Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Elena SCHIFFOVÁ10098040308CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíKROSS Bike Ranch team
Markéta SCHIFFOVÁ10098040409CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Eliška MAŠKOVÁ10099189251CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíVELO AKADEMIE KLADNO
Barbora KUBÁTOVÁ10099189352CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíVELO AKADEMIE KLADNO
Rozárka KOLAŘÍKOVÁ10099189453CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíVELO AKADEMIE KLADNO
Ema SKÁLOVÁ10099189857CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíVELO AKADEMIE KLADNO
Kristýna MICHÁLKOVÁ10106071403CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Alexandra Anna JOCHYMKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Michaela ŽIDKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Kamila RUSŇÁKOVÁ10106072009CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Lucie RUSŇÁKOVÁ10106072110CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Julie POLCAROVÁ10106071807CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Ivana THUN10099663945CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielTEAM DUKLA PRAHA
Magdalena FAUKALOVÁ10099841575CZECH REPUBLICDráhaFunkcionář-officielASO DUKLA BRNO
Barbora ČERNÁ DVOŘÁKOVÁ10102032260CZECH REPUBLICDráhaFunkcionář-officielTJ DUKLA BRNO
Dagmar BUCHTOVÁ10102033371CZECH REPUBLICDráhaFunkcionář-officielTJ DUKLA BRNO
Markéta LÖFFLEROVÁ10100605653CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Karolína GROSMANOVÁ10103668833CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Ema ZAVADILOVÁ10103666409CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Hana MALÁ10103666813CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Anežka VOKŘÍNKOVÁ10103670348CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Agáta PUNKERTOVÁ10103667015CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Tereza VOTOČKOVÁ10103670247CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Eliška ROZEHNALOVÁ10101058220CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Eliška HORÁKOVÁ10101620820CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBEKO Bike Racing Team
Ludiše BÍLKOVÁ10102248185CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-organizátorSpinFit LIBEREC
Viktorie ŠEBKOVÁ10103665395CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Tereza HARVILOVÁ10103805441CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kristýna NUTILOVÁ10103805946CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Sára BUKOVSKÁ10103805643CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Marie BĚLKOVÁ10103805744CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Bibiana KOCÍKOVÁ10103805845CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kristýna KŘUPALOVÁ10103664890CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíKOLOKROUŽEK ZLÍN
Anna LEBEDOVÁ10103665092CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíKOLOKROUŽEK ZLÍN
Markéta SOUSEDÍKOVÁ10103666005CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Natálie VRBOVÁ10103666207CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Eliška NÁVOJOVÁ10103665601CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Tereza KNAPÍKOVÁ10103665193CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENCZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Jolana KROUPOVÁ10105703106CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Andrea VOTÍPKOVÁ10105704722CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Jana VOTÍPKOVÁ10105702702CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérAkademie cyklistických sportů
Lucie ČERNÁ10104159590CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Tereza SOUČKOVÁ10105677440CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérKOVO PRAHA
Elen LAPKOVÁ10104245577CZECH REPUBLICBikrosG 12TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Rubiana HOŠKOVÁ10104246385CZECH REPUBLICBikrosG 6TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Agáta PAVLÍKOVÁ10104419268CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazMG Bike Team
Tereza JAHODOVÁ10104249924CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTEAM FORMAN CINELLI
Sabina PAVLÍKOVÁ10104419470CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazMG Bike Team
Simona ZEZULKOVÁ10104976515CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Michaela NOVÁČKOVÁ10105469595CZECH REPUBLICBikrosG 7BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Stránka: 12...100101102103104105Počet na stránku: 50100Stránka 103 z 105, celkem 5250 záznamů