Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Země
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Aneta PETROVÁ10106347851CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíkola-bbm.cz
Františka HORNOVÁ10106410192CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazAkademie cyklistických sportů
Eliška KRÁLOVÁ10106268231CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Valeria KROCOVÁ10106268332CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Isabella HONIGOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazFORCE TEAM JESENÍK
Adina JEDLIČKOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíFORCE TEAM JESENÍK
Thea JEDLIČKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazFORCE TEAM JESENÍK
Andrea ALFOLDIOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyFORCE TEAM JESENÍK
Ester BUCHTOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíFORCE TEAM JESENÍK
Adéla DORNIČÁKOVÁ10116425646CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyFORCE TEAM JESENÍK
Tereza JANDEKOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíFORCE TEAM JESENÍK
Natálie KOTASOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyFORCE TEAM JESENÍK
Anna KRČMÁŘOVÁ10106268029CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyFORCE TEAM JESENÍK
Barbora ŠALPLACHTOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyFORCE TEAM JESENÍK
Jana ČUPOVÁ10106673813CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérNOVATOP BIKE TEAM
Anna Lužná10106219630CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteOPLT CYCLING
Adéla PITTNEROVÁ10106263278CZECH REPUBLICSilnicekadetkyMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lucie PNIOKOVÁ10106758685CZECH REPUBLICSilnicejuniorkyCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Kateřina KŘÍSTKOVÁ10106542356CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíSportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Nela SLANÍKOVÁ10106448588CZECH REPUBLICSilnicejuniorkyRoman Kreuziger Cycling Academy
Barbora MAŘÍKOVÁ10106603081CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masérÚstecké centrum cyklistiky
Marie SOUBUSTOVÁ10106618239CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Michala ŠANTAVÁ10106626323CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteNO QUESTION BIKE TEAM
Klára FILIPOVÁ10106639255CZECH REPUBLICSilniceženy eliteKOVO PRAHA
Nikola KUBELKOVÁ10106640366CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíNORTH BIKE CLUB
Lucie POSPÍŠILOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBiketrial Blansko
Alena ŠROTKOVÁ10107080708CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Štěpánka SOUBUSTOVÁ10106727161CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Marie PÁCLOVÁ10106727363CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Emílie DVOŘÁKOVÁ10106787886CZECH REPUBLICBikrosG 8ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Barbora BUKOVSKÁ10106803145CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíDK BIKESHOP Racing Team
Vanessa HARTYCHOVÁ10106788290CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Žaneta KUPSKÁ10106812441CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíDRAHANSKÝ SPORT
Ivona POZORSKÁ10106812138CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíDRAHANSKÝ SPORT
Markéta MUŠÁLKOVÁ10106835982CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazHEAD PRO TEAM OPAVA
Amálie PILÁTOVÁ10106960567CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTJ FAVORIT BRNO
Adéla BĚLOBRADIČOVÁ10106960466CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTJ FAVORIT BRNO
Klára KUBÍNOVÁ10106928639CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteDK BIKESHOP Racing Team
Jitka RAKOVÁ10106966126CZECH REPUBLICSilniceženy mastersCYKLO TEAM KILLI
Nikola HLUBINKOVÁ10106966530CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní CČSC Praha
Vanda ŠVIDRNOCHOVÁ10106966631CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíDK BIKESHOP Racing Team
Anna KOLLÁRIKOVÁ10107510134CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíCK Jihočeské naděje
Terezie KOLLÁRIKOVÁ10107510235CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazCK Jihočeské naděje
Jitka CABALKA10107503161CZECH REPUBLICSilniceCYKLISTIKA PRO VŠECHNYCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Andrea DOSTÁLOVÁ10107613602CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazAkademie cyklistických sportů
