Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Země
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Petr HRADECKÝ10046660923CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováLOKOMOTIVA LIBEREC
Evžen KRAJZINGR10046669815CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováLOKOMOTIVA LIBEREC
Jan BENEDA10046663145CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováLOKOMOTIVA LIBEREC
Jakub ŠULC10009544578CZECH REPUBLICHorská kolaeliteMaloja - Rocky Mountain Team
Martin WÜRZ10047525637CZECH REPUBLICSilnicemasters CZPcyklo PROOFY Corratec team
Viktor KARLÍK10005996705CZECH REPUBLICBikrosCRUISEROK TEAM
Petr NOVÁK10047544229CZECH REPUBLICSilnicemasters EMASTERCAM - LOKO PRAHA
Zdeněk DOHNAL10048206556CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTJ DUKLA BRNO
František JURSA10047550188CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTJ DUKLA BRNO
Jiří BOHÁČ10046540176CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatelASO DUKLA BRNO
Miloš HRADECKÝ10046673552CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováLOKOMOTIVA LIBEREC
Zdeněk FAFEK10002554013CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Josef BURGR10002476413CZECH REPUBLICSilnicemasters DCSK MARKUS, spolek
Zdeněk SVATOŠ10046858963CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BČSC Praha
Otmar RYCHTA10048109960CZECH REPUBLICSilnicemasters ECPV KRNOV
Daniel Faust JENŠÍK10047788648CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Jan ŘASA10002550676CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Jan HÁJEK10046724880CZECH REPUBLICSilnicemasters ESK CYKLOSPORT KERN
Pavel VRŠECKÝ10047628495CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenérTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš BOHATÝ10047487342CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karel KEMPNÝ10047746919CZECH REPUBLICSilniceeliteCK ORLÍK ORLOVÁ
Karel HARTL10002995462CZECH REPUBLICHorská kolamasters BSTARBIKE.SK
Václav BEČKA10047738229CZECH REPUBLICSilnicemasters ECYKLO POKR PARDUBICE
Milan ČIŽINSKÝ10003552305CZECH REPUBLICHorská kolamasters BMADesign
Jiří HRÁSKÝ10047566154CZECH REPUBLICSilnicemasters ESK CYKLOSPORT KERN
Lubomír LACINA10047737825CZECH REPUBLICHorská kolamasters DCarla.kupkolo.cz
Karel ROUČA10047705792CZECH REPUBLICSilnicemasters DTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
Miloslav RYS10047623647CZECH REPUBLICSilnicemasters ECK LOKOMOTIVA PARDUBICE
Michal BĚHOUNEK10012138926CZECH REPUBLICSilnicemasters CVELOSERVIS TEAM
Lukáš THUN10047082770CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTEAM DUKLA PRAHA
Josef SOUKUP10002128122CZECH REPUBLICSilniceeliteCYKLO ATOM
Robert KLEINER10047247973CZECH REPUBLICSilnicemasters CLawi - Granfondo team
Roman KREUZIGER10003205327CZECH REPUBLICSilniceeliteNTT Pro Cycling
Zdeněk KARÁSEK10047616068CZECH REPUBLICSilnicemasters ECyklo Bendl
Ludvík KILLINGER10047706604CZECH REPUBLICSilnicemasters DCYKLO TEAM KILLI
Augustin HOFFMANN10047523617CZECH REPUBLICSilnicemasters EKCL KOOPERATIVA - Svijany
Jiří BERÁNEK10047576460CZECH REPUBLICSilnicemasters DAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladimír HUŠEK10047073979CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelCK DACOM PHARMA KYJOV
Pavel PŘIKRYL10046443580CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Pavel KELEMEN10006422895CZECH REPUBLICDráhaeliteASO DUKLA BRNO
Jan VAČKÁŘ10004632035CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaČSC Praha
Michal KOLLERT10002885631CZECH REPUBLICSilniceeliteVIPRO
Radek BUBENÍK10046463990CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Libor PÁNEK10046433779CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Zdeněk NOSEK10047691749CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenérASO DUKLA BRNO
Miloslav ŠTURC10047730246CZECH REPUBLICSilnicemasters ESPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY
Tomáš BUCHÁČEK10002058202CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr BUCHÁČEK10047588988CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérSKP DUHA Lanškroun
Dominik CHLUPÁČ10008965612CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jan JOBÁNEK10002995563CZECH REPUBLICHorská kolaeliteSuperior Velsbike Team
Jakub SCHMID10047493204CZECH REPUBLICBikrosM 30+BMX NIŽBOR
Michal STARK10008503345CZECH REPUBLICSilniceHDC C2STARK CYCLING TEAM
Vlastimil MLYNÁŘ10001094060CZECH REPUBLICSilnicemasters BACS DRAK VRBNO
Miloslav MLYNÁŘ10046862094CZECH REPUBLICSilnicemasters EACS DRAK VRBNO
Bohumil ZAVÍRAL10047657090CZECH REPUBLICCyklokrosmasters DLOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Václav BUREŠ10047027907