Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Tomáš KUTIN10047834421CZECH REPUBLICCyklokroseliteROCK MACHINE - CYKLOMAX
Petr KUBIAS10004607884CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažerRoman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš RADOLF10013112562CZECH REPUBLICSilniceeliteLAPIERRE SWEEP
David SOJKA10008950858CZECH REPUBLICDráhaeliteASO DUKLA BRNO
Radovan MATĚJKA10047508560CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BČSC Praha
Karel VIDECKÝ10003376085CZECH REPUBLICHorská kolamasters AMAX CURSOR
Pavel CAHA10046786619CZECH REPUBLICBikrosCRUISERTJ FAVORIT BRNO
Petr REISNER10048030542CZECH REPUBLICHorská kolamasters BGIANT cycling team
Josef LUKŠÍK10048029330CZECH REPUBLICSilnicemasters BTRISPORT RAPID
Lubomír KREJČÍ10047749949CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
František STÖHR10046585040CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelAC SPARTA PRAHA
Petr DUŠEK10046481067CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Šimon MÁNEK10011213281CZECH REPUBLICHorská kolaU23Dc dh teaM
Ondřej HANZLÍČEK10015431468CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováSKP Kometa Brno
Jonáš BŘEZINA10009745551CZECH REPUBLICHorská kolaU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ladislav FEREBAUER10048049336CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielELKOV KASPER Czech Cycling Team
Petr LETÁK10012390722CZECH REPUBLICHorská kolaeliteWHYTE RACING TEAM
Martin ŘÍHA10046545937CZECH REPUBLICBikrosB 15BIKROSCLUB ŘEPY
Eugen RAŠEV10047505833CZECH REPUBLICSilnicemasters DELKOV KASPER Czech Cycling Team
Petr GUNTHER10010728584CZECH REPUBLICHorská kolamasters CBIG SHOCK TEAM z. s.
Kamil FINSTERLE10046354664CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Jan KRIPNER10014409635CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Matěj BÁRTA10048050851CZECH REPUBLICBikrosB 16BIKROSCLUB ŘEPY
Ondřej MATĚJÍK10047608388CZECH REPUBLICBikrosB 16BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Pavel KŘIKAVA10046537550CZECH REPUBLICHorská kolaFunkcionář-officielkola-bbm.cz
David URBAN10046348503CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMXBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Radek ADAM10046411349CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Marek NEUŽIL10046591205CZECH REPUBLICBikrosB 16TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Petr MAREK10047901614CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-prezidentKL SPORT MOST
Marek BĚLOVSKÝ10008826677CZECH REPUBLICTrialCyklotrial MASTERSROCK MACHINE - CYKLOMAX
Martin TURNER10047915859CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-trenérIVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr ŠOS10007918517CZECH REPUBLICTrialCyklotrial MASTERSDYNAMO CYKLOTRIAL HORŠOVSKÝ TÝN
Leoš BALÁK10048099654CZECH REPUBLICCyklokrosmasters CMORAVEC Team
Radim JANOŠ10048127037CZECH REPUBLICBikrospersonál-organizátorBIKROSCLUB ŘEPY
Richard NĚMEC10048004977CZECH REPUBLICCyklokrosmasters BCYKLOKROS MILOVICE
Roman BULIS10006905067CZECH REPUBLICHorská kolaelite4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Michal SLÁMA10006905168CZECH REPUBLICHorská kolaelite4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Karel KUBÍN10046455809CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-trenérSK VELO PRAHA
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765CZECH REPUBLICDráhaU23ASO DUKLA BRNO
Jakub SCHIERL10016518070CZECH REPUBLICCyklokrosU23EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Erik VOTAVA10015874436CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX Team Vyškov
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551CZECH REPUBLICSilniceeliteTRISPORT RAPID
Václav PAVLÍK10012850056CZECH REPUBLICCyklokroseliteCT WEBER
Jakub VESECKÝ10093079463CZECH REPUBLICBikrosB 16SC BMX Benátky nad Jizerou
Roman LEHKÝ10008624694CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří POSPÍŠIL10046616261CZECH REPUBLICHorská kolamasters CREDPOINT TEAM
Ondřej PILC10048090257CZECH REPUBLICBikrosB 14TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Jiří FANTA10009175574CZECH REPUBLICHorská kolaeliteASO DUKLA BRNO
