Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílJméno a příjmeníZemě
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceU23 
Alysha VAN NECK10087884408CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Aneta MACHULKOVÁ10074870644CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Anna MENDLOVÁ10073774241CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Antonín KOSTIHA10046614241CZECH REPUBLICSilniceU23 
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhajunioři 
Daniel SVĚRKOT10047336283CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladší 
David VITNER10047209476CZECH REPUBLICSilniceU23 
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Dominika RUPOVÁ10047274144CZECH REPUBLICHorská kolakadetky 
Ema CETKOVSKÁ10015286271CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Emma NIČOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Jakub SEDLÁČEK10047315671CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Jan BENEŠ10010832052CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jaromír PYTEL10016050349CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jaroslav LUDVÍK10047413782CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jaroslav ŠIMŮNEK10063120409CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Jeremiáš KONEČNÝ10078947977CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší 
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Kryštof POKORNÝ10080166642CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Kryštof VOŇKA CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Libor ZAJIÍC CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
Lucie HOCHMANN10006602246CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Lukáš BUŠEK10093181820CZECH REPUBLICCyklokroselite 
Lukáš JANDA10047368417CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš KOBES10008822435CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Marek BARTÍK CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Marek PAJMA CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Martin ČORNANIČ CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Martin KADLEC CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Martina KOMÍNKOVÁ10073904583CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Matěj MILOSTNÝ10089261202CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Miroslav RUPA10047150569CZECH REPUBLICSilnicemasters C 
Monika SEIDLOVÁ10047346791CZECH REPUBLICHorská kolaženy elite 
Natálie KRÁLÍKOVÁ10047769652CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy Elite 
Natálie VALUCHOVÁ10015286372CZECH REPUBLICHorská kolaženy elite 
Nicol KŘENKOVÁ10093317317CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Ondřej PLAČEK10093342878CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Ondřej POLANSKÝ10093181719CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283CZECH REPUBLICDráhaelite 
Patrik HOCHMAN10055084563CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Petr SWACZYNA10012570574CZECH REPUBLICSilniceelite 
Richard LUHAN10047393372CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Šimon SVĚRKOT10047274043CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Stanislav PROCHÁZKA10093181921CZECH REPUBLICCyklokroskadeti 
Stránka: 1234...8990Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 90, celkem 4452 záznamů