Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Petr LECHNER10002722347CZECH REPUBLICSilnicemasters A 
Dominik CHLUPÁČ10008965612CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Petr RYBÍN10046367802CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Tomáš RAK10047579692CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jan FIERLA10016047218CZECH REPUBLICSilniceelite 
Karel ARLT10023478731CZECH REPUBLICSilniceU23 
Vojtěch STANĚK10046750647CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Vladimír ZAHÁLKA10046968693CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistika 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283CZECH REPUBLICDráhaelite 
Lukáš HORÁK10011997769CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Jan BOUČEK10047207254CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhajunioři 
Karel ARLT10047221301CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanik 
Matěj ŠTIBINGR10010747883CZECH REPUBLICSilniceelite 
Šimon SVĚRKOT10047274043CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Jiří ŠLEMR10047292534CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Vojtěch KRESTA10047315368CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Jakub SEDLÁČEK10047315671CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Jan HLAVATÝ10047316681CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Adam CIHLÁŘ10047345680CZECH REPUBLICSilniceU23 
Lukáš JANDA10047368417CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Richard LUHAN10047393372CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Václav ŠKROBÁNEK10047402264CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Jaroslav LUDVÍK10047413782CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jan REBILAS10054299469CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Filip CAHA10054530653CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Lukáš MACH10047364777CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Michal TRŽIL10024327681CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Karel PHILIPP10029628834CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Marek RYLKO10025630818CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jiří SKOBLA10058329316CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Dominik PETRUS10046149146CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Štěpán FRÉMUND10091810480CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Jan ČECH10046363253CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Vojtěch KOŇAŘ10062414531CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jaroslav ŠIMŮNEK10063120409CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Matyáš VANČO10047379228SLOVAKIABikrosB 10 
Jan KRESTA10089779342CZECH REPUBLICCyklokrosmasters B 
Jáchym ŠTEMBERK10070052774CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Roman PETRUS10037816240CZECH REPUBLICBikrospersonál-trenér 
Michal ORAVEC10078021528CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Maxim SAMEK10064121731CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Lukáš VANČO10078240584SLOVAKIABikrosB 7 
David KARBAN10012895930CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Michal ČERNÝ10047807543CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Juraj VANČO10002132162SLOVAKIABikrosCRUISER 
Jeremiáš KONEČNÝ10078947977CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Patrik HOCHMAN10055084563CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
David JARNOT10079011231CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Adam GELNAR10079255650CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladší 
Matěj MAREŠ10005428142CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Ladislav PEŠ10079889786CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Kryštof POKORNÝ10080166642CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Tomáš PŘEUČIL10046555435CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Matěj LIŠKA10080965779CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Patrik TRÁVNÍČEK10080974873CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Filip MICHÁLEK10082414416CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Šimon KOVAČIČIN10082965292CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Matouš ŠRÁMEK10083470605CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Filip LEDECKÝ10085678868CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Matěj MILOSTNÝ10089261202CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Adam KOLAŘÍK10091863024CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Libor ZAJIÍC CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
Václav PANOCH10091520490CZECH REPUBLICHorská kolamasters C 
Ondřej POLÁK10092446337CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Daniel HOVORKA10092446539CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Vojtěch RYGL CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Marek BARTÍK CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Alexei BELYAKOV10091858071CZECH REPUBLICBikrosB 7 
Ondřej ŠMEJKAL10091858677CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Michal TUREK10091858879CZECH REPUBLICBikrosB 7 
Marek BŘEZINA10091859990CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Filip ZÁCHVĚJ10091859586CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Jiří POKORNÝ10091818867CZECH REPUBLICBikrosB 12 
František ZELENÝ10091817857CZECH REPUBLICBikrosB 13 
Vojtěch ZAŠKOLNÝ10092691564CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Ondřej ŠEVČÍK10092365909CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Václav HANEK10092366111CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
David PROFT10092707227CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Roman PROCHÁZKA10092707328CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Daniel MIAVEC10093678035CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Marek PAJMA CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Martin ČORNANIČ CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Kryštof VOŇKA CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Tomáš PEŠEK10092573144CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladší 
Lukáš BUŠEK10093181820CZECH REPUBLICCyklokroselite 
Ondřej POLANSKÝ10093181719CZECH REPUBLICSilniceelite 
Tomáš HORKÝ10093181517CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér 
Stránka: 1234...5253Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 53, celkem 5250 záznamů