Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Země
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Miroslav PEČENKA10047845434CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BTRISPORT RAPID
Silvestr MATAS10047750252CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelCK FESO PETŘVALD
Antonín KRÁL10016067628CZECH REPUBLICHorská kolaeliteKELLYS FACTORY TEAM
David ANDRLE10023504090CZECH REPUBLICSilniceU23Kometa Xstra cycling Team
Radomír HUF10005038021CZECH REPUBLICHorská kolamasters BUTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Michal RICHTR10048092378CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováSÁLOVÁ CYKLISTIKA SVITÁVKA, z.s.
František MUDŘÍK10046443681CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Jindřich MUDŘÍK10046442570CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Ladislav NAVRÁTIL10046445705CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Vladimír JELÍNEK10046697602CZECH REPUBLICSilnicemasters DSK CYKLOSPORT KERN
Oldřich DOLEŽAL10047525132CZECH REPUBLICSilnicemasters EKCL KOOPERATIVA - Svijany
David KLAP10048104506CZECH REPUBLICHorská kolamasters BRAJEC 100% TREK
Matěj ZUZAŇÁK10046562610CZECH REPUBLICHorská kolaeliteX - RIDE TEAM RACING LEŠNÁ
Zdeněk VOBECKÝ10006956904CZECH REPUBLICHorská kolaeliteFANY CYCLING TEAM
Jaroslav KERN10047568174CZECH REPUBLICSilnicemasters DSK CYKLOSPORT KERN
Dalibor ROŽNÍK10047621526CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ FAVORIT BRNO
Luboš NĚMEC10047727115CZECH REPUBLICHorská kolamasters BVokolek_Cycling_Team
Jaroslav HRABÍK10047643552CZECH REPUBLICHorská kolamasters BTRISPORT RAPID
Tomáš ROUS10046301114CZECH REPUBLICSilnicemasters DCYKLOSERVEX
Petr SULZBACHER10004213117CZECH REPUBLICHorská kolamasters BPÍTRS BIKES TEAM
Petr RYBÍN10046367802CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Jiří HRADIL10012760938CZECH REPUBLICSilniceeliteFORCE KCK ZLÍN
Matyáš MENTLÍK10048092984CZECH REPUBLICBikrosB 16BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Milan BENEŠ10046578572CZECH REPUBLICSilnicemasters BSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Roman BRANDÝS10047169767CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikCYKLO TEAM KOLARNA
Luboš JEŘÁBEK10046858559CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní CCyklisti Slavia Děčín
Karel ŠVEC10047810775CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Václav KOPECKÝ10047687406CZECH REPUBLICSilnicemasters ETOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Josef KRCH10046921308CZECH REPUBLICCyklokrosFunkcionář-officielČEZ Cyklo Team Tábor
Martin ŠEBEK10014341230CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ MILO OLOMOUC odd.sál.cykl.
Lukáš MITAS10012766796CZECH REPUBLICSilniceeliteCT WEBER
Vít MÁDR10046524315CZECH REPUBLICBikrosB 14BIKROSCLUB ŘEPY
Adam QUARDA10048042363CZECH REPUBLICBikrosB 14ÚAMK BMX STUDÉNKA
Zdeněk FOUS10046857650CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BCK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš TRUNSCHKA10001514695CZECH REPUBLICHorská kolaeliteKL SPORT MOST
Pavel LINET10002128324CZECH REPUBLICSilnicemasters AKL SPORT MOST
Martin BERÁK10046293333CZECH REPUBLICHorská kolamasters BFOXHOLESHOP.cz
Jiří ZEMAN10047190985CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováLOKOMOTIVA LIBEREC
Petr PŘIKRYL10047507348CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováSK SC PRIMA NEZAMYSLICE
Lukáš KUNČAR10048128047CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENOK TEAM
Lubomír VITOUCH10047210486CZECH REPUBLICSilnicemasters CCYKLO TEAM KILLI
Tomáš DUDEK10005715607CZECH REPUBLICSilniceeliteVIPRO
Ondřej PŘIKRYL10047361343CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováSK SC PRIMA NEZAMYSLICE
Vojtěch BERAN10003007889CZECH REPUBLICSilnicemasters AALLTRAINING.CZ
Tomáš ČER10047750757CZECH REPUBLICSilniceeliteCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Roman ORAL10046754687CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Martin BARABÁŠ10004904544CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX NIŽBOR
Milan HRUBEC10047952538CZECH REPUBLICSilniceeliteLOKOMOTIVA NYMBURK
Jaroslav HANZL10047535337CZECH REPUBLICSilnicemasters DKbely cycling team
Tomáš RAK10047579692CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Luděk BLINKA10011866215CZECH REPUBLICSilnicemasters BCykloteam MXM Hulín
Filip KUBÍN10008063411CZECH REPUBLICHorská kolaeliteGT OPPORTUNITY BRNO
František GYRA10046942728CZECH REPUBLICSilnicemasters ECyklistický klub Litvínov, z .s.
