Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Jonáš BŘEZINA10009745551CZECH REPUBLICHorská kolaU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr LETÁK10012390722CZECH REPUBLICHorská kolaeliteWHYTE RACING TEAM
Martin ŘÍHA10046545937CZECH REPUBLICBikrosB 14BIKROSCLUB ŘEPY
Eugen RAŠEV10047505833CZECH REPUBLICSilnicemasters CELKOV AUTHOR cycling team
Petr GUNTHER10010728584CZECH REPUBLICHorská kolamasters CRAJEC 100% TREK
Kamil FINSTERLE10046354664CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Jan KRIPNER10014409635CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Matěj BÁRTA10048050851CZECH REPUBLICBikrosB 15BIKROSCLUB ŘEPY
Ondřej MATĚJÍK10047608388CZECH REPUBLICBikrosB 15BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Pavel KŘIKAVA10046537550CZECH REPUBLICHorská kolaFunkcionář-officielkola-bbm.cz
David URBAN10046348503CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMXBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Radek ADAM10046411349CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Marek NEUŽIL10046591205CZECH REPUBLICBikrosB 15TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Petr MAREK10047901614CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-prezidentKL SPORT MOST
Marek BĚLOVSKÝ10008826677CZECH REPUBLICTrialELITE 20"ROCK MACHINE - CYKLOMAX
Martin TURNER10047915859CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-trenérIVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr ŠOS10007918517CZECH REPUBLICBikrosELITE MENDYNAMO CYKLOTRIAL HORŠOVSKÝ TÝN
Leoš BALÁK10048099654CZECH REPUBLICCyklokrosmasters CMORAVEC Team
Radim JANOŠ10048127037CZECH REPUBLICBikrospersonál-organizátorBIKROSCLUB ŘEPY
Richard NĚMEC10048004977CZECH REPUBLICCyklokrosmasters BCYKLOKROS MILOVICE
Roman BULIS10006905067CZECH REPUBLICHorská kolaelite4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Michal SLÁMA10006905168CZECH REPUBLICHorská kolaelite4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Karel KUBÍN10046455809CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-trenérSK VELO PRAHA
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765CZECH REPUBLICDráhaU23ASO DUKLA BRNO
Jakub SCHIERL10016518070CZECH REPUBLICCyklokrosU23EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolakadetiSportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Erik VOTAVA10015874436CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBike Team Vyškov
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551CZECH REPUBLICSilniceeliteRAPID PLZEŇ
Václav PAVLÍK10012850056CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanikČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub VESECKÝ10093079463CZECH REPUBLICBikrosB 15SC BMX Benátky nad Jizerou
Roman LEHKÝ10008624694CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří POSPÍŠIL10046616261CZECH REPUBLICHorská kolamasters CREDPOINT TEAM
Ondřej PILC10048090257CZECH REPUBLICBikrosB 13TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Jiří FANTA10009175574CZECH REPUBLICHorská kolaeliteASO DUKLA BRNO
Pavel JINDŘICH10046370125CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ STADION LOUNY
Petr SOJÁK10048136939CZECH REPUBLICSilnicemasters DKCL KOOPERATIVA - Svijany
Josef MUŠKA10048079648CZECH REPUBLICSilniceeliteTJ PETŘVALD - BŘEZINY
Petr RUMAN10047774096CZECH REPUBLICHorská kolamasters BCYKLO ATOM
Martin ŠMÍDA10010770822CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikTUFO PARDUS Prostějov
Miroslav ŠULC10009908027CZECH REPUBLICSilniceHDCHANDBIKE ČR
Kryštof SOLAŘ10015426115CZECH REPUBLICHorská kolaU23OPLT CYCLING
Martin STOŠEK10007649644CZECH REPUBLICHorská kolaeliteVITALO FUTURE CYCLING
Martin LEBL10008835367CZECH REPUBLICHorská kolaeliteBanshee Bikes / CharvatBros
Miloš VRÁNA10046444287CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Daniel MICHAL10046356583CZECH REPUBLICSilniceU23SKP DUHA Lanškroun
Petr DVOŘÁK10046530981CZECH REPUBLICCyklokrosmasters BVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Josef PERNÝ10048066413CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masérTUFO PARDUS Prostějov
