Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Alexandra Anna JOCHYMKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Michaela ŽIDKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Kamila RUSŇÁKOVÁ10106072009CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Lucie RUSŇÁKOVÁ10106072110CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Julie POLCAROVÁ10106071807CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Ivana THUN10099663945CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielTEAM DUKLA PRAHA
Magdalena FAUKALOVÁ10099841575CZECH REPUBLICDráhaFunkcionář-officielASO DUKLA BRNO
Barbora ČERNÁ DVOŘÁKOVÁ10102032260CZECH REPUBLICDráhaFunkcionář-officielTJ DUKLA BRNO
Dagmar BUCHTOVÁ10102033371CZECH REPUBLICDráhaFunkcionář-officielTJ DUKLA BRNO
Markéta LÖFFLEROVÁ10100605653CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Karolína GROSMANOVÁ10103668833CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Ema ZAVADILOVÁ10103666409CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Hana MALÁ10103666813CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Anežka VOKŘÍNKOVÁ10103670348CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Agáta PUNKERTOVÁ10103667015CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Tereza VOTOČKOVÁ10103670247CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Eliška ROZEHNALOVÁ10101058220CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Eliška HORÁKOVÁ10101620820CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBEKO Bike Racing Team
Ludiše BÍLKOVÁ10102248185CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-organizátorSpinFit LIBEREC
Viktorie ŠEBKOVÁ10103665395CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Tereza HARVILOVÁ10103805441CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kristýna NUTILOVÁ10103805946CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Sára BUKOVSKÁ10103805643CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Marie BĚLKOVÁ10103805744CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Bibiana KOCÍKOVÁ10103805845CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kristýna KŘUPALOVÁ10103664890CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíKOLOKROUŽEK ZLÍN
Anna LEBEDOVÁ10103665092CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíKOLOKROUŽEK ZLÍN
Markéta SOUSEDÍKOVÁ10103666005CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Natálie VRBOVÁ10103666207CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Eliška NÁVOJOVÁ10103665601CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Tereza KNAPÍKOVÁ10103665193CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENCZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Jolana KROUPOVÁ10105703106CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Andrea VOTÍPKOVÁ10105704722CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Jana VOTÍPKOVÁ10105702702CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérAkademie cyklistických sportů
Lucie ČERNÁ10104159590CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Tereza SOUČKOVÁ10105677440CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérKOVO PRAHA
Elen LAPKOVÁ10104245577CZECH REPUBLICBikrosG 12TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Rubiana HOŠKOVÁ10104246385CZECH REPUBLICBikrosG 6TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Agáta PAVLÍKOVÁ10104419268CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazMG Bike Team
Tereza JAHODOVÁ10104249924CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTEAM FORMAN CINELLI
Sabina PAVLÍKOVÁ10104419470CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazMG Bike Team
Simona ZEZULKOVÁ10104976515CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Michaela NOVÁČKOVÁ10105469595CZECH REPUBLICBikrosG 7BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Ema Magdalena JAKLOVÁ10104519403CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíSK EDIE TEAM VSETÍN
Alžběta BERNATOVÁ10104973784CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíTJ FAVORIT BRNO
Tereza GRATZOVÁ10104973885CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíTJ FAVORIT BRNO
Kateřina LÁNÍČKOVÁ10104974289CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíTJ FAVORIT BRNO
Nicole Frýbortová10104597205CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy EliteSKP Kometa Brno
Dominika Vysocká10105424533CZECH REPUBLICBikrosG 8ÚAMK BMX STUDÉNKA
Barbora MACHOVÁ10105165259CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Andrea BRABCOVÁ CZECH REPUBLICHorská kola 
Ester KLUGOVÁ10105465252CZECH REPUBLICHorská kola BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Jůlie VÍTKOVÁ10105465454CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Laura ZEMANOVÁ10105465656CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Linda ZEMANOVÁ10105465757CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Nela VÍTKOVÁ10105465555CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Amálie SRNSKÁ10105528910CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE team Nové Město na Moravě
Aneta KOUTKOVÁ10105528506CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE team Nové Město na Moravě
Veronika FOUSKOVÁ10105528405CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBIKE team Nové Město na Moravě
Adéla KOPŘIVOVÁ10105529112CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE team Nové Město na Moravě
Nelly SKŘEJPKOVÁ10105462727CZECH REPUBLICBikrosG 7TJ FAVORIT BRNO
Lucie FRÖHLICHOVÁ10106142434CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Miloslava MAKOVCOVÁ10105522139CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérJaroslav Kulhavy Cycling Team
Tereza VYBÍRALOVÁ10105609338CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteWHYTE RACING TEAM
Jitka UBLANSKÁ10105624896CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielCK ORLÍK ORLOVÁ
Veronika HIRSCHOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Tereza ŠANDOVÁ10105623785CZECH REPUBLICHorská kola ČISTÝ SPORT
Kateřina KECOVÁ10105729879CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíKOVO PRAHA
Eva DRHOVÁ10105769588CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE TEAM ŠPINDLERŮV MLÝN
Valerie NOVÁKOVÁ10105769689CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíBIKE TEAM ŠPINDLERŮV MLÝN
Evelína ŠEDIVÁ10105771410CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Veronika PONDĚLÍKOVÁ10105771208CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Marcela CIESLAROVÁ10105690170CZECH REPUBLICSilniceženy eliteCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Natálie KAŠPAROVÁ10105742108CZECH REPUBLICBikrosG 6BIKROSCLUB ŘEPY
Petra DREISEITLOVÁ10106267221CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBMX TEAM HRANICE
Anna STANLEY10105772218CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíČISTÝ SPORT
Adéla KREJCÁRKOVÁ10105771713CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Johana SÍTKOVÁ10106025428CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Linda SÍTKOVÁ10106025327CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Dorothea ZAPLATÍLKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazSpinFit LIBEREC
Natálie MAREŠOVÁ10106966328CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE team Nové Město na Moravě
Bernadeta HLADKÁ10106025630CZECH REPUBLICSilnicekadetkyTJ FAVORIT BRNO
Justýna NOVOTNÁ10106056952CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíMORAVEC Team
Jolana ROSOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíCK LOKO Rakovník
Adéla KONEČNÁ10106212455CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBIKE 2000
Kateřina MAROUNKOVÁ10106214879CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Alžběta HAVLÍKOVÁ10106060487CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Zuzana HAVLÍKOVÁ10106060588CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Marie PITROVÁ10106060790CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Adéla LINHARTOVÁ10106071201CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíVELO AKADEMIE KLADNO
Karolína MICHÁLKOVÁ10106071302CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Věra FRITSCH10106070692CZECH REPUBLICHorská kolaFunkcionář-officielVELO AKADEMIE KLADNO
Kateřina HIKLOVÁ10106086759CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adéla PAŘÍKOVÁ10106086658CZECH REPUBLICCyklokrosžákyně mladšíAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Pavlína VARGOVÁ10106348053CZECH REPUBLICSilniceženy elitekola-bbm.cz
Jana ŠTĚPÁNKOVÁ10106347952CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíkola-bbm.cz
Aneta PETROVÁ10106347851CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíkola-bbm.cz
Františka HORNOVÁ10106410192CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazAkademie cyklistických sportů
Eliška KRÁLOVÁ10106268231CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Valeria KROCOVÁ10106268332CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíAkademie cyklistických sportů
Stránka: 12...4950515253Počet na stránku: 50100Stránka 52 z 53, celkem 5242 záznamů