Eliška KVASNIČKOVÁ10107680993CZECH REPUBLICSilnicejuniorkySportRaces Cycling Team
Barbora MACHULKOVÁ10007704814CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteOPLT CYCLING
Anna KRATOCHVÍLOVÁ10107664122CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíASPIRE SCM
Klára ZATLOUKALOVÁ10107780623CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Barbora BLAŽKOVÁ10107825281CZECH REPUBLICBikrosG 6SC BMX Benátky nad Jizerou
Linda PLONEROVÁ10108304019CZECH REPUBLICCyklokrosžákyně mladšíCK Jihočeské naděje
Sára SLAVÍČKOVÁ10108403039CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kristýna BARTOŇOVÁ10108556219CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Eliška CAKLOVÁ10108556724CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Anna Magdalena CICHÁKOVÁ10108556926CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Amálie DAJČOVÁ10108557027CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíNORTH BIKE CLUB
Anna HOŠICOVÁ10108557330CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíNORTH BIKE CLUB
Nella JURISOVÁ10108557835CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Adéla KLIMENTOVÁ10108558037CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Anna KLIMENTOVÁ10108558138CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Anna PRCHALOVÁ10108558946CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Barbora PRCHALOVÁ10108559047CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Adéla PTAČOVSKÁ10108559148CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Tereza TICHÁ10108559552CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Eliška SCHACHNEROVÁ10108616136CZECH REPUBLICBikrosG 6CK BÍTOVSKÁ
Tereza PUDDU10108615833CZECH REPUBLICBikrosG 15CK BÍTOVSKÁ
Rozárie NĚMCOVÁ10108615530CZECH REPUBLICBikrosG 7CK BÍTOVSKÁ
Ela PLECHÁČOVÁ10108843781CZECH REPUBLICBikrosG 6CK BÍTOVSKÁ
Anna Helena NEKOVÁŘOVÁ10108844589CZECH REPUBLICBikrosG 6CK BÍTOVSKÁ
Hana URBÁNEK10108846007CZECH REPUBLICBikrosG 8CK BÍTOVSKÁ
Ella PĚNIČKOVÁ10108845502CZECH REPUBLICBikrosG 8CK BÍTOVSKÁ
Berta KYSELOVÁ10108845094CZECH REPUBLICBikrosG 6CK BÍTOVSKÁ
Ema KYSELOVÁ10108845195CZECH REPUBLICBikrosG 8CK BÍTOVSKÁ
Stella INDROVÁ10109396479CZECH REPUBLICBikrosB 6CK BÍTOVSKÁ
Kateřina LIBERTÍNOVÁ10109396580CZECH REPUBLICBikrosG 6CK BÍTOVSKÁ
Magdaléna GALGONEK10109396883CZECH REPUBLICBikrosG 6CK BÍTOVSKÁ
Hanna BARTÍKOVÁ10109396782CZECH REPUBLICBikrosG 7CK BÍTOVSKÁ
Adéla PAJMOVÁ10109298974CZECH REPUBLICBikrosG 7BIKROSCLUB ŘEPY
Eliška ZAHRADILOVÁ10109398196CZECH REPUBLICBikrosG 8CK BÍTOVSKÁ
Tereza PERRY10109499947CZECH REPUBLICBikrosG 8BIKROSCLUB ŘEPY
Ema KRUPIČKOVÁ10109379002CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBAJKING
Nela KRUPIČKOVÁ10109380315CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBAJKING
Laura MÁLKOVÁ10109380719CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBAJKING
Veronika ŠAFÁŘOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNUTREND SPECIALIZED RACING
Natálie TOMÁŠKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazNUTREND SPECIALIZED RACING
Vanesa BOHÁNSKÁ10109881075CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíROHOZEC AMULET TEAM
Ella SUROVCOVÁ10113549594CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíSK EDIE TEAM VSETÍN
Karolína VRÁNOVÁ10111183404CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTJ Sigma Hranice, z.s.
Lucie GOTTWALDOVÁ10110814400CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíCP team
Veronika VELECKÁ10111184919CZECH REPUBLICBikrosG 9BMX & 4X TEAM BRNO
Tereza STEHLÍKOVÁ10111202295CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíÚstecké centrum cyklistiky
Elen FIALOVÁ10111199871CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíMG Bike Team
Gabriela PAVLIŇÁKOVÁ10112043973CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Tea GEBAUEROVÁ10112043569CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Alexandra PĚLUCHOVÁ10112046805CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Viktorie ERBANOVÁ10112047209CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Eliška DRONGOVÁ10112047310CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Nikol ZATLOUKALOVÁ10114179791CZECH REPUBLICSilnicekadetkyTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michaela KOMÍNKOVÁ10112446525CZECH REPUBLICSilniceženy eliteMG Bike Team
Barbora LAZAROVÁ10112435714CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíTJ FAVORIT BRNO
Stránka: 12...585960616263Počet na stránku: 50100Stránka 61 z 63, celkem 6243 záznamů