Pavel JINDŘICH10046370125CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTJ STADION LOUNY
Petr SOJÁK10048136939CZECH REPUBLICSilnicemasters DKCL KOOPERATIVA - Svijany
Josef MUŠKA10048079648CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielTJ PETŘVALD - BŘEZINY
Petr RUMAN10047774096CZECH REPUBLICHorská kolamasters BCYKLO ATOM
Martin ŠMÍDA10010770822CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikTUFO PARDUS Prostějov
Miroslav ŠULC10009908027CZECH REPUBLICSilniceHDCHANDBIKE ČR
Kryštof SOLAŘ10015426115CZECH REPUBLICHorská kolaU23OPLT CYCLING
Martin STOŠEK10007649644CZECH REPUBLICHorská kolaeliteFUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Martin LEBL10008835367CZECH REPUBLICHorská kolaeliteBanshee Bikes / CharvatBros
Miloš VRÁNA10046444287CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Daniel MICHAL10046356583CZECH REPUBLICSilniceU23SKP DUHA Lanškroun
Petr DVOŘÁK10046530981CZECH REPUBLICCyklokrosmasters BVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Josef PERNÝ10048066413CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masérTUFO PARDUS Prostějov
Ondřej SLÁDEČEK10046531688CZECH REPUBLICHorská kolaeliteCYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Štěpán URBÁNEK10047765814CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Miroslav TUČEK10046338193CZECH REPUBLICSilnicemasters DSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Martin ČECHMAN10010166590CZECH REPUBLICDráhaU23ASO DUKLA BRNO
Jiří ŠORM10048004270CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTJ FAVORIT BRNO
Zdeněk DRÁBEK10046489353CZECH REPUBLICSilnicemasters BDZ BEX CYCLING TEAM
Michal BENDA10003350120CZECH REPUBLICSilniceeliteTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Tomáš HORÁK10092746835CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Dominik NEUMAN10009488806CZECH REPUBLICSilniceeliteELKOV KASPER Czech Cycling Team
Radim VAVRUŠA10046489252CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Matěj STYBOR10016300529CZECH REPUBLICSilniceU23KOVO PRAHA
Jakub SOKOL10046368610CZECH REPUBLICBikrosB 13BMX Pardubice
Daniel VAJBAR10015208166CZECH REPUBLICSilniceeliteSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Petr HRADECKÝ10046320110CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováLOKOMOTIVA LIBEREC
Patrik JAHODA10009557615CZECH REPUBLICSilniceHDCNUTREND SPECIALIZED RACING
Miroslav VESELÝ10010866711CZECH REPUBLICHorská kolamasters CKL SPORT MOST
Michal SLAVÍK10046603733CZECH REPUBLICHorská kolaeliteMALOCH RACING TEAM
Albert VLČEK10047504621CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Michal ŠIŠKA10008503143CZECH REPUBLICSilniceHDCNUTREND SPECIALIZED RACING
Josef FUCHS10048104304CZECH REPUBLICSilnicemasters DdhCYCLING Team
Jan ANDĚL10011196612CZECH REPUBLICHorská kolaU23BIKE 2000
Daniel MAYER10009360076CZECH REPUBLICSilniceeliteKC HLINSKO
Pavel KOPECKÝ10008706742CZECH REPUBLICSilniceeliteVysočina Cycling
Jiří DOLEŽAL10007720170CZECH REPUBLICSilniceeliteSportRaces Cycling Team
Tomáš EIBL10007940644CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTrial klub Děčín
Pavel PODOLSKÝ10046533813CZECH REPUBLICBikrosCRUISERSC BMX Benátky nad Jizerou
Ondřej UŠEL10046435904CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérSKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
Jakub HANUS10082602453CZECH REPUBLICDráhaU23ASO DUKLA BRNO
Jakub KLEMENT10046326776CZECH REPUBLICBikrosB 14SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Jiří ČAPEK10048173315CZECH REPUBLICSilnicemasters EKOVO PRAHA
Hynek PALIČKA10046583929CZECH REPUBLICSilniceU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr SEIDLER10047765915CZECH REPUBLICHorská kolaeliteSPORTOVNÍ KURZY.CZ
Radim HASOŇ10046793588CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ FAVORIT BRNO
Radek ŠVARC10046338904CZECH REPUBLICSilnicemasters BDUKLA PRAHA
Petr HEJHAL10048128249CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTEAM DUKLA PRAHA
David KOUDELKA10046633439CZECH REPUBLICSilniceU23SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš ONDRÁČEK10046538156CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masérELKOV KASPER Czech Cycling Team
Stránka: 123456789...5253Počet na stránku: 50100Stránka 6 z 53, celkem 5242 záznamů