Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: ZeměOddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Tomáš HORKÝ10093181517CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér 
Tomáš GRYGAR10093677227CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Daniel KALIBA CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Matěj OBDRŽÁLEK CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Martin KADLEC CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Ondřej SROSTLÍK10095175673CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Denis MAIXNER10097181250CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Ota ZIKEŠ10101622335CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Jan HOVORKA CZECH REPUBLICBikrosCRUISER 
Marek SROSTLÍK10105769891CZECH REPUBLICSilniceU23 
Adam HRADIL CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Adam JÄGER10106104745CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálová 
Natálie KRÁLÍKOVÁ10047769652CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy Elite 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Veronika KOTALOVÁ10009849120CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Lucie HOCHMANN10006602246CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Hana JEŽKOVÁ10006828578CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Sabina SOBKOVÁ10047284450CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Kateřina RAKOVÁ10009065743CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMEN 
Tereza KORVASOVÁ10015208267CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Monika SEIDLOVÁ10047346791CZECH REPUBLICHorská kolaženy elite 
Natálie KŘÍŽOVÁ10009219226CZECH REPUBLICHorská kolakadetky 
Anna MENDLOVÁ10073774241CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Martina KOMÍNKOVÁ10073904583CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Aneta MACHULKOVÁ10074870644CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Aneta STAŇKOVÁ10084395640CZECH REPUBLICSilnicejuniorky 
Alysha VAN NECK10087884408CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Johana MASLEKOVOVÁ10090731962CZECH REPUBLICSilnicežákyně starší 
Hana SVOBODOVÁ10090732265CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Tereza VALENTOVÁ10092535859CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Simona HOVORKOVÁ10092447044CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Ema KŘÍŽOVÁ10092447347CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Kateřina FRANTOVÁ10091692767CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Nina ŠTULCOVÁ10091818463CZECH REPUBLICBikrosG 11 
Petra PROVAZNÍKOVÁ10092706621CZECH REPUBLICHorská kolakadetky 
Nicol KŘENKOVÁ10093317317CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Kateřina HOLLÁ LINDNEROVÁ10093677328CZECH REPUBLICHorská kolaženy masters 
Nela PEŠKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Emma NIČOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Anna KUDLÁČKOVÁ10097471947CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Tereza MACHOLDOVÁ10106602879CZECH REPUBLICHorská kolaženy elite 
Vít UHER CZECH REPUBLICBikrosB 7
Ondřej SLÁDEČEK CZECH REPUBLICHorská kolaelite
1 1 CZECH REPUBLICSilniceentraineur/vodiči/
, , CZECH REPUBLICCyklokrosmasters D
Stránka: 1234567...111112Počet na stránku: 50100Stránka 4 z 112, celkem 5565 záznamů