Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Josef RŮTA10107088990CZECH REPUBLICSilnicemasters BAXON SPORT TEAM
Josef BECHYŇSKÝ CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérCK Jihočeské naděje
Miroslav DINKA CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazCK Jihočeské naděje
Tomáš CUPL10107106269CZECH REPUBLICSilniceeliteHRADECKÝ SPINNING KLUB
Gerhard GENSER CZECH REPUBLICSilnicekadetiHNÍZDIL TEAM
Richard GASPEROTTI10107225905CZECH REPUBLICHorská kolaelitekola-bbm.cz
Jakub ŽÁK10107234894CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíASPIRE SCM
Jan ŘEHOŘ10107225804CZECH REPUBLICSilnicekadetiSK PETŘÍN PLZEŇ
Vladimír BERKA10107168513CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jaroslav ČERNÝ10107318760CZECH REPUBLICHorská kolamasters ABanshee Bikes / CharvatBros
Václav TĚTEK10107315124CZECH REPUBLICSilnicemasters DKOVO PRAHA
Vojtěch NEČAS CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
František ČTVRTNÍK10107336241CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíROUVY Specialized
Tomáš Hauptvogel10107250658CZECH REPUBLICHorská kolaeliteQayron Factory Team
Matěj VOCELKA10107336342CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíROUVY Specialized
Lukáš FRÝDEK10107273593CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíACT LERAK Blansko
Jan CÉDL10107286428CZECH REPUBLICSilnicemasters AHERE TO WIN team
Hynek CIBOCH10107315225CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérKOVO PRAHA
Šimon KMENT10107315427CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíIVAR CS - AUTHOR TEAM
Adam KMENT10107315326CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíIVAR CS - AUTHOR TEAM
Jiří ZAVADIL CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Mikuláš ZAVADIL CZECH REPUBLICSilniceČlenský průkaz 
Erik TÓTH CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Jakub RADIL10107320275CZECH REPUBLICHorská kolaeliteGAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Martin ZÁRUBA10107338059CZECH REPUBLICCyklokroskadetiČEZ Cyklo Team Tábor
Michal HRADIL CZECH REPUBLICSilniceeliteFORCE KCK ZLÍN
Oliver KLAPSIA CZECH REPUBLICBikrosB 6TJ BMX TŘINEC
Jan LUBAS10107402626CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíLAWI Sport Team
Jakub KRATOCHVÍLA CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK DACOM PHARMA KYJOV
Markéta KRIPNEROVÁ10048094806CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Daniela HAMŠÍKOVÁ10047968908CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BCK ORLÍK ORLOVÁ
Alena MLYNÁŘOVÁ10006249208CZECH REPUBLICSilniceženy mastersACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10047536549CZECH REPUBLICDráhaženy masters nad 60 letVELOSERVIS TEAM
Věra BŘÍNKOVÁ10047967591CZECH REPUBLICSálová cyklistikarozhodčí 1.třídaSKP Kometa Brno
Alena BARTŮŇKOVÁ10048164120CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Jana SZMIGIELSKÁ10003762873CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lea PETŘÍČKOVÁ10046860882CZECH REPUBLICSálová cyklistikarozhodčí 1.třídaTJ SOKOL HERŠPICE
Zdena MATASOVÁ10047750353CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielCK FESO PETŘVALD
Jaromíra VRÁBLOVÁ10047544330CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK ORLÍK ORLOVÁ
Jana DVORSKÁ10047514826CZECH REPUBLICSilniceženy masters nad 60 letKC PIVOVAR VRATISLAVICE
Šárka CHMUROVÁ10002174396CZECH REPUBLICHorská kolaženy mastersMAX CURSOR
Dana MEJSNAROVÁ10048096624CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Aneta HLADÍKOVÁ10005255360CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENBMX Pardubice
Hana HOLUBOVÁ10047938592CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Ilona HORVÁTHOVÁ10047911718CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Romana LABOUNKOVÁ10005294665CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENBikros klub Jeseník - ÚAMK
Tereza LOMNICKÁ10048097634CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Pavla POSPÍŠILOVÁ10047587675CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorMAX CURSOR
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937CZECH REPUBLICSilniceženy eliteTEAM DUKLA PRAHA
Dana ZBOŘILOVÁ10046305053CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní ATJ FAVORIT BRNO
Simona DAVÍDKOVÁ10003129646CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí UCITJ STADION LOUNY
Věra JEŽKOVÁ10046294545CZECH REPUBLICSilniceženy masters nad 60 letTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
Eva PŘIBYLOVÁ10047492594CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ Stavební stroje Němčice
Jaroslava MIXOVÁ10046398215CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérKOVO PRAHA
Jana HORÁČKOVÁ10002550474CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Helena ŠEDLBAUEROVÁ10048063278CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielCYKLO KLUB Klatovy z.s.
