Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Jakub HNÍK10047786628CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Bruno STOČEK10048201203CZECH REPUBLICHorská kolaU23TUFO PARDUS Prostějov
Daniel BABOR10015327903CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Matouš MĚŠŤAN10047062966CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193CZECH REPUBLICSilniceeliteTUFO PARDUS Prostějov
Michal MRÁČEK10047192706CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelTUFO PARDUS Prostějov
Richard ŠMÍDA10047208062CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikTUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Vladimír MIKŠANÍK10016517969CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KOLAŘÍK10047299103CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Wojciech PSZCZOLARSKI10006903552POLANDSilniceeliteTUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Filip ŘEHA10059238890CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Marek AUGUSTIN10097878135CZECH REPUBLICSilniceeliteTUFO PARDUS Prostějov
Vladimír BAŤA10047595052CZECH REPUBLICSilnicemasters ETUFO CZ OTROKOVICE
Tomáš MAZŮREK10047364676CZECH REPUBLICHorská kolakadetiTUFO CZ OTROKOVICE
Jan HUDEČEK10047364878CZECH REPUBLICSilnicekadetiTUFO CZ OTROKOVICE
Jan HYNEČEK10093080271CZECH REPUBLICSilnicekadetiTUFO CZ OTROKOVICE
Ondřej MATULA10054764362CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíTUFO CZ OTROKOVICE
Maxim LAKOTA10011703436CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTUFO CZ OTROKOVICE
Vít ŠURANSKÝ10021276932CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíTUFO CZ OTROKOVICE
Václav MACH10092889911CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Jakub ORSAVA10092889406CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Radmil SCHNEIDER10092890012CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Šimon KONEČNÝ10092889608CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíTUFO CZ OTROKOVICE
Filip ŠKUBAL10094322174CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíTUFO CZ OTROKOVICE
Jan ŠKUBAL10094322376CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíTUFO CZ OTROKOVICE
Matyáš PÍREK10104159691CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Veronika MACHOVÁ10081186758CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTUFO CZ OTROKOVICE
Anna HUDEČKOVÁ10079495423CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTUFO CZ OTROKOVICE
Lucie ČERNÁ10104159590CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTUFO CZ OTROKOVICE
Matěj BUKVA10048206051CZECH REPUBLICBikrosB 15TUFÍR TEAM
Marek JURÁK10046677289CZECH REPUBLICBikrosB 16TUFÍR TEAM
Karel HÁNA10047640522CZECH REPUBLICHorská kolamasters CTUFÍR TEAM
Štěpán VLK10047331435CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Karel HÁNA10046380835CZECH REPUBLICBikrosB 16TUFÍR TEAM
Patrik NOVÁK10094600343CZECH REPUBLICBikrosM 17/24TUFÍR TEAM
Dušan HŮLKA10046981225CZECH REPUBLICBikrosM 17/24TUFÍR TEAM
Vítek HŮLKA10091228278CZECH REPUBLICBikrosB 9TUFÍR TEAM
Šimon FRANTA10047304052CZECH REPUBLICBikrosB 12TUFÍR TEAM
Michal POKORNÝ10047331334CZECH REPUBLICBikrosB 14TUFÍR TEAM
Sebastián ŠÁCHA10047419240CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Tomáš UTINEK10047419341CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Lukáš MAREČEK10047438337CZECH REPUBLICBikrosB 9TUFÍR TEAM
David ŠKÁRA10000850752CZECH REPUBLICBikrosM 17/24TUFÍR TEAM
Matěj PROCHÁZKA10058328003CZECH REPUBLICBikrosB 12TUFÍR TEAM
Jan STRÝČEK10055758210CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFÍR TEAM
Jan ŠIMEK10001222887CZECH REPUBLICBikrosB 16TUFÍR TEAM
Štěpán JURČA10092752289CZECH REPUBLICBikrosB 13TUFÍR TEAM
Leo RAZZOUK10080348922CZECH REPUBLICBikrosB 12TUFÍR TEAM
Matyáš KUBALA10091228480CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Dominik DAŤKO10092447650CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Natálie BOBÁČIKOVÁ10047367609CZECH REPUBLICBikrosG 16TUFÍR TEAM