Ondřej SLÁDEČEK10046531688CZECH REPUBLICHorská kolaeliteCYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Štěpán URBÁNEK10047765814CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Miroslav TUČEK10046338193CZECH REPUBLICSilnicemasters DSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Martin ČECHMAN10010166590CZECH REPUBLICDráhaU23ASO DUKLA BRNO
Jiří ŠORM10048004270CZECH REPUBLICHorská kolaU23TJ FAVORIT BRNO
Zdeněk DRÁBEK10046489353CZECH REPUBLICSilnicemasters BCYKLO FALTÝNEK
Michal BENDA10003350120CZECH REPUBLICSilniceeliteTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Tomáš HORÁK10092746835CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Dominik NEUMAN10009488806CZECH REPUBLICSilniceeliteELKOV AUTHOR cycling team
Radim VAVRUŠA10046489252CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Matěj STYBOR10016300529CZECH REPUBLICSilniceU23KOVO PRAHA
Jakub SOKOL10046368610CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX Pardubice
Daniel VAJBAR10015208166CZECH REPUBLICSilnicemasters BSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Petr HRADECKÝ10046320110CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováLOKOMOTIVA LIBEREC
Patrik JAHODA10009557615CZECH REPUBLICSilniceHDCNUTREND SPECIALIZED RACING
Miroslav VESELÝ10010866711CZECH REPUBLICHorská kolamasters CKL SPORT MOST
Michal SLAVÍK10046603733CZECH REPUBLICHorská kolaeliteMALOCH RACING TEAM
Albert VLČEK10047504621CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Michal ŠIŠKA10008503143CZECH REPUBLICSilniceHDCNUTREND SPECIALIZED RACING
Josef FUCHS10048104304CZECH REPUBLICSilnicemasters DdhCYCLING Team
Daniel MAYER10009360076CZECH REPUBLICSilniceU23KC HLINSKO
Pavel KOPECKÝ10008706742CZECH REPUBLICSilniceeliteVysočina Cycling
Jiří DOLEŽAL10007720170CZECH REPUBLICSilniceeliteSportRaces Isaac Team
Tomáš EIBL10007940644CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTrial klub Děčín
Pavel PODOLSKÝ10046533813CZECH REPUBLICBikrosELITE MENSC BMX Benátky nad Jizerou
Ondřej UŠEL10046435904CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérBIKECLINIC JUNIOR TEAM
Jakub HANUS10082602453CZECH REPUBLICDráhajuniořiASO DUKLA BRNO
Jakub KLEMENT10046326776CZECH REPUBLICBikrosB 13SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Hynek PALIČKA10046583929CZECH REPUBLICSilniceU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr SEIDLER10047765915CZECH REPUBLICHorská kolaeliteSPORTOVNÍ KURZY.CZ
Radim HASOŇ10046793588CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ FAVORIT BRNO
Petr HEJHAL10048128249CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTEAM DUKLA PRAHA
David KOUDELKA10046633439CZECH REPUBLICSilniceU23SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš ONDRÁČEK10046538156CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masérELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PEKAŘ10008168794CZECH REPUBLICHorská kolaeliteVYKUPUJU.CZ
Matěj FABISZ10046567559CZECH REPUBLICBikrosB 16TJ BMX TŘINEC
Jonáš MIKSA10046467731CZECH REPUBLICBikrosB 15SC BMX Benátky nad Jizerou
Tomáš JEŽEK10047914950CZECH REPUBLICCyklokrosjuniořiIVAR CS - AUTHOR TEAM
Vojtěch MODLITBA10009892667CZECH REPUBLICSilniceeliteCK Příbram - Fany GASTRO
Jan DUBEC10046482279CZECH REPUBLICSilnicemasters AKOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683CZECH REPUBLICSilniceeliteHR Racing Team České Budějovice
Petr KLEJNA10046590696CZECH REPUBLICSilnicemasters AKCL KOOPERATIVA - Svijany
Josef PRCHAL10046595750CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérSP KOLO LOAP SPECIALIZED
Roman KUBICA10014050028CZECH REPUBLICHorská kolaeliteMS BIKE ACADEMY RACING
David BÁRTEK10011196410CZECH REPUBLICSilniceU23AMENITY EXTREM SPORT TEAM
Dominik TOPINKA10007535365CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBIKROSCLUB ŘEPY
Jiří PETRUŠ10009338656CZECH REPUBLICSilniceeliteTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David ČUNEK10047548370CZECH REPUBLICHorská kolaeliteBIKE PRO RACING
Erik FIGAR10046439035CZECH REPUBLICBikrosELITE MENCZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Aleš TRÁVNÍČEK10046456516CZECH REPUBLICSilnicemasters BSK PETŘÍN PLZEŇ
Karel MACÁN10046341530CZECH REPUBLICSilnicejuniořiRoman Kreuziger Cycling Academy
Radek KOBLIC10014153593CZECH REPUBLICSilniceeliteCT WEBER
Josef ČERNÝ10007523241CZECH REPUBLICSilniceeliteCCC Team
Stránka: 123456789...4344Počet na stránku: 50100Stránka 6 z 44, celkem 4355 záznamů