Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílJméno a příjmení
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Matěj HANÁK10065658674CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Matěj LIŠKA10080965779CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Matěj MAREŠ10005428142CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Matěj MILOSTNÝ10089261202CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Matěj OBDRŽÁLEK CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Matěj ŠTIBINGR10010747883CZECH REPUBLICSilniceelite 
Matouš ŠRÁMEK10083470605CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Matyáš ŠTĚPÁNEK10077919272CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Matyáš VANČO10047379228SLOVAKIABikrosB 11 
Maxim SAMEK10064121731CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Michal ČERNÝ10047807543CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Michal KOHOUT10009502748CZECH REPUBLICDráhaelite 
Michal MRÁČEK10006903653CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Michal ORAVEC10078021528CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Michal TRŽIL10024327681CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Michal TUREK10091858879CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Monika SEIDLOVÁ10047346791CZECH REPUBLICHorská kolaženy elite 
Natálie KRÁLÍKOVÁ10047769652CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy Elite 
Natálie KŘÍŽOVÁ10009219226CZECH REPUBLICHorská kolakadetky 
Nela PEŠKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Nicol KŘENKOVÁ10093317317CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Nina ŠTULCOVÁ10091818463CZECH REPUBLICBikrosG 11 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Ondřej KŘIŽOVIČ10047397921CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Ondřej MATULA10054764362CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Ondřej POLÁK10092446337CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Ondřej POLANSKÝ10093181719CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ondřej ŠEVČÍK10092365909CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Ondřej ŠMEJKAL10091858677CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Ondřej SROSTLÍK10095175673CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283CZECH REPUBLICDráhaelite 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Ota ZIKEŠ10101622335CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Patrik HOCHMAN10055084563CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Patrik TRÁVNÍČEK10080974873CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Petr LECHNER10002722347CZECH REPUBLICSilnicemasters A 
Petr RYBÍN10046367802CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Petra PROVAZNÍKOVÁ10092706621CZECH REPUBLICHorská kolakadetky 
Radmil SCHNEIDER10092890012CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Richard HABERMANN10059648516CZECH REPUBLICSilniceU23 
Richard LUHAN10047393372CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Roman LEHKÝ10008624694CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Roman PETRUS10037816240CZECH REPUBLICBikrospersonál-trenér 
Roman PROCHÁZKA10092707328CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Sabina SOBKOVÁ10047284450CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Šimon ADÁMEK10009178507CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Šimon KOVAČIČIN10082965292CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Šimon SVĚRKOT10047274043CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Stránka: 123456...111112Počet na stránku: 50100Stránka 3 z 112, celkem 5565 záznamů