Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: ZeměOddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Nigel De Sota10084304906 SilniceeliteCT Team Novo Nordisk Development
Bartlomiej Czyz10012535919 SilniceeliteCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Denis Hoza10081178169 SilniceU23CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Richard Riška10046080842AFGHANISTANSilniceU23ATT Investments
Vojtec Sedlacek10076809230AFGHANISTANSilniceU23CC ETUPES
Filip PROKOPYSZYN10048871917AFGHANISTANSilniceeliteTUFO PARDUS Prostějov
Franciszek KOCUR10093070975AFGHANISTANSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Martin CHREN10010948553AFGHANISTANDráhaeliteTUFO PARDUS Prostějov
Josiah GRIERSON10124548384AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Noah BLANNIN10077736083AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Nathanael BURNS10136136349AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Nate HADDEN10124111076AUSTRALIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Hannes BRANDECKER10035084476AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Daniel EICHINGER10015603442AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Andreas HOFER10006824336AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Michael KONCZER10014465613AUSTRIASilniceeliteHrinkow Advarics Cycleang
Julian David BARRETO BEJARANO10122916461COLOMBIASilnicejuniořiVELEKA TEAM
Jaroslav KLIKA10047568578CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Miroslav ČERNOHLÁVEK10047708220CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenér I. 
Miroslav LEDVINKA10048138959CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanik 
Jan KAŠPAR10047052155CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Lukáš HEINRICH10003190674CZECH REPUBLICSilniceelite 
Zdeněk VOBNÁŠIL10048127946CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Jan PITHART10002375268CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
František MENGER10048123296CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Stanislav KOZUBEK10001576030CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officiel 
Radim SOUSEDÍK10005996907CZECH REPUBLICBikrosM 30+ 
Martin WÜRZ10047525637CZECH REPUBLICSilnicemasters D 
Marek VODÁK10005996402CZECH REPUBLICBikrosM 30+ 
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Jan ŠTINDL10047750050CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třida 
Jiří DOHNAL10046859872CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní B 
Jan MORÁVEK10047894540CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officiel 
Vladimír BAŤA10047595052CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Jan FINSTERLE10047749343CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třida 
Pavel PADRNOS10001127911CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitel 
Dominik CHLUPÁČ10008965612CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ladislav NETUŠIL10046668906CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Václav ŠEDLBAUER10048064288CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officiel 
Jiří OPAVSKÝ10047484615CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Marek HRADECKÝ10046667286CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Radek KRUMMER10005715001CZECH REPUBLICSilnicemasters A 
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jonáš BŘEZINA10009745551CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
David URBAN10046348503CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMX 
Leoš BALÁK10048099654CZECH REPUBLICCyklokrosmasters D 
Jakub SCHIERL10016518070CZECH REPUBLICCyklokroselite 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Stránka: 1234...185186Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 186, celkem 9280 záznamů