MACHULKOVÁ10074870644CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Kateřina VOSIČKOVÁ10047205133CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Nela VOGLOVÁ10047258885CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka ZEMÁNKOVÁ10047259289CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Natálie LINDAUEROVÁ10047259390CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Tereza BURŠÍKOVÁ10047314560CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Hana CIKÁNKOVÁ10047315772CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Štěpánka BAREŠOVÁ10047315873CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nikola SNOPKOVÁ10047316176CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka POKORNÁ10047317085CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ FAVORIT BRNO
Kateřina NÁVOJOVÁ10047388019CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Eliška ČECHOVÁ10047389130CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ FAVORIT BRNO
Roxana Adelaida BRÁZDOVÁ10047389736CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Tereza NĚMCOVÁ10047389837CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Julie TŮMOVÁ10047389938CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Ema ŠEBKOVÁ10047391655CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Karin BUTOROVÁ10051521330CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Adéla KRÁLOVÁ10051573062CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ FAVORIT BRNO
Kateřina ŠÍPKOVÁ10051574375CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ FAVORIT BRNO
Veronika ŘEŽÁBKOVÁ10051680267CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Veronika NUTILOVÁ10051681277CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Barbora TRENČÍNSKÁ10051681479CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Vanessa Mbay10047447532CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nela PAVLIŇÁKOVÁ10051974705CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Lina KARÁSKOVÁ10072560428CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Eliška DRNOVSKÁ10072560529CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Tereza KYPASTOVÁ10072560630CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Ema VIGHOVÁ10074862358CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Sarah MBAYE10049699447CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Julie KOCÍKOVÁ10074864681CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Alžběta VALTOVÁ10074865994CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka HEJDUKOVÁ10074866200CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Natálie ZÁRYBNICKÁ10074868018CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nikola ZÁRYBNICKÁ10074868826CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Lucie OBADALOVÁ10047388928CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Ludmila ŠÍPKOVÁ10078428625CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ FAVORIT BRNO
Karolína STRAKOVÁ10087845709CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Zuzana LANDROVÁ10089870884CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Valerie NOVÁKOVÁ10089871894CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Sára STRUHAŘOVÁ10091960529CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Silvie UHROVIČOVÁ10091960731CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Tereza ŠÁCHOVÁ10089872201CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kateřina BĚLKOVÁ10089872403CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Sofie MATTUŠOVÁ10090736511CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováSKP Kometa Brno
Alena ČANI10090730750CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Gabriela SCHYBOLOVÁ10090730851CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Markéta LÖFFLEROVÁ10100605653CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Eliška ROZEHNALOVÁ10101058220CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Viktorie ŠEBKOVÁ10103665395CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Stránka: 12...4748495051525354Počet na stránku: 50100Stránka 50 z 54, celkem 5313 záznamů