Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Země
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Marie HAVLÍKOVÁ10114814335CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíAUTHOR TEAM STUPNO
Lucie VEITOVÁ10114815244CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíAUTHOR TEAM STUPNO
Klára MIRVALDOVÁ10115417452CZECH REPUBLICSilniceženy eliteSWEEP FACTORY TEAM
Barbora MITVALSKÁ10115287211CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíUNIKOVO MTB TEAM
Petra FANDERLIKOVÁ10114185451CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelUNLIMITED KM TRADING CZ
Dorota KAFKOVÁ10114181815CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Rozálie ZEMANOVÁ10114184744CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Karolína HORKÁ10115582049CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíCK 1967 ČESKÁ KAMENICE
Laura NOVÁKOVÁ10115582150CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíCK 1967 ČESKÁ KAMENICE
Lucie SOUKUPOVÁ10115582251CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíCK 1967 ČESKÁ KAMENICE
Tereza ZEMANOVÁ10115582352CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyCK 1967 ČESKÁ KAMENICE
Veronika SOUKUPOVÁ10115582453CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-opatrovatelCK 1967 ČESKÁ KAMENICE
Barbora KUBÍČKOVÁ10114568502CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíSK VELO PRAHA
Klára MARCOVÁ10115510412CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Aneta MARCOVÁ10115510513CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kateřina ČERVENKOVÁ10114817264CZECH REPUBLICBikrosG 13BMX Ostrava z.s.
Anna ANDRYSÍKOVÁ10115120388CZECH REPUBLICBikrosG 11TJ FAVORIT BRNO
Denisa TOMÁNKOVÁ10115127260CZECH REPUBLICBikrosG 6TJ FAVORIT BRNO
Leona ČECHOVSKÁ10115125745CZECH REPUBLICBikrosG 9TJ FAVORIT BRNO
Kristýna ANDRLOVÁ10115080477CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazkola-bbm.cz
Taťána FRYDRYCHOVÁ10115080679CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazkola-bbm.cz
Josef ŠIMÁNEK10115083713CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíkola-bbm.cz
Linda RABOCHOVÁ10115083410CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíkola-bbm.cz
Tereza SVOBODOVÁ10115084016CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíkola-bbm.cz
Marie VOBECKÁ10047223220CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérFANY CYCLING TEAM
Ema VALENTOVÁ10115084319CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíkola-bbm.cz
Julie ČECHUROVÁ10115080578CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazkola-bbm.cz
Martina SÁBLÍKOVÁ10005973261CZECH REPUBLICSilniceženy eliteKRS Svratka
Gabriela SLABÁ10115361676CZECH REPUBLICSilniceženy mastersCarla.kupkolo.cz
Magdaléna HORÁKOVÁ10115372487CZECH REPUBLICBikrosG 6BMX TEAM HRANICE
Hedvika DAŘBUJÁNOVÁ10115567804CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Michaela JIROUTKOVÁ10115579120CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Kateřina HAŠKOVÁ10115579827CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Lucie NERADOVÁ10115587608CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Sofie PETROF10115588921CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Adéla POKORNÁ10115589224CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Vanesa MISTROVÁ10115589729CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Martina PROCHÁZKOVÁ10115591345CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Kateřina PROCHÁZKOVÁ10115591951CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Kristýna SVOBODOVÁ10115594476CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Veronika VOZKOVÁ10115594678CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Lucie ZELENÁ10115595991CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Monika KLIMEŠOVÁ10115596294CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielASPIRE SCM
Markéta GRÉGROVÁ10115635704CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíLAWI junior team
Kateřina TEUBEROVÁ10115640754CZECH REPUBLICSilniceženy eliteHSK cycling team
Martina JECHOVÁ10115645303CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérADASTRA Cycling Team
Anna KŘÍŽKOVÁ10115816667CZECH REPUBLICCyklokrosžákyně mladšíČEZ Cyklo Team Tábor
Ellen FAROVÁ10115817677CZECH REPUBLICCyklokrosžákyně mladšíČEZ Cyklo Team Tábor
Julie ROTHBAUEROVÁ10115818283CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazČEZ Cyklo Team Tábor
Michaela HOLÍKOVÁ10115823135CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérN1 TEAM
Stránka: 12...122123124125126127Počet na stránku: 50100Stránka 125 z 127, celkem 6329 záznamů