Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Disciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Marek DOLNÍČEK10015528771CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej PARTL10081044995CZECH REPUBLICSilniceeliteBIG SHOCK TEAM z. s.
Jakub OTRUBA10015093079CZECH REPUBLICSilniceU23ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jiří ŘÍHA10047232718CZECH REPUBLICSilnicemasters DKC PIVOVAR VRATISLAVICE
Filip RYDVAL10009918434CZECH REPUBLICSilniceeliteČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Roman MAŠÍN10081224750CZECH REPUBLICSilniceeliteKC SLAVIA PRAHA
Radim HOLOUBEK10081888895CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikHEAD PRO TEAM OPAVA
Vladimír ČEPEK10047235546CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTEAM DUKLA PRAHA
Daniel PETR10047236152CZECH REPUBLICSilnicemasters ACYKLO - SKI klub Polička
Petr HETFLEIŠ10047236758CZECH REPUBLICSilniceU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub HOLUBEC10082410271CZECH REPUBLICSilnicemasters BCYKLO TEAM KILLI
Filip KUCHAŘ10082411887CZECH REPUBLICSilnicekadetiACT LERAK Blansko
Antonín ČERNÝ10047239283CZECH REPUBLICSilnicemasters ESK CYKLOSPORT KERN
Josef PAVLAS10047239687CZECH REPUBLICSilnicemasters DCK LOKOMOTIVA PARDUBICE
Tomáš MALÍK10047240394CZECH REPUBLICSilnicemasters ASPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Ed SMIT10022699903NETHERLANDSSilnicepersonál sportovní ředitelTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Václav VODIČKA10047242418CZECH REPUBLICSilnicemasters BCYCLING BRNO
Jan HLÁSECkÝ10047243832CZECH REPUBLICSilniceeliteJaroslav Kulhavy Cycling Team
Jaroslav KUČERA10047246357CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelTJ DUKLA BRNO
David ČERVÍČEK10047248377CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTEAM DUKLA PRAHA
Albert SOLAŘ10047249589CZECH REPUBLICSilnicejuniořiMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin REJZEK10083320455CZECH REPUBLICSilnicemasters BEintracht Braunschweig
Petr HOMOLA10047250195CZECH REPUBLICSilnicemasters BdhCYCLING Team
Michal JANATA10047250296CZECH REPUBLICSilniceCYKLISTIKA PRO VŠECHNYdhCYCLING Team
Petr SLAPNIČKA10047250300CZECH REPUBLICSilniceCYKLISTIKA PRO VŠECHNYdhCYCLING Team
Milan ŠPICAR10047250704CZECH REPUBLICSilniceCYKLISTIKA PRO VŠECHNYdhCYCLING Team
Daniel ŠILHAVÝ10047253027CZECH REPUBLICSilnicekadetiKOVO PRAHA
Josef BLECHA10084694320CZECH REPUBLICSilnicemasters BAUTHOR TEAM STUPNO
Daniel STANKE10084694623CZECH REPUBLICSilnicemasters BAUTHOR TEAM STUPNO
Jakub DOHNAL10047256865CZECH REPUBLICSilniceU23KOVO PRAHA
Petr KOVÁČ10047257269CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
František KLABOUCH10047261212CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Vladimír KROC10047261313CZECH REPUBLICSilniceeliteAkademie cyklistických sportů
Mirek MÜLLER10047261616CZECH REPUBLICSilnicekadetiMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Danilo DE SELVA10047262323ITALYSilniceHDCCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Václav PAPÍK10047262424CZECH REPUBLICSilnicejuniořiKOVO PRAHA
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Martin KNÍŽEK10089385884CZECH REPUBLICSilniceeliteSK FAVORIT Bílina z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karel VACEK10034725677CZECH REPUBLICSilniceU23HAGENS BERMAN AXEON
Martin BÖSE10047266565CZECH REPUBLICSilnicemasters BTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
Jan VÁCHA10047266767CZECH REPUBLICSilniceeliteBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Jan ŠUSTA10090338407CZECH REPUBLICSilniceeliteSP KOLO LOAP SPECIALIZED
Petr JADRNÝ10047268686CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Petr SZYMONIK10091224642CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikAMENITY EXTREM SPORT TEAM
Ondřej NOVOTNÝ10047271518CZECH REPUBLICSilnicekadetiDUKLA PRAHA
Patrik SWACZYNA10047272124CZECH REPUBLICSilnicemasters BCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Václav NEŽERKA10014511281CZECH REPUBLICSilniceeliteLAWI Stars - GIANT
