Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Miroslav ČERNOHLÁVEK10047708220CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenér 
Tomáš BUCHÁČEK10002058202CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitel 
Jan KAŠPAR10047052155CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Jan PITHART10002375268CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
František MENGER10048123296CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Petr LECHNER10002722347CZECH REPUBLICSilnicemasters A 
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563CZECH REPUBLICDráhaelite 
Pavel KELEMEN10006422895CZECH REPUBLICDráhaelite 
Dominik CHLUPÁČ10008965612CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
David SOJKA10008950858CZECH REPUBLICDráhaelite 
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jonáš BŘEZINA10009745551CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jakub SCHIERL10016518070CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Roman LEHKÝ10008624694CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jakub HANUS10082602453CZECH REPUBLICDráhaU23 
Hynek PALIČKA10046583929CZECH REPUBLICSilniceelite 
Petr HEJHAL10048128249CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Petr RYBÍN10046367802CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Milan ZÁLESKÝ10013453577CZECH REPUBLICSilniceelite 
Dominik JANOŠ10046444893CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Filip KUBÍN10008063411CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Martin ŠÁLEK10047717314CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Milan RADA10048081870CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Tomáš ČAPEK10010182556CZECH REPUBLICSilniceelite 
Michal KOHOUT10009502748CZECH REPUBLICDráhaelite 
Jiří JANOŠEK10009718572CZECH REPUBLICSilniceelite 
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
David PAGÁČ10046312632CZECH REPUBLICDráhaU23 
Oldřich JEŘÁBEK10046666478CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Petr ŠŤASTNÝ10009024822CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Karel ARLT10023478731CZECH REPUBLICSilniceU23 
Lukáš KUNT10009335222CZECH REPUBLICSilniceelite 
Vojtěch STANĚK10046750647CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Šimon ADÁMEK10009178507CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Vladimír ZAHÁLKA10046968693CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistika 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283CZECH REPUBLICDráhaelite 
Jan KRAUS10007503437CZECH REPUBLICDráhaelite 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691CZECH REPUBLICDráhaelite 
Adam HLADÍK10047136627CZECH REPUBLICBikrosCRUISER 
Rostislav KREJČÍ10047140061CZECH REPUBLICSilniceelite 
Lukáš HORÁK10011997769CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Petr KELEMEN10047170272CZECH REPUBLICDráhaU23 
Michal MRÁČEK10006903653CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Stránka: 1234...130131Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 131, celkem 6544 záznamů