Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Timotej VAŠINA10105522543CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíJaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub TICHÝ10106279446CZECH REPUBLICHorská kolajuniořiAPACHE LOKO TRUTNOV
Filip ŠIMEK10105521634CZECH REPUBLICHorská kolakadetiCyklo Bendl
Jakub RICHTER10105521533CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíCyklo Bendl
Tomáš JANOUŠEK10105521432CZECH REPUBLICHorská kolakadetiCyklo Bendl
Cyril SCHEJBAL10105903570CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenérTEAM DUKLA PRAHA
Adam VÍCHA10105769083CZECH REPUBLICBikrosB 7SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Lukáš HOLEC10105464545CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíNATIVESPORT
Alex MUSIJENKO10106114445CZECH REPUBLICSilnicekadetiPROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10106129603CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičPROFI SPORT CHEB
Pavel ŠTURM10105615402CZECH REPUBLICSilnicemasters BCYKLO ATOM
Pavel JIRÁSEK10106002388CZECH REPUBLICHorská kolaelitePÍTRS BIKES TEAM
Petr PODZEMNÝ10105624795CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérCK ORLÍK ORLOVÁ
Antonín MÍRA10105621664CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielCK ORLÍK ORLOVÁ
Adam MÍRA10105621563CZECH REPUBLICSilniceElite national commisaireCK ORLÍK ORLOVÁ
Robin KÁŇA10105522846CZECH REPUBLICSilnicekadetiLOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Zdeněk SEDLÁČEK10105729980CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Václav PLŠEK10106572062CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíCYKLOCH TEAM
Tomáš DVOŘÁK10106571961CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíCYKLOCH TEAM
Tomáš STRNKA10105621765CZECH REPUBLICSilnicemasters APSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Ondřej BÍLEK CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazSpinFit LIBEREC
Jan LUKÁŠ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazSpinFit LIBEREC
Anthony ZAPLATÍLEK CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazSpinFit LIBEREC
Vojtěch VÁCHA10105528304CZECH REPUBLICCyklokrosjuniořiČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HRDÝ10105522947CZECH REPUBLICBikrosElite national commisaireBMX Pardubice
Sebastián CHÁRA10105523048CZECH REPUBLICBikrosB 6BMX Pardubice
Jan SUCHÝ10105523149CZECH REPUBLICBikrosB 14BMX Pardubice
David ŠTUMR10105523250CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Hynek TÁBORSKÝ10105523351CZECH REPUBLICBikrosElite national commisaireBMX Pardubice
Adam VALENTA10105523553CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Tadeáš VALENTA10105523654CZECH REPUBLICBikrosB 7BMX Pardubice
Jan ŠINDELÁŘ10106565089CZECH REPUBLICHorská kolaeliteHEAD PRO TEAM OPAVA
Ruslan FEDAK10105623583CZECH REPUBLICSilnicemasters BPSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Marian SVOBODA10105625102CZECH REPUBLICHorská kolajuniořiUNIKOVO MTB TEAM
Marcel SVOBODA10105625001CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíUNIKOVO MTB TEAM
Jan BAJER10105730283CZECH REPUBLICHorská kolakadetiBAKAKO NOVÁ PAKA
Martin HORNICH10105723112CZECH REPUBLICBikrosB 7BAKAKO NOVÁ PAKA
Daniel POLÁŠEK10105730788CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíBAKAKO NOVÁ PAKA
Marek FOLTÝN10105730687CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíBAKAKO NOVÁ PAKA
Luboš DOLEŽAL10105623684CZECH REPUBLICHorská kolaeliteČISTÝ SPORT
Ivan RYBAŘÍK10105625304CZECH REPUBLICHorská kolaeliteČISTÝ SPORT
Marek KAŠPAR10105740387CZECH REPUBLICBikrosB 7BIKROSCLUB ŘEPY
Petr SVÁTEK10105741704CZECH REPUBLICBikrosB 6BIKROSCLUB ŘEPY
Jiří ŠPONER10105741502CZECH REPUBLICBikrosB 6BIKROSCLUB ŘEPY
Kryštof ŠULC10105741906CZECH REPUBLICBikrosB 6BIKROSCLUB ŘEPY
Mario VEBR10105740589CZECH REPUBLICBikrosB 6BIKROSCLUB ŘEPY
Bobeš BICAN10105740286CZECH REPUBLICBikrosB 6BIKROSCLUB ŘEPY
Vladimír PETR10105740488CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Michal KOKOŠEK10105769184CZECH REPUBLICHorská kolamasters ASK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Richard POSPÍŠIL10105730182CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíCYKLOKLUB JIČÍN
