Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílDisciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Vojtěch DUCHEK10103668429CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Jiří DOKULIL10103667621CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Maxmilián PUNKERT10103670954CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Tereza BENDOVÁ10063273888CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Karolína GROSMANOVÁ10103668833CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Ema ZAVADILOVÁ10103666409CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Hana MALÁ10103666813CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Anežka VOKŘÍNKOVÁ10103670348CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Agáta PUNKERTOVÁ10103667015CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Tereza VOTOČKOVÁ10103670247CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Petr BAŽANT10000988774CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanikTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Marek FRANC10016071163CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanikTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Matěj PECHOUT10063272474CZECH REPUBLICHorská kolaU23TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Kryštof BAŽANT10092752996CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Marek FRANC10092745421CZECH REPUBLICHorská kolajuniořiTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Lucie BURGERMEISTEROVÁ10063273484CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Kateřina DUŠKOVÁ10047346892CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Karla BOBKOVÁ10095182545CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Michal BENDA10003350120CZECH REPUBLICSilniceeliteTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Jaroslav BENDA10048133101CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Karel BURGERMEISTER10090808855CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Karel BURGERMEISTER10090809461CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Anežka BAŽANTOVÁ10063273686CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Jan ZELINKA10014340927CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Štěpán URBÁNEK10047765814CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Martin DRABÁLEK10047957184CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Filip ZAHÁLKA10046864623CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Miroslav STARÝ10014341331CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Robert ZVOLÁNEK10047133900CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Marek TOPOLÁŘ10014280505CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Šimon URBÁNEK10047257875CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Ondřej VALÍČEK10047355077CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Dominik ŠABATA10047355178CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Petr NOVOTNÝ10003051642CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Lukáš NOVOTNÝ10046444388CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
František KOKEŠ10089405890CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Oldřich BLAHA10089405991CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Matěj ŠABATA10099764177CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Jindřich URBÁNEK10099764278CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Vojtěch NEČAS10108151748CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Emanuel ČERNÍN10092383184CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérTJ SOKOL SMOLKOV
Radim LAŠEK10092383487CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérTJ SOKOL SMOLKOV
Ondřej ČERNÍN10092383588CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíTJ SOKOL SMOLKOV
Lukáš ČERNÍN10092383386CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíTJ SOKOL SMOLKOV
Anežka LAŠKOVÁ10092383689CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTJ SOKOL SMOLKOV
Pavel MATUŠKOVIČ10047748737CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Tomáš BRODSKÝ10047755205CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Ladislav CELLER10047743784CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Felix Dalibor HODAŇ10048071059CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Daniel FADRHONC10047745707CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Stránka: 12...979899100101102103...111112Počet na stránku: 50100Stránka 100 z 112, celkem 5565 záznamů