Vladimír MIKŠANÍK10016517969CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Richard JAHODA10047274851CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelNUTREND SPECIALIZED RACING
Filip ČERNÝ10047277174CZECH REPUBLICSilnicejuniořiAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adam ŠAFAŘÍK10047279905CZECH REPUBLICSilnicejuniořiCK DACOM PHARMA KYJOV
Michael ŠVEHLA10047280107CZECH REPUBLICSilnicejuniořiCK DACOM PHARMA KYJOV
Richard KOBR10047280309CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ LOKOMOTIVA BEROUN
Jakub STANĚK10047281319CZECH REPUBLICSilnicekadetiRoman Kreuziger Cycling Academy
Jan KOTAL10003838655CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielTRISPORT RAPID
Václav KOTAL10047283339CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTRISPORT RAPID
Leopold KÖNIG10003272217CZECH REPUBLICSilniceeliteBORA - hansgrohe
Milan ŠIMEK10023567950CZECH REPUBLICSilniceU23TJ FAVORIT BRNO
Tomáš RAK10091693070CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masérISRAEL START - UP NATION
Marek JELÍNEK10047287783CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTJ FAVORIT BRNO
Jaromír PYTEL10016050349CZECH REPUBLICSilniceeliteCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Jan VALL10047292635CZECH REPUBLICSilnicejuniořiMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš VOBECKÝ10047293241CZECH REPUBLICSilnicemasters BCK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Jan RAUSCHERT10047293544CZECH REPUBLICSilnicemasters BAC SPARTA PRAHA
Vojtěch ZAŠKOLNÝ10092691564CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Petr KILIAN10047294958CZECH REPUBLICSilnicemasters BTRISPORT RAPID
Vladimír SVOBODA10056603423CZECH REPUBLICSilniceeliteCK KRAMOLÍN
Jaroslav VÁVRA10047296978CZECH REPUBLICSilnicemasters CSSC ŽELEZNÝ BROD
Petr DUŠEK10093331663CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérHiero racing team
František PILEČEK10047297685CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičCK Příbram - Fany GASTRO
Robert SKŘEČEK10047297887CZECH REPUBLICSilnicemasters CCYCLING BRNO
Miroslav ŠVÁB10062513349CZECH REPUBLICSilnicemasters BCYCLING BRNO
Karel VACEK10047298594CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelCK Příbram - Fany GASTRO
František LANDA10062899026CZECH REPUBLICSilnicemasters BKCL KOOPERATIVA - Svijany
Lukáš KOLAŘÍK10047299103CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Petr BERGER10014753781CZECH REPUBLICSilniceHDC T1SPASTIC HANDICAP
Adam KŘENEK10047309409CZECH REPUBLICSilniceU23TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510CZECH REPUBLICSilniceU23TJ FAVORIT BRNO
Filip DOHNAL10004976989CZECH REPUBLICSilnicekadetiKOVO PRAHA
Jan ZÁTOPEK10047315166CZECH REPUBLICSilniceU23TEAM FORMAN CINELLI
Wojciech PSZCZOLARSKI10006903552POLANDSilniceeliteTUFO PARDUS Prostějov
František VONDRA10093457763CZECH REPUBLICSilnicemasters CCK LOVOSICE
Jakub ŠPAČEK10093452612CZECH REPUBLICSilniceeliteCK LOVOSICE
David FIÁLEK10047315267CZECH REPUBLICSilnicekadetiACS DRAK VRBNO
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469CZECH REPUBLICSilnicekadetiKOVO PRAHA
Albert DUS10047316479CZECH REPUBLICSilniceU23RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Filip SAMEC10047318402CZECH REPUBLICSilnicekadetiIVAR CS - AUTHOR TEAM
František SMOLÍK10047318503CZECH REPUBLICSilnicejuniořiSK VELO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604CZECH REPUBLICSilnicejuniořiKOVO PRAHA
Matěj VIK10047318705CZECH REPUBLICSilnicekadetiDUKLA PRAHA
Nikola ŠTOURAČ10093071682CZECH REPUBLICSilniceeliteSportRaces Cycling Team
Šimon BÓDAY10047318907CZECH REPUBLICSilniceU23AC SPARTA PRAHA
Štěpán FOIST10047319109CZECH REPUBLICSilnicekadetiKOVO PRAHA
Lukáš KLAP10047319311CZECH REPUBLICSilniceU23RAJEC 100% TREK
Tomáš JANDA10093192833CZECH REPUBLICSilnicemasters BCYKLO ATOM
Erik VÁVRA10047324462CZECH REPUBLICSilniceU23ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Patrik ŠTĚPÁNEK10092783918CZECH REPUBLICSilniceeliteKC SLAVIA PRAHA
Jiří CHARUZA10047328304CZECH REPUBLICSilnicemasters CKCL KOOPERATIVA - Svijany
Stránka: 12...38394041424344...5354Počet na stránku: 50100Stránka 41 z 54, celkem 5313 záznamů