Viktor VILK10105771612CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Matěj STIBAL10105771511CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Filip KUBA10105770905CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Jan MINAŘÍK10105771006CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Martin HELCEL10105690271CZECH REPUBLICSilniceeliteCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Petr LACINA10105691584CZECH REPUBLICSilnicemasters BCYKLOSERVEX
Radim TRUNDA10106114243CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX TEAM HRANICE
Metoděj MARTINÁK10106267726CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBMX TEAM HRANICE
Jakub JANDA10106267827CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBMX TEAM HRANICE
Martin VÁCLAVŮ10106421310CZECH REPUBLICHorská kolamasters BIVAR CS - AUTHOR TEAM
Filip VOBORNÍK10106421411CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíIVAR CS - AUTHOR TEAM
Eduard JOHN10106421108CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíIVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej MOULIS10106421209CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíIVAR CS - AUTHOR TEAM
Jindřich HOFMAN10106113940CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérIVAR CS - AUTHOR TEAM
Tadeáš MUNČINSKÝ10105771915CZECH REPUBLICHorská kolaElite national commisaireBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Tomáš LOUČKA10105771814CZECH REPUBLICHorská kolaElite national commisaireBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Adam MOTAŇ10106025529CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek VOZÁBAL10105772117CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Matěj NOVÁK10105775147CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíROUVY Specialized
Jan INDRA10105780100CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíSportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Marian MIKUŠ10105832842CZECH REPUBLICSilnicemasters ASK SLEZAN Frýdek - Místek
Tomáš COUFAL10106691795CZECH REPUBLICHorská kolaU23CS Specialized HK
Petr NAGY10106691896CZECH REPUBLICHorská kolamasters BCS Specialized HK
Jiří MATOULEK10106279042CZECH REPUBLICHorská kolamasters BAPACHE LOKO TRUTNOV
Jiří MATOULEK10106279143CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíAPACHE LOKO TRUTNOV
Tomáš MATOULEK10106279244CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíAPACHE LOKO TRUTNOV
Jiří ŠLÉGR10106279345CZECH REPUBLICHorská kolamasters DAPACHE LOKO TRUTNOV
Jan ŠTROBLÍK10106024923CZECH REPUBLICBikrosB 7BMX Team Vyškov
Timon DVOŘÁK10106025024CZECH REPUBLICBikrosB 7BMX Team Vyškov
Zdeněk ŽEBRO10106025226CZECH REPUBLICSilnicemasters DKOLOKRÁM
Kryštof SÚKENÍK10106025731CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíTJ FAVORIT BRNO
Michal DUDEK10106051700CZECH REPUBLICSilniceeliteVIPRO
Vladimír ULIČNÝ10106051801CZECH REPUBLICSilnicemasters BVIPRO
Ondřej JANOUŠEK10106052003CZECH REPUBLICSilnicekadetiSK PETŘÍN PLZEŇ
Roman KOTSCHY10106052104CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatelSK PETŘÍN PLZEŇ
Petr MELICHAR10106051902CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíSK PETŘÍN PLZEŇ
Vladan POLÁŠEK10106212253CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-mechanikBIKE 2000
Matěj KONEČNÝ10106212556CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBIKE 2000
Adrian POLÁŠEK10106212354CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBIKE 2000
Mikuláš JANSA10106130007CZECH REPUBLICHorská kolakadetiCykloteam MXM Hulín
Lukáš BRUDER10106604600CZECH REPUBLICHorská kolaeliteKOLOKRÁM
David FANDERLÍK10106214576CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Jan KUNC10106214677CZECH REPUBLICSilniceeliteTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Matyáš Marek Majkut10106214778CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Václav HAVLÍK10106060386CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jan PITRA10106060689CZECH REPUBLICHorská kolakadetiKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Marek MLČOCH10106072817CZECH REPUBLICTrialPROMESAÚAMK - AMK Biketrial Přerov
Adam KOPECKÝ10106071100CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Albert VOLF10106072615CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Antonín ČTRNÁCTÝ10106070187CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Stránka: 12...37383940414243...5253Počet na stránku: 50100Stránka 40 z 53, celkem 5242 záznamů