Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: ZeměDisciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Filip ZAHÁLKA10046864623CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Martin BROUŠEK10046865330CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Petr ŠÍSTEK10046865431CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Miroslav STARÝ10014341331CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Roman STANĚK10014336479CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováMLÉK. OLEŠNICE CYKLO. SVITÁVKA, z.s.
Milan CHOVANČÍK10014255243CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Miloslav ROZBOŘIL10046962734CZECH REPUBLICSálová cyklistikarozhodčí 3.třidaSKP Kometa Brno
Petr FIALA10047052559CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Jiří HRDLIČKA10047129149CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováMLÉK. OLEŠNICE CYKLO. SVITÁVKA, z.s.
Tomáš PRUSENOVSKÝ10047133694CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováSK SC PRIMA NEZAMYSLICE
Lukáš PRUSENOVSKÝ10047133795CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováSK SC PRIMA NEZAMYSLICE
Robert ZVOLÁNEK10047133900CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Filip VÁŇA10047134304CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Marek TOPOLÁŘ10014280505CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Jan ONDLEVEC10047165929CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Dominik OTÁSEK10047202507CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Michal MUSIL10047203214CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováMLÉK. OLEŠNICE CYKLO. SVITÁVKA, z.s.
Martin KONEČNÝ10047203416CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováMLÉK. OLEŠNICE CYKLO. SVITÁVKA, z.s.
Pavel BARTOŠÍK10047205436CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ Stavební stroje Němčice
Vojtěch BAXA10047215843CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Šimon URBÁNEK10047257875CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Michal NITSCHE10047258582CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Adam JÄGER10106104745CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálová 
Denis BUBENÍK10047314055CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Tomáš KARAS10047314156CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Jáchym BAXA10047314762CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
David PETR10047315570CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováMLÉK. OLEŠNICE CYKLO. SVITÁVKA, z.s.
Petr MÁLEK10047317691CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Matěj ROŽEC10047317994CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Filip ŽEREBNÝ10047320321CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Lukáš POSPÍŠIL10047320422CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Jakub JANULA10047320725CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ FAVORIT BRNO
Ondřej PRŮCHA10047325371CZECH REPUBLICSálová cyklistikapersonál-trenérSK CHODSKO
Daniel STEVENS10047345882CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Ondřej VALÍČEK10047355077CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Dominik ŠABATA10047355178CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Natálie KRÁLÍKOVÁ10047769652CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy Elite 
Jan HOLAR10047368013CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováSK CHODSKO
Martin KOBES10047368114CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováSK CHODSKO
Natálie LINDAUEROVÁ10047259390CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálová 
Matěj PLUHAŘ10047380339CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováSK CHODSKO
Anna MENDLOVÁ10073774241CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Aneta MACHULKOVÁ10074870644CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Václav VRZALA10047387716CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Jaroslav MEZÍRKA10047388120CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Vendelín HELIS10047388221CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Jiří KOŇAŘÍK10047388322CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
David SEMANIŠIN10047390443CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Adam SEMANIŠIN10047390544CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Pavel SVOZIL10047390645CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ MILO OLOMOUC odd.sál.cykl.
Stránka: 12...73747576777879...126127Počet na stránku: 50100Stránka 76 z 127, celkem 6329 záznamů