Tomáš BROŽÍK10006123613CZECH REPUBLICHorská kolaCYKLISTIKA PRO VŠECHNYTJ DOBŘANY
Jiří HOLUB10005997008CZECH REPUBLICBikrosM 30+BMX & 4X TEAM OLYMPUS
René ŽIVNÝ10005249401CZECH REPUBLICHorská kolamasters BBMX Pardubice
Lukáš BOHATÝ10047768844CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Zdeněk VALENTA10047626677CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielTJ FAVORIT BRNO
Ladislav ŠIMERLE10047638805CZECH REPUBLICHorská kolamasters BGT OPPORTUNITY BRNO
Ondřej SEJPKA10046423877CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielSPASTIC HANDICAP
Michal HRAZDÍRA10046558566CZECH REPUBLICBikrosB 14BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Karel DVOŘÁK10047492291CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX NIŽBOR
Lukáš TAMME10004223221CZECH REPUBLICBikrospersonál-trenérBIKROSCLUB ŘEPY
Pavel BULIS10047573531CZECH REPUBLICHorská kolamasters D4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Tomáš NAJSER10047605964CZECH REPUBLICHorská kolamasters BSUPERIOR RIDERS
Lubomír NOVÁK10047305466CZECH REPUBLICSilnicemasters ECYKLO KLUB ZNOJMO
Milan PLOCEK10047553828CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorSLOVAN ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Ondřej PÁVEK10005713886CZECH REPUBLICSilniceeliteSportRaces Cycling Team
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
David ŠŮSTEK10016068638CZECH REPUBLICHorská kolaeliteSK RPM STAV
Vladimír HOLEČEK10047844020CZECH REPUBLICDráhamasters EKOVO PRAHA
Miloslav HOVORKA10046610302CZECH REPUBLICSilnicemasters ECK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Karel MACHAČNÝ10047632943CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní CSK PETŘÍN PLZEŇ
Radim KVAČEK10003852395CZECH REPUBLICBikrosM 30+TJ FAVORIT BRNO
Marek BOKŮVKA10007190310CZECH REPUBLICBikrosCRUISERTJ FAVORIT BRNO
Radim SOUSEDÍK10005996907CZECH REPUBLICBikrosM 30+BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Martin HUF10047751565CZECH REPUBLICBikrosB 14UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Jiří ŠLÉGL10012222990CZECH REPUBLICCyklokroseliteLawi - Granfondo team
Václav ANTAL10008498594CZECH REPUBLICSilniceHDC H3ČERNÍ KONĚ
Jiří BOUBAL10046627375CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelCK Příbram - Fany GASTRO
Rudolf PÁTEK10047025782CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Patrik PÁTEK10047051044CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Karel NEKUT10047199978CZECH REPUBLICSilnicemasters BVELOSERVIS TEAM
Tomáš ČADA10047232819CZECH REPUBLICHorská kolamasters CREDPOINT TEAM
Zdeněk ŽARLOK10047685584CZECH REPUBLICHorská kolamasters DSportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Ondřej ŠTĚPÁNEK10007713706CZECH REPUBLICHorská kolaeliteCTM Racing Team
Jakub HÁJEK10046362849CZECH REPUBLICBikrosB 16BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Kryštof BOGÁR10008146566CZECH REPUBLICSilniceeliteROHOZEC AMULET TEAM
Petr KLIMEŠ10002429832CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenérASO DUKLA BRNO
Ondřej FOJTÍK10003659712CZECH REPUBLICHorská kolamasters BFORCE FOJTÍK WILIER TEAM
Erik ŘEZNÍK10047696601CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBDRAHANSKÝ SPORT
Bořivoj HORVÁTH10002550575CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Rudolf PODSEDNÍČEK10047539478CZECH REPUBLICHorská kolamasters EBIKE RPO Mladá Boleslav
Marek VODÁK10005996402CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Ivo HEŘMANOVSKÝ10046343752CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikSaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Matyáš KŘAPA10046476118CZECH REPUBLICBikrosCRUISEROK TEAM
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CZECH REPUBLICSilniceeliteCT WEBER
Rostislav ŠTENCEL10003375782CZECH REPUBLICHorská kolamasters BMAX CURSOR
Stránka: 1234567...5253Počet na stránku: 50100Stránka 4 z 53, celkem 5242 záznamů