Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Anna MIKULOVÁ10136279425CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Julie VOLNÁ10136280738CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Lucie KUDOVÁ10136286091CZECH REPUBLICHorská kolaženy mastersMORAVEC Team
Daniela NÁDVORNÍKOVÁ10136793525CZECH REPUBLICSilnicejuniorkyHSK cycling team
Veronika MÁCHOVÁ10136971660CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér III.SK Kohouti Pržno
Elen SPILLEROVÁ10137116554CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Nikol OULEHLOVÁ10137119281CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Lucie HLAVOVÁ10137123527CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-opatrovatelCYKLOSTAR Pirelli
Blanka HAVLOVÁ10137123729CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-opatrovatelLAWI junior team
Beáta NEVRLÁ10137476565CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíHSF SYSTEM CYCLING TEAM
Nela PRACHAŘOVÁ10137478585CZECH REPUBLICHorská kolaFunkcionář-officielSK Kohouti Pržno
Tereza MOHYLOVÁ10137479393CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteSK Kohouti Pržno
Václav PRACHAŘ10047445310CZECH REPUBLICHorská kolaFunkcionář-officielSK Kohouti Pržno
Tereza NOVOTNÁ CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér III.
Aneta VALOVÁ10137494955CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteASPIRE OPPORTUNITY Brno
Štěpánka PILNÁ10137528301CZECH REPUBLICSilniceženy eliteTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška HLÍZOVÁ10137529210CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteLOKO TRUTNOV
Amálie VOJTÍŠKOVÁ10137533856CZECH REPUBLICBikrosG 11Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Karolína KOCOURKOVÁ10137535169CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Sofie KOCOURKOVÁ10137535775CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Laura ŠENKOVÁ10137543455CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka LOMNICKÁ10137544162CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Eszter VURSZTA10137545677CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Eliška KLEIBEROVÁ10137608628CZECH REPUBLICSilniceženy eliteOpen Cycling Academy
Laura KOTASOVÁ10137609739CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíOpen Cycling Academy
Erika ACKERMANNOVÁ10137615500CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Dora CZINNEROVÁ10137662582CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Žofie CZINNEROVÁ10137663188CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazNORTH BIKE CLUB
Emma MÁLKOVÁ10137664202CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Kristýna SEDLÁČKOVÁ10137666424CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Bohdana JEŘÁBKOVÁ10137678548CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Eliška ŠTOLFOVÁ10138105550CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíCykloop.cz - BT MORKOVICE
Markéta POLÍVKOVÁ10138178706CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér III.BIKE puzzle team
Hana KAMENÍKOVÁ10138183049CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíBIKE puzzle team
Aneta PODSEDNÍČKOVÁ10138184665CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyBIKE RPO Mladá Boleslav
Jasmína FARKAŠOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér III.AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s.
Laura TEJMAROVÁ10138458588CZECH REPUBLICBikrosG 7TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Ivana BURIÁNKOVÁ10138517394CZECH REPUBLICTrialpersonál-organizátorBIKETRIAL KLUB OLOMOUC
Kateřina KOTRČOVÁ10138817791CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteGREENY Cycling Club
Victoria TOMÁŠKOVÁ10138822845CZECH REPUBLICČlenČlenský průkazTJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Petra ČEŘOVSKÁ10139045137CZECH REPUBLICHorská kolaženy mastersCarla.kupkolo.cz
Viktorie ČECHÁKOVÁ10139116875CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíBIKE puzzle team
Karolína TANNEROVÁ10139132639CZECH REPUBLICSilnicekadetkyCK DACOM PHARMA KYJOV
Sofie ŠVAGROVSKÁ10139282482CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíCK SLAVOJ TEREZÍN
Aneta LUŇÁKOVÁ10139283492CZECH REPUBLICBikrosG 10BMX TEAM BRNO
Mia ŠANTAVÁ10139292384CZECH REPUBLICBikrosG 6BMX TEAM BRNO
Ema KOLÍNOVÁ10139396963CZECH REPUBLICBikrosG 10BMX Pardubice
Emma SULEWSKA VEL MICHALAK10139432127CZECH REPUBLICBikrosG 8BMX Pardubice
Klára WIEDNEROVÁ10139440009CZECH REPUBLICSilniceženy eliteSK FAVORIT Bílina z.s.
Jana LEHKÁ10140824378CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér III.BB Com Cycling Team
Stránka: 12...173174175176177178179180181Počet na stránku: 50100Stránka 176 z 181, celkem 9047 záznamů