Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Kategorie
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Lukáš SOKOL10047221705CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí BMXBMX Pardubice
Michal SOKOL10047221806CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí BMXBMX Pardubice
Jiří NIMMRICHTER10047243125CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí BMXBMX TEAM HRANICE
Eduard WANTULOK10077860769CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí BMXTJ BMX TŘINEC
Pavel PODOLSKÝ10091811389CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí BMXSC BMX Benátky nad Jizerou
Jan ŠAML10105702500CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí BMXCZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Petr GLOGAR10047987702CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 1.třídaYOGI RACING OSTRAVA
Václav JELÍNEK10046547250CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 1.třídaTJ STADION LOUNY
Petr KOLLNER10046733671CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třídaBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Jan STARÝ10047472184CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 1.třídaAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Miroslav TLAMKA10046812079CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 1.třídaAPACHE LOKO TRUTNOV
Věra BŘÍNKOVÁ10047967591CZECH REPUBLICSálová cyklistikarozhodčí 1.třídaSKP Kometa Brno
Lea PETŘÍČKOVÁ10046860882CZECH REPUBLICSálová cyklistikarozhodčí 1.třídaTJ SOKOL HERŠPICE
Marie TLAMKOVÁ10047501890CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 1.třídaAPACHE LOKO TRUTNOV
Martin KARLÍK10047937481CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třída BMXTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Eduard SVOBODA10046392959CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třída BMXBMX Pardubice
Luboš KOŠÁREK10047243024CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třída BMXBMX TEAM HRANICE
Tomáš HÁJEK10047265151CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třída BMXBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Andrea VESECKÁ10047427425CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třída BMXSC BMX Benátky nad Jizerou
Erik ŘEZNÍK10047696601CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBDRAHANSKÝ SPORT
Zuzana NĚMCOVÁ10047771066CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Soňa JURKOVÁ10005602136CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Martina KIMLOVÁ10047765511CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Nikol STOČKOVÁ10014993655CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Markéta RYGELOVÁ10092192117CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Anna TLAMKOVÁ10046613029CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBMORAVEC Team
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBMORAVEC Team
Jan VAČKÁŘ10004632035CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaČSC Praha
Jiří ŠTĚPÁNEK10046452775CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaTJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Rudolf PÁTEK10047025782CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jan BOČEK10046549169CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaTJ STADION LOUNY
Petr TRUNEK10046655566CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK LOKOMOTIVA PARDUBICE
Jiří KLICPERA10047516745CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK LOKOMOTIVA PARDUBICE
Michal HAMŠÍK10046600295CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK ORLÍK ORLOVÁ
Denis CHARALAMBIDIS10016144016CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaKOVO PRAHA
Jan VELICH10047437832CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaČSC Praha
Luděk KOMOŇ10047346387CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaTJ FAVORIT BRNO
Jakub KRATOCHVÍLA10107416063CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK DACOM PHARMA KYJOV
Jaromíra VRÁBLOVÁ10047544330CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK ORLÍK ORLOVÁ
Renáta HORÁKOVÁ HOLOVÁ10046342944CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třídaTJ DUKLA BRNO
Lucie KEMPNÁ10047629206CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK ORLÍK ORLOVÁ
Dana SKÁLOVÁ10047781473CZECH REPUBLICCyklokrosrozhodčí 2.třídaČEZ Cyklo Team Tábor
Jarmila BAMBULOVÁ10048123300CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaČEZ Cyklo Team Tábor
Iva BENEŠOVÁ10047244135CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCYKLISTICKÝ KLUB LANŠKROUN o.s
Marie VEGNEROVÁ10047447835CZECH REPUBLICDráharozhodčí 2.třídaTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jana LELKOVÁ10060762093CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaAPACHE LOKO TRUTNOV
David URBAN10046348503CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMXBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Veronika MERTOVÁ10047242519CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMXBMX Pardubice
Luděk SÁSKA10046523709CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBROUVY Specialized
Josef FAU10046948384CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBČSC Praha
Stránka: 12...73747576777879...106107Počet na stránku: 50100Stránka 76 z 107, celkem 5305 záznamů