Renáta HORÁKOVÁ HOLOVÁ10046342944CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třídaTJ DUKLA BRNO
Ludmila DOSTÁLOVÁ10047749242CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Lucie VESELÁ10004280411CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteGT OPPORTUNITY BRNO
Tereza ŽEREBNÁ10048099149CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Veronika KREJČOVÁ10002024957CZECH REPUBLICHorská kolaRozhodčí UCIČSC Praha
Jana KUNEŠOVÁ10047946070CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBČSC Praha
Lenka DUSÍLKOVÁ OCHMANNOVÁ10004005474CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteČSC Praha
Natálie KRÁLÍKOVÁ10047769652CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy Elite 
Markéta MACÁNOVÁ10046446412CZECH REPUBLICHorská kolakadetkySportRaces Cycling Team
Tereza TVARŮŽKOVÁ10011218638CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127CZECH REPUBLICSilnicekadetkyAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Markéta HÁJKOVÁ10015335377CZECH REPUBLICSilniceženy eliteBEPINK
Božena KUČEROVÁ10009490725CZECH REPUBLICSilniceženy eliteGAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Zuzana NĚMCOVÁ10047771066CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Iveta WANTULOKOVÁ10048083082CZECH REPUBLICBikrosG 12TJ BMX TŘINEC
Lucie KRUPOVÁ10011008268CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jitka HODÁŇOVÁ10047915960CZECH REPUBLICSilniceženy mastersSPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309CZECH REPUBLICSilnicekadetkyIVAR CS - AUTHOR TEAM
Michaela VOSIČKOVÁ10015024270CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTJ Stavební stroje Němčice
Ilona BLÁHOVÁ10046593225CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteIVAR CS - AUTHOR TEAM
Michaela WANTULOKOVÁ10046533712CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR WOMENTJ BMX TŘINEC
Vanda DLASKOVÁ10047776625CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Magdalena MERTOVÁ10046481269CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 3.třidaBMX Pardubice
Tereza SÁSKOVÁ10048171392CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteROUVY Specialized
Simona JIRKOVÁ10008193551CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteUFO - RIDE.CZ
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Karla ŠTĚPÁNOVÁ10008143435CZECH REPUBLICHorská kolaženy elitePushbikers XC Team
Zuzana DLABOVÁ10048084294CZECH REPUBLICSilniceženy mastersSK VELO PRAHA
Denisa ŠVECOVÁ10046486828CZECH REPUBLICSilniceženy eliteG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Adéla KYSELOVÁ10047771369CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyIVAR CS - AUTHOR TEAM
Jana BÁRTOVÁ10007709763CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteMAX CURSOR
Soňa JURKOVÁ10005602136CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Kamila PROCHÁZKOVÁ10047664972CZECH REPUBLICHorská kolaženy mastersMAX CURSOR
Denisa KNAPKOVÁ10015073881CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteOPLT CYCLING
Barbora PRŮDKOVÁ10008822738CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteGHOST Team
Magdalena MIŠOŇOVÁ10046612726CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteADASTRA Cycling Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Naděžda ČIVRNÁ10046309703CZECH REPUBLICCyklokrosženy mastersCUBE Cyklo Špicar Jilemnice
Ema CETKOVSKÁ10015286271CZECH REPUBLICDráhaženy eliteCYKLO TEAM KOLARNA
Jaroslava KRAKOVIČOVÁ10047766319CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažerNUTREND SPECIALIZED RACING
Milada MAŠKOVÁ10047970726CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Martina KIMLOVÁ10047765511CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Stránka: 12...41424344454647...5253Počet na stránku: 50100Stránka 44 z 53, celkem 5242 záznamů