Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: ZeměDisciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Matouš POKORNÝ10047323048CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub RAK10093079362CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Vojtěch BEČKA10047326280CZECH REPUBLICBikrosB 11ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Jan VOTOČEK10047334869CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Jan HOLZBACH10047334970CZECH REPUBLICBikrosB 14SC BMX Benátky nad Jizerou
Jan POŘÍZEK10047335172CZECH REPUBLICBikrosB 14SC BMX Benátky nad Jizerou
Vojtěch BENEŠ10047335374CZECH REPUBLICBikrosB 15SC BMX Benátky nad Jizerou
Alfréd KOZA10047372356CZECH REPUBLICBikrosB 13BIKROSCLUB ŘEPY
Jakub KRATOCHVÍL10047339721CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Marek NOVÁČEK10047343660CZECH REPUBLICBikrosB 13BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Michal RUDOLF10047377006CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Alex MÁCHA10047377208CZECH REPUBLICBikrosB 15BIKROSCLUB ŘEPY
Miroslav GURÁŠ10047344266CZECH REPUBLICBikrosM 30+BMX TEAM HRANICE
Martin ŽERAVA10047344569CZECH REPUBLICBikrosELITE MENTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav AXMANN10047344771CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBIKE TEAM UNIČOV z.s.
Lukáš LÁTKA10047345175CZECH REPUBLICBikrosB 13Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Antonín KOPEČNÝ10047377410CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Jakub DLOUHÝ10047377612CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Jáchym ČERNÝ10047346185CZECH REPUBLICBikrosB 13TJ FAVORIT BRNO
Daniel ZEMÁNEK10047346286CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ FAVORIT BRNO
Radim BOČEK10047346488CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Ota HAVRÁNEK10047387009CZECH REPUBLICBikrosB 15BMX & 4X TEAM BRNO
Václav NAJSER10047350532CZECH REPUBLICBikrosB 11SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Adam KOVAŘÍK10047387110CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Samuel PÁN10047393776CZECH REPUBLICBikrosB 9TJ BMX TŘINEC
Petr SOUBUSTA10047352249CZECH REPUBLICBikrosB 10CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Ondřej KŘIŽOVIČ10047397921CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
David ČERNÝ10047359020CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Martin HOLZBACH10047359222CZECH REPUBLICBikrosB 12SC BMX Benátky nad Jizerou
Petr KOTVAS10047359323CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Matyáš BUZEK10047360737CZECH REPUBLICBikrosB 10CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Šimon JANEŠ10047362959CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
David ČURDA10047376703CZECH REPUBLICBikrosB 14BIKROSCLUB ŘEPY
David TICHÝ10047376804CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Milan ŠKROB10047366700CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBike Team Vyškov
Michal KLÍMA10047366801CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ FAVORIT BRNO
Ondřej KLÍMA10047366902CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ FAVORIT BRNO
Daniel KŘÍŽ10047367205CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ FAVORIT BRNO
Václav ŠKROBÁNEK10047402264CZECH REPUBLICBikrosB 16Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Jan KOŽUŠNÍK10047402365CZECH REPUBLICBikrosB 12Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Matěj KOZUBÍK10047402466CZECH REPUBLICBikrosB 16Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Robin PETEREK10047407520CZECH REPUBLICBikrosB 14ÚAMK BMX STUDÉNKA
Adam PETEREK10047407621CZECH REPUBLICBikrosB 9ÚAMK BMX STUDÉNKA
Adam SEDLÁČEK10047377915CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Daniel POKORNÝ10047378016CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Adam HERMANN10047379329CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Matěj ŠOUPAL10047408530CZECH REPUBLICBikrosB 16UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Jakub HAJTMAR10047408631CZECH REPUBLICBikrosELITE MENUTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Pavel EDL10047379430CZECH REPUBLICBikrosB 14TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Petr EDL10054442545CZECH REPUBLICBikrosELITE MENTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Vojtěch ŠÍPEK10047380541CZECH REPUBLICBikrosB 15TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Dominik DVOŘÁK10047386807CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Dominik FLAISIG10047386908CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX & 4X TEAM BRNO
Dominik NAVRÁTIL10047417119CZECH REPUBLICBikrosB 13TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon GURÁŠ10047397719CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX TEAM HRANICE
Viktor WEBER10047397820CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Pavel ČERNÝ10004940112CZECH REPUBLICBikrosM 30+TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Marek CHVOJKA10047376194CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Jan KOUBA10047376396CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Robin PETRUS10047379733CZECH REPUBLICBikrosB 13TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Nikola VULKÁN10047383369CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Tomáš UTINEK10047419341CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Radek KOŠÁREK10047407722CZECH REPUBLICBikrosELITE MENÚAMK BMX STUDÉNKA
Filip OREL10047424593CZECH REPUBLICBikrosB 14Bike Team Vyškov
Jiří SUCHÁNEK10047413176CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ FAVORIT BRNO
Daniel Jiljí ŽALMAN10047413277CZECH REPUBLICBikrosB 14TJ FAVORIT BRNO
Josef KUDLÁČEK10047413681CZECH REPUBLICBikrosELITE MENTJ FAVORIT BRNO
Vojtěch ŠICHOR10047426516CZECH REPUBLICBikrosB 12UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Petr TONCAR10047428637CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX NIŽBOR
Sebastián ŠÁCHA10047419240CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Tobiáš SVÁTEK10047419644CZECH REPUBLICBikrosB 9SC BMX Benátky nad Jizerou
Adam VARVAŽOVSKÝ10047419846CZECH REPUBLICBikrosB 13SC BMX Benátky nad Jizerou
Vojtěch DOBEŠ10047424900CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Oliver MILTNER10047425102CZECH REPUBLICBikrosB 12FALER BIKE team
Petr MILTNER10047425203CZECH REPUBLICBikrosELITE MENFALER BIKE team
David BALÁK10047426415CZECH REPUBLICBikrosB 13TJ FAVORIT BRNO
Matěj ŽVÁČEK10047435408CZECH REPUBLICBikrosB 12UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Matyáš KUKLA10047427324CZECH REPUBLICBikrosB 13SC BMX Benátky nad Jizerou
Antonín HADRAVA10047428132CZECH REPUBLICBikrosB 13BMX Pardubice
Tadeáš MATOUŠEK10047428435CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
František SEIDL10047432475CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Pardubice
Kryštof DOSTÁL10047435004CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Pavel FOLTÁN10047437630CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Lukáš MAREČEK10047438337CZECH REPUBLICBikrosB 9TUFÍR TEAM
Daren DVOŘÁK10054541363CZECH REPUBLICBikrosB 9Bike Team Vyškov
Radovan HLADÍK10051624693CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Boris MORAVEC10047442579CZECH REPUBLICBikrosB 8BIKROSCLUB ŘEPY
Michal TRŽIL10024327681CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX KRUPKA
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Matyáš BLASL10054147404CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Pardubice
Dominik RÁLIŠ10083491419CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Pardubice
Jan REBILAS10054299469CZECH REPUBLICBikrosB 16TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán BACHOŘÍK10054300782CZECH REPUBLICBikrosB 13TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj PROCHÁZKA10058328003CZECH REPUBLICBikrosB 12TUFÍR TEAM
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin SPURNÝ10054511455CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Filip CAHA10054530653CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Richard ŽÁK10054538434CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Daniel KARÁSEK10047441872CZECH REPUBLICBikrosB 12Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Stránka: 123456...4445Počet na stránku: 50100Stránka 3 z 45, celkem 4422 záznamů