Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílDisciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhajunioři 
Jiří ŠLEMR10047292534CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Lucie HOCHMANN10006602246CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Martina KOMÍNKOVÁ10073904583CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Alysha VAN NECK10087884408CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Šimon SVĚRKOT10047274043CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Jan HLAVATÝ10047316681CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Marek RYLKO10025630818CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jiří SKOBLA10058329316CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jan ČECH10046363253CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Vojtěch KOŇAŘ10062414531CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Adam GELNAR10079255650CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladší 
Matěj MAREŠ10005428142CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Ladislav PEŠ10079889786CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Matěj LIŠKA10080965779CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Šimon KOVAČIČIN10082965292CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Libor ZAJIÍC CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
Václav PANOCH10091520490CZECH REPUBLICHorská kolamasters C 
Ondřej POLÁK10092446337CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Daniel HOVORKA10092446539CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Vojtěch RYGL CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Marek BARTÍK CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Ondřej ŠEVČÍK10092365909CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Václav HANEK10092366111CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
David PROFT10092707227CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Roman PROCHÁZKA10092707328CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Daniel MIAVEC10093678035CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Martin ČORNANIČ CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Kryštof VOŇKA CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Tomáš PEŠEK10092573144CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladší 
Tomáš HORKÝ10093181517CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér 
Tomáš GRYGAR10093677227CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Martin KADLEC CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Monika SEIDLOVÁ10047346791CZECH REPUBLICHorská kolaženy elite 
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší 
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Hana SVOBODOVÁ10090732265CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší 
Simona HOVORKOVÁ10092447044CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší 
Ema KŘÍŽOVÁ10092447347CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší 
Petra PROVAZNÍKOVÁ10092706621CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Nicol KŘENKOVÁ10093317317CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Kateřina HOLLÁ LINDNEROVÁ10093677328CZECH REPUBLICHorská kolaženy masters 
Anna KUDLÁČKOVÁ10097471947CZECH REPUBLICHorská kolakadetky 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Vladimír ZAHÁLKA10046968693CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistika 
Jakub SEDLÁČEK10047315671CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Stránka: 12345...104105Počet na stránku: 50100Stránka 2 z 105, celkem 5250 záznamů