Kristýna UTINKOVÁ10047419442CZECH REPUBLICBikrosG 15TUFÍR TEAM
Eliška PROCHÁZKOVÁ10058328104CZECH REPUBLICBikrosG 15TUFÍR TEAM
Tereza KUBALOVÁ10084566402CZECH REPUBLICBikrosG 9TUFÍR TEAM
Martin LOVEČEK10047146024CZECH REPUBLICSilnicepersonál-lékařTTV SPORT GROUP
Jaroslav VAŠÍČEK10048027411CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorTTV SPORT GROUP
Lenka SENTIVANOVÁ10064800529CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorTTV SPORT GROUP
Eva ŘEHÁKOVÁ10064837915CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorTTV SPORT GROUP
Tomáš FLÁMA10014211490CZECH REPUBLICSilniceeliteTS BOHEMIA BIKE TEAM
Robert NAVAŘÍK10069907375CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTS BOHEMIA BIKE TEAM
Aleš MRŇKA10093510711CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTS BOHEMIA BIKE TEAM
Kristina KOSCOVÁ10014094989SLOVAKIAHorská kolaženy mastersTS BOHEMIA BIKE TEAM
Petr LIŠKA10047835936CZECH REPUBLICSilniceeliteTRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330CZECH REPUBLICSilnicemasters BTRISPORT RAPID
Miroslav PEČENKA10047845434CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BTRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552CZECH REPUBLICHorská kolamasters BTRISPORT RAPID
Petr ČERMÁK10006145740CZECH REPUBLICSilnicemasters CTRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551CZECH REPUBLICSilniceeliteTRISPORT RAPID
Jan SVOBODA10047370639CZECH REPUBLICSilnicemasters CTRISPORT RAPID
Zbyšek ZEMAN10047421260CZECH REPUBLICSilnicemasters CTRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268CZECH REPUBLICSilniceU23TRISPORT RAPID
Jiří KESL10080677207CZECH REPUBLICSilniceeliteTRISPORT RAPID
Jan KOTAL10003838655CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielTRISPORT RAPID
Václav KOTAL10047283339CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958CZECH REPUBLICSilnicemasters BTRISPORT RAPID
Jan ČELŮSTKA10093995812CZECH REPUBLICSilnicemasters ATRISPORT RAPID
Jiří KOUBOVSKÝ10060402587CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masérTRISPORT RAPID
Ondřej ŽIŽKA10064868530CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažerTRISPORT RAPID
Luboš HOLUB10009808401CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTRISPORT RAPID
Tomáš EIBL10007940644CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTrial klub Děčín
Tomáš ZEDEK10095288639CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTrial klub Děčín
Tomáš LATISLAV10047437933CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTrial klub Děčín
Tomáš PAVELKA10094812531CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTrial klub Děčín
Daniel KRÁLÍK10047333051CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíTrial Bike Moravský Kras
Jiří SEHNAL10047333253CZECH REPUBLICTrialBENJAMINTrial Bike Moravský Kras
Jan SEHNAL10047410752CZECH REPUBLICTrialMINIMETrial Bike Moravský Kras
Václav KOLÁŘ10047411358CZECH REPUBLICTrialBENJAMINTrial Bike Moravský Kras
Jiří SEHNAL10047411762CZECH REPUBLICTrialpersonál-trenérTrial Bike Moravský Kras
Gabriela KUGLEROVÁ10103805239CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTrial Bike Moravský Kras
Veronika KOLÁŘOVÁ10103805138CZECH REPUBLICTrialPROMESATrial Bike Moravský Kras
Tomáš BUCHÁČEK10002058202CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jonáš BŘEZINA10009745551CZECH REPUBLICHorská kolaU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Roman LEHKÝ10008624694CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Hynek PALIČKA10046583929CZECH REPUBLICSilniceU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Pavel PADRNOS10001127911CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vladimír KŘÍŽ10047054276CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel KUBA10016145026CZECH REPUBLICSilniceU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Stránka: 1234567...5354Počet na stránku: 50100Stránka 4 z 54, celkem 5305 záznamů