Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Jiří WIMMER10046969101CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Miroslav ČERNOHLÁVEK10047708220CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenér I. 
Jan KAŠPAR10047052155CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Lukáš HEINRICH10003190674CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jan PITHART10002375268CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
František MENGER10048123296CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Petr LECHNER10002722347CZECH REPUBLICSilnicemasters A 
Jan MORÁVEK10047894540CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officiel 
Dominik CHLUPÁČ10008965612CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Jiří OPAVSKÝ10047484615CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jonáš BŘEZINA10009745551CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jakub SCHIERL10016518070CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Roman LEHKÝ10008624694CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Miloš VRÁNA10046444287CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Jakub HANUS10082602453CZECH REPUBLICDráhaU23 
Hynek PALIČKA10046583929CZECH REPUBLICSilniceelite 
Petr RYBÍN10046367802CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Milan ZÁLESKÝ10013453577CZECH REPUBLICSilniceelite 
Dominik JANOŠ10046444893CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Filip KUBÍN10008063411CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Milan RADA10048081870CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér I. 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jiří ČERMÁK10012118920CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Tomáš ČAPEK10010182556CZECH REPUBLICSilniceelite 
Michal KOHOUT10009502748CZECH REPUBLICDráhaelite 
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
David PAGÁČ10046312632CZECH REPUBLICDráhaU23 
Jakub FRKAL10008708863CZECH REPUBLICSilniceelite 
Antonín LANT10013583519CZECH REPUBLICSilniceelite 
Oldřich JEŘÁBEK10046666478CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Štěpán HLADÍK10046681232CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Petr ŠŤASTNÝ10009024822CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Martin JANČÍK10046719830CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Karel ARLT10023478731CZECH REPUBLICSilniceU23 
Lukáš KUNT10009335222CZECH REPUBLICSilniceelite 
Vojtěch STANĚK10046750647CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Šimon ADÁMEK10009178507CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér I. 
Jan BENEŠ10010832052CZECH REPUBLICSilniceelite 
Vladimír ZAHÁLKA10046968693CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistika 
Eduard HRACHOVINA10014393871CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283CZECH REPUBLICDráhaelite 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691CZECH REPUBLICDráhaelite 
Rostislav KREJČÍ10047140061CZECH REPUBLICSilniceelite 
Stránka: 1234...147148Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 148, celkem 7376 záznamů