Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Petr KOTVAS10047359323CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Lukáš JANDA10047368417CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Martin KOHOUT10047373871CZECH REPUBLICSilniceelite 
David GROSSMANN10047374477CZECH REPUBLICDráhaU23 
Vojtěch ŠÍPEK10047380541CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Samuel TRENČÍNSKÝ10047390039CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálová 
David SEMANIŠIN10047390443CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Adam SEMANIŠIN10047390544CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Martin TVARÓG10047392665CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jan PLEŠTIL10047393271CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Richard LUHAN10047393372CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Ondřej KŘIŽOVIČ10047397921CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Filip VANER10047398830CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálová 
Václav ŠKROBÁNEK10047402264CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Martin ŘEHÁK10047405092CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jan ŠNOBL10047408732CZECH REPUBLICSilniceU23 
Václav ŠŇUPÁREK10015771978CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jaroslav LUDVÍK10047413782CZECH REPUBLICSilniceU23 
Dominik NAVRÁTIL10047417119CZECH REPUBLICBikrosB 15 
Tomáš KOSTKA10016051763CZECH REPUBLICSilniceelite 
Matyáš PÁVEK10047423785CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Karel BERNARD10047429445CZECH REPUBLICSilnicemasters C 
Milan KADLEC10047431263CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Jiří KOS10064390200CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Libor MEIŠNER10016026606CZECH REPUBLICSilniceelite 
Viktor MINAŘÍK10047452178CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Ivo MALIŠ10051563463CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Jan PLEVA10045961513CZECH REPUBLICSilniceelite 
Vojtěch JEŽEK10053950673CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Jiří PÁVEK10047870187CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-opatrovatel 
Jan REBILAS10054299469CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Filip CAHA10054530653CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Ondřej VÁLA10055487317CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Lukáš MACH10047364777CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Tomáš FUX10008101201CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Albert VOLF10055861674CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Michal TRŽIL10024327681CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Tomáš ČER10006431383CZECH REPUBLICSilniceelite 
Karel PHILIPP10029628834CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Jan OLŠANÍK10045880273CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Marek RYLKO10025630818CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
František PADĚRA10056552495CZECH REPUBLICSilnicemasters C 
Vít LIPENSKÝ10056569673CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Jan PETROV10092750673CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Jiří SKOBLA10058329316CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Tobiáš VONDRA10058330124CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Dominik PETRUS10046149146CZECH REPUBLICBikrosB 13 
Stránka: 123456...148149Počet na stránku: 50100Stránka 3 z 149, celkem 7416 záznamů