Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Kategorie
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Adina JEDLIČKOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíFORCE TEAM JESENÍK
Tereza JANDEKOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíFORCE TEAM JESENÍK
Kateřina KŘÍSTKOVÁ10106542356CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTJ TŽ TŘINEC
Žaneta KUPSKÁ10106812441CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíDRAHANSKÝ SPORT
Ivona POZORSKÁ10106812138CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíDRAHANSKÝ SPORT
Linda PLONEROVÁ10108304019CZECH REPUBLICCyklokrosžákyně mladšíCK Jihočeské naděje
Amálie DAJČOVÁ10108557027CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíNORTH BIKE CLUB
Anna HOŠICOVÁ10108557330CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíNORTH BIKE CLUB
Vanesa BOHÁNSKÁ10109881075CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíROHOZEC AMULET TEAM
Lucie GOTTWALDOVÁ10110814400CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíCP team
Elen FIALOVÁ10111199871CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíMG Bike Team
Alexandra PĚLUCHOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Viktorie ERBANOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Eliška DRONGOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Anna MENDLOVÁ10073774241CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Aneta MACHULKOVÁ10074870644CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Apolena ROZEHNALOVÁ CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Anežka ZEMÁNKOVÁ10047259289CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Tereza BURŠÍKOVÁ10047314560CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Hana CIKÁNKOVÁ10047315772CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Štěpánka BAREŠOVÁ10047315873CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nikola SNOPKOVÁ10047316176CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka POKORNÁ10047317085CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ FAVORIT BRNO
Eliška ČECHOVÁ10047389130CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ FAVORIT BRNO
Roxana Adelaida BRÁZDOVÁ10047389736CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Tereza NĚMCOVÁ10047389837CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Julie TŮMOVÁ10047389938CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Ema ŠEBKOVÁ10047391655CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Karin BUTOROVÁ10051521330CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Adéla KRÁLOVÁ10051573062CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ FAVORIT BRNO
Kateřina ŠÍPKOVÁ10051574375CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ FAVORIT BRNO
Veronika ŘEŽÁBKOVÁ10051680267CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Veronika NUTILOVÁ10051681277CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Barbora TRENČÍNSKÁ10051681479CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Vanessa Mbay10047447532CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nela PAVLIŇÁKOVÁ10051974705CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Lina KARÁSKOVÁ10072560428CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Eliška DRNOVSKÁ10072560529CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Ema VIGHOVÁ10074862358CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Sarah MBAYE10049699447CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Julie KOCÍKOVÁ10074864681CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Alžběta VALTOVÁ10074865994CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka HEJDUKOVÁ10074866200CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Natálie ZÁRYBNICKÁ10074868018CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Lucie OBADALOVÁ10047388928CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Ludmila ŠÍPKOVÁ10078428625CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ FAVORIT BRNO
Karolína STRAKOVÁ10087845709CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Zuzana LANDROVÁ10089870884CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Valerie NOVÁKOVÁ10089871894CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Sára STRUHAŘOVÁ10091960529CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Stránka: 12...101102103104105106107...111112Počet na stránku: 50100Stránka 104 z 112, celkem 5565 záznamů