Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Vít REKL10078218457CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Vojtěch REKL10078218861CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Lukáš VANČO10078240584SLOVAKIABikrosB 8 
David KARBAN10012895930CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Michal ČERNÝ10047807543CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Juraj VANČO10002132162SLOVAKIABikrosCRUISER 
Jeremiáš KONEČNÝ10078947977CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Patrik HOCHMAN10055084563CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
David JARNOT10079011231CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Vít ŠURANSKÝ10021276932CZECH REPUBLICSilnicežáci starší 
Adam GELNAR10079255650CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Adam BUKAČ10008462727CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Jan VRANÝ10012504795CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Matěj MAREŠ10005428142CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Jiří NOVOTNÝ10046324554CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-opatrovatel 
David PEKAŘ10054761837CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Ladislav PEŠ10079889786CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Kryštof POKORNÝ10080166642CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Tomáš PŘEUČIL10046555435CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Patrik FRENCL10016709646CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Matuš MLYNÁR10080726414SLOVAKIATrialOPEN 
Martin ŠESTÁK10080781479CZECH REPUBLICSilnicemasters C 
Matěj LIŠKA10080965779CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Patrik TRÁVNÍČEK10080974873CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Filip POSPÍŠIL10081026407CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Filip MICHÁLEK10082414416CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Šimon KOVAČIČIN10082965292CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Josef ČERNOHORSKÝ10083023492CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Matouš ŠRÁMEK10083470605CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Joel ČERMÁK10084771718CZECH REPUBLICCyklokroskadeti 
Marek WITKOWSKI10085025534CZECH REPUBLICCyklokrosjunioři 
Filip LEDECKÝ10085678868CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955CZECH REPUBLICSilnicežáci starší 
Matěj MILOSTNÝ10089261202CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Adam KOLAŘÍK10091863024CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Aleš HONZÁK10091266775CZECH REPUBLICBikrospersonál-organizátor 
Libor ZAJIÍC CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
Václav PANOCH10091520490CZECH REPUBLICHorská kolamasters C 
Richard KRAUSE10092445933CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Prokop SEBRÁNEK10092446236CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Ondřej POLÁK10092446337CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Daniel HOVORKA10092446539CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Marek BARTÍK CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Jakub REHOVIČ10091862721CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš KAŠPÁREK10091862822CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Jakub BEČVÁŘ10091789262CZECH REPUBLICBikrosB 14 
Filip MATĚJKA10091477549CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Alexei BELYAKOV10091858071CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Ondřej ŠMEJKAL10091858677CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Michal TUREK10091858879CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Stránka: 123456...124125Počet na stránku: 50100Stránka 3 z 125, celkem 6233 záznamů