Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Kategorie
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Pavel KOZÁK10047879584CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BSK PETŘÍN PLZEŇ
Jakub KUBIAS10047222513CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BRoman Kreuziger Cycling Academy
Radovan MATĚJKA10047508560CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BČSC Praha
Robert SKÁLA10046892511CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BČEZ Cyklo Team Tábor
Daniela HAMŠÍKOVÁ10047968908CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BCK ORLÍK ORLOVÁ
Luboš JEŘÁBEK10046858559CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní CCyklisti Slavia Děčín
Karel MACHAČNÝ10047632943CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní CSK PETŘÍN PLZEŇ
Josef VAISHAR10046756913CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní CTJ FAVORIT BRNO
Roman DOHNAL10047420452CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní CKOVO PRAHA
Aneta VÁLKOVÁ10047436923CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní CČSC Praha
Nikola HLUBINKOVÁ10106966530CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní CČSC Praha
Anna PODSKALSKÁ10011016453CZECH REPUBLICHorská kolaRozhodčí národní CKOVO PRAHA
Miroslav KRATOCHVÍL10003132070CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ FAVORIT BRNO
Arnošt POKORNÝ10013262207CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ FAVORIT BRNO
Josef VILD10002554215CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaLOKOMOTIVA LIBEREC
Zdeněk FAFEK10002554013CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Jan ŘASA10002550676CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kamil BARTŮNĚK10048165231CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Pavel ŠEVČÍK10048163009CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Pavel LANDT10046444792CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Jiří ONDLEVEC10047993156CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
František MUDŘÍK10046443681CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Jindřich MUDŘÍK10046442570CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Ladislav NAVRÁTIL10046445705CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Bořivoj HORVÁTH10002550575CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Ladislav CELLER10047743784CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Antonín PŘIKRYL10002552494CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ SPARTAK PŘEROV
Petr ŠVEJDA10047975978CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Petr PETRŮJ10047466831CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ MILO OLOMOUC odd.sál.cykl.
Libor KOŠAŘ10047500274CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaSK SC PRIMA NEZAMYSLICE
Vladimír ZAHÁLKA10046968693CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistika 
Radomír PÁNEK10046414076CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ SPARTAK PŘEROV
Robert ZVOLÁNEK10047133900CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Zdeněk HOLUB10051680469CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Markéta KRIPNEROVÁ10048094806CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Alena BARTŮŇKOVÁ10048164120CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Dana MEJSNAROVÁ10048096624CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Ilona HORVÁTHOVÁ10047911718CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Tereza LOMNICKÁ10048097634CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Eva PŘIBYLOVÁ10047492594CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ Stavební stroje Němčice
Jana HORÁČKOVÁ10002550474CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Tereza ŽEREBNÁ10048099149CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Milada MAŠKOVÁ10047970726CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Vlasta BERÁNKOVÁ10047921317CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Marie KANTOROVÁ10047051448CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Kateřina HAVLÍČKOVÁ10047204325CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Martina KOUŘILOVÁ10047205234CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ Stavební stroje Němčice
Sabina KARÁSKOVÁ10077868146CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Petr BARTŮNĚK10013206835CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí UCITJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Karel KAŇKA10004631934CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí UCITJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Stránka: 12...74757677787980...104105Počet na stránku: 50100Stránka 77 z 105, celkem 5250 záznamů