Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Disciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Jan HOLZBACH10047334970CZECH REPUBLICBikrosB 13SC BMX Benátky nad Jizerou
Jan POŘÍZEK10047335172CZECH REPUBLICBikrosB 13SC BMX Benátky nad Jizerou
Vojtěch BENEŠ10047335374CZECH REPUBLICBikrosB 14SC BMX Benátky nad Jizerou
Petr JETMAR10047342044CZECH REPUBLICBikrosM 17/24B4 TEAM
Jiří HALÁSEK10047339317CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Vojtěch OPRAVIL10047342549CZECH REPUBLICBikrosB 10UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Jakub KRATOCHVÍL10047339721CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Marek NOVÁČEK10047343660CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Miroslav GURÁŠ10047344266CZECH REPUBLICBikrosM 30+BMX TEAM HRANICE
Martin ŽERAVA10047344569CZECH REPUBLICBikrosELITE MENTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav AXMANN10047344771CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBIKE TEAM UNIČOV z.s.
Lukáš LÁTKA10047345175CZECH REPUBLICBikrosB 12Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Jáchym ČERNÝ10047346185CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ FAVORIT BRNO
Daniel ZEMÁNEK10047346286CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Radim BOČEK10047346488CZECH REPUBLICBikrosB 9TJ FAVORIT BRNO
Václav NAJSER10047350532CZECH REPUBLICBikrosB 10SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Tomáš BUDZEL10047352350CZECH REPUBLICBikrosB 12ÚAMK BMX STUDÉNKA
Petr SOUBUSTA10047352249CZECH REPUBLICBikrosB 9CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Matěj PAVKA10047356491CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX KRUPKA
David ČERNÝ10047359020CZECH REPUBLICBikrosB 9TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Martin HOLZBACH10047359222CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Petr KOTVAS10047359323CZECH REPUBLICBikrosB 9SC BMX Benátky nad Jizerou
Matyáš BUZEK10047360737CZECH REPUBLICBikrosB 9CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Šimon JANEŠ10047362959CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Pardubice
Milan ŠKROB10047366700CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBike Team Vyškov
Michal KLÍMA10047366801CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ FAVORIT BRNO
Ondřej KLÍMA10047366902CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ FAVORIT BRNO
Daniel KŘÍŽ10047367205CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Michal RUDOLF10047377006CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Alex MÁCHA10047377208CZECH REPUBLICBikrosB 14BIKROSCLUB ŘEPY
Alfréd KOZA10047372356CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Antonín KOPEČNÝ10047377410CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Jakub DLOUHÝ10047377612CZECH REPUBLICBikrosB 8BIKROSCLUB ŘEPY
Daniel POKORNÝ10047378016CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Adam SEDLÁČEK10047377915CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Adam HERMANN10047379329CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Pavel EDL10047379430CZECH REPUBLICBikrosB 13TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Petr EDL10054442545CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Vojtěch ŠÍPEK10047380541CZECH REPUBLICBikrosB 14TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Dominik DVOŘÁK10047386807CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX & 4X TEAM BRNO
Dominik FLAISIG10047386908CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX & 4X TEAM BRNO
Ota HAVRÁNEK10047387009CZECH REPUBLICBikrosB 14BMX & 4X TEAM BRNO
Adam KOVAŘÍK10047387110CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Samuel PÁN10047393776CZECH REPUBLICBikrosB 8TJ BMX TŘINEC
Ondřej KŘIŽOVIČ10047397921CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX & 4X TEAM BRNO
Jan KOUBA10047376396CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Šimon GURÁŠ10047397719CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX TEAM HRANICE
Viktor WEBER10047397820CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Pavel ČERNÝ10004940112CZECH REPUBLICBikrosM 30+TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
