Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Lukáš STUDNIČKA10011023325CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Lukáš HORÁK10011997769CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Ondřej NOVÁK10006817464CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jan BOUČEK10047207254CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhaU23 
Jiří POKORNÝ10001179239CZECH REPUBLICSilniceelite 
Karel ARLT10047221301CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanik 
Jakub DANĚK10047225240CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jonatán ZELENKA10047231203CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Jiří ŠRÁMEK10016124616CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
František HONSA10047236051CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Albert SOLAŘ10047249589CZECH REPUBLICSilniceU23 
Karel KUBA10016145026CZECH REPUBLICSilniceelite 
Martin VAKOČ10047255350CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jan VONDRÁČEK10047263434CZECH REPUBLICSilniceU23 
Matyáš MIHALÍK10047265858CZECH REPUBLICBikrosB 14 
Jan VÁCHA10047266767CZECH REPUBLICSilniceelite 
Štěpán KRULA10047266969CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Přemysl GEBEL10047267575CZECH REPUBLICBikrosB 14 
Erik NOVOTNÝ10047268989CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Matyáš PINKAS10047269191CZECH REPUBLICBikrosB 15 
Václav SUCHÝ10047269393CZECH REPUBLICBikrosB 14 
Šimon SVĚRKOT10047274043CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Jiří ŠLEMR10047292534CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Jan VALL10047292635CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jiří KROUPA10047297079CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér I. 
Luboš KOMÍNEK10047307991CZECH REPUBLICSilniceU23 
Lukáš PLÁNKA10047308500CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Vojtěch KRESTA10047315368CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Jakub SEDLÁČEK10047315671CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálová 
Albert DUS10047316479CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jan HLAVATÝ10047316681CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jakub RAK10093079362CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 13 
Milan TLAMKA10047332849CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér I. 
Kryštof DAMEK10047335879CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Adam CIHLÁŘ10047345680CZECH REPUBLICSilniceelite 
Daniel STEVENS10047345882CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálová 
Michal VÍCH10047350128CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Antonín REH10047358313CZECH REPUBLICSilniceU23 
Matyáš KŘEPÍNSKÝ10047358616CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Petr KOTVAS10047359323CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Lukáš JANDA10047368417CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
David GROSSMANN10047374477CZECH REPUBLICDráhaU23 
Vojtěch ŠÍPEK10047380541CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Samuel TRENČÍNSKÝ10047390039CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálová 
David SEMANIŠIN10047390443CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Adam SEMANIŠIN10047390544CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Martin TVARÓG10047392665CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jan PLEŠTIL10047393271CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Stránka: 12345...146147Počet na stránku: 50100Stránka 2 z 147, celkem 7308 záznamů