Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: ZeměDisciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Bartlomiej Czyz10012535919 SilniceeliteCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Denis Hoza10081178169 SilniceU23CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Nigel De Sota10084304906 SilniceeliteCT Team Novo Nordisk Development
Martin CHREN10010948553AFGHANISTANDráhaeliteTUFO PARDUS Prostějov
Vojtec Sedlacek10076809230AFGHANISTANSilniceU23CC ETUPES
Filip PROKOPYSZYN10048871917AFGHANISTANSilniceeliteTUFO PARDUS Prostějov
Richard Riška10046080842AFGHANISTANSilniceU23ATT Investments
Franciszek KOCUR10093070975AFGHANISTANSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Josiah GRIERSON10124548384AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Noah BLANNIN10077736083AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Nathanael BURNS10136136349AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Nate HADDEN10124111076AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Hannes BRANDECKER10035084476AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Daniel EICHINGER10015603442AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Andreas HOFER10006824336AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Michael KONCZER10014465613AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Julian David BARRETO BEJARANO10122916461COLOMBIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Robert BOČEK10004919702CZECH REPUBLICBikrosCYKLISTIKA PRO VŠECHNYTJ FAVORIT BRNO
Radim SOUSEDÍK10005996907CZECH REPUBLICBikrosM 30+ 
Marek VODÁK10005996402CZECH REPUBLICBikrosM 30+ 
Jakub SCHMID10047493204CZECH REPUBLICBikrosM 30+BMX NIŽBOR
Václav ŠEDLBAUER10048064288CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officiel 
Vojtěch TRSEK10047935461CZECH REPUBLICBikrosM 30+OK TEAM
David URBAN10046348503CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMX 
Ondřej PILC10048090257CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Milan RADA10048081870CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Michal HRAZDÍRA10046558566CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Martin ZIKMUND10048002856CZECH REPUBLICBikrosCRUISERTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Ondřej ŠIMŮNEK10047820475CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Jiří SMÉKAL10048081163CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Matyáš KŘAPA10046476118CZECH REPUBLICBikrosM 17/24OK TEAM
Jiří LINHART10003884125CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielBIKE TEAM UNIČOV z.s.
Marek SMÉKAL10046655162CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Marek JURÁK10046677289CZECH REPUBLICBikrosM 17/24TUFÍR TEAM
Štěpán HLADÍK10046681232CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Pavel MACHANEC10046726294CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Martin BARABÁŠ10004904544CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX NIŽBOR
Jiří HOLUB10005997008CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBIKROS MILOVICE
Jan HUBENÝ10007189906CZECH REPUBLICBikrosM 30+OK TEAM
Karel DVOŘÁK10047492291CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX NIŽBOR
Lukáš TAMME10004223221CZECH REPUBLICBikrospersonál-trenér I.BIKROSCLUB ŘEPY
Radim KVAČEK10003852395CZECH REPUBLICBikrosM 30+TJ FAVORIT BRNO
Marek BOKŮVKA10007190310CZECH REPUBLICBikrosCRUISERTJ FAVORIT BRNO
Patrik HORÁK10047186541CZECH REPUBLICBikrosCRUISERLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV
Viktor KARLÍK10005996705CZECH REPUBLICBikrosM 30+TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Jakub PABOUČEK10128406257CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX NIŽBOR
Tomáš HALUZA10005522213CZECH REPUBLICBikrosCRUISERTJ FAVORIT BRNO
Štěpán TUMPACH10005353067CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX Pardubice
Jiří ZVOLSKÝ10047741461CZECH REPUBLICBikrosCRUISERSC BMX Benátky nad Jizerou
Ota BARTŮNĚK10047254744CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBMX.MTB.CREW
Stránka: 1234...185186Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 186, celkem 9280 záznamů