David ČURDA10047376703CZECH REPUBLICBikrosB 13BIKROSCLUB ŘEPY
David TICHÝ10047376804CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Václav ŠKROBÁNEK10047402264CZECH REPUBLICBikrosB 15Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Jan KOŽUŠNÍK10047402365CZECH REPUBLICBikrosB 11Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Marek CHVOJKA10047376194CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Robin PETRUS10047379733CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Nikola VULKÁN10047383369CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Matěj KOZUBÍK10047402466CZECH REPUBLICBikrosB 15Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Robin PETEREK10047407520CZECH REPUBLICBikrosB 13ÚAMK BMX STUDÉNKA
Adam PETEREK10047407621CZECH REPUBLICBikrosB 8ÚAMK BMX STUDÉNKA
Matěj ŠOUPAL10047408530CZECH REPUBLICBikrosB 15UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Jakub HAJTMAR10047408631CZECH REPUBLICBikrosELITE MENUTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Radek KOŠÁREK10047407722CZECH REPUBLICBikrosELITE MENÚAMK BMX STUDÉNKA
Dominik NAVRÁTIL10047417119CZECH REPUBLICBikrosB 12TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří SUCHÁNEK10047413176CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ FAVORIT BRNO
Daniel Jiljí ŽALMAN10047413277CZECH REPUBLICBikrosB 13TJ FAVORIT BRNO
Josef KUDLÁČEK10047413681CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENTJ FAVORIT BRNO
Tomáš UTINEK10047419341CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFÍR TEAM
Sebastián ŠÁCHA10047419240CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFÍR TEAM
Tobiáš SVÁTEK10047419644CZECH REPUBLICBikrosB 8SC BMX Benátky nad Jizerou
Adam VARVAŽOVSKÝ10047419846CZECH REPUBLICBikrosB 12SC BMX Benátky nad Jizerou
Filip OREL10047424593CZECH REPUBLICBikrosB 13Bike Team Vyškov
Vojtěch DOBEŠ10047424900CZECH REPUBLICBikrosB 8BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Oliver MILTNER10047425102CZECH REPUBLICBikrosB 11FALER BIKE team
Petr MILTNER10047425203CZECH REPUBLICBikrosELITE MENFALER BIKE team
Vojtěch ŠICHOR10047426516CZECH REPUBLICBikrosB 11UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Petr TONCAR10047428637CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX NIŽBOR
David BALÁK10047426415CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KUKLA10047427324CZECH REPUBLICBikrosB 12SC BMX Benátky nad Jizerou
Antonín HADRAVA10047428132CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX Pardubice
Tadeáš MATOUŠEK10047428435CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Pardubice
František SEIDL10047432475CZECH REPUBLICBikrosB 8BMX Pardubice
Matěj ŽVÁČEK10047435408CZECH REPUBLICBikrosB 11UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Kryštof DOSTÁL10047435004CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Pavel FOLTÁN10047437630CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Lukáš MAREČEK10047438337CZECH REPUBLICBikrosB 8TUFÍR TEAM
Radovan HLADÍK10051624693CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Richard ŽÁK10054538434CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX & 4X TEAM BRNO
Daren DVOŘÁK10054541363CZECH REPUBLICBikrosB 8Bike Team Vyškov
Boris MORAVEC10047442579CZECH REPUBLICBikrosB 7BIKROSCLUB ŘEPY
Patrik TOMAN10093080675CZECH REPUBLICBikrosB 9ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Michal TRŽIL10024327681CZECH REPUBLICBikrosB 8BMX KRUPKA
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX KRUPKA
Matyáš BLASL10054147404CZECH REPUBLICBikrosB 8BMX Pardubice
Dominik RÁLIŠ10083491419CZECH REPUBLICBikrosB 8BMX Pardubice
Jan REBILAS10054299469CZECH REPUBLICBikrosB 15TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán BACHOŘÍK10054300782CZECH REPUBLICBikrosB 12TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 9TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin SPURNÝ10054511455CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Filip CAHA10054530653CZECH REPUBLICBikrosB 16TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Daniel KARÁSEK10047441872CZECH REPUBLICBikrosB 11Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Stránka: 123456...4344Počet na stránku: 50100Stránka 3 z 44, celkem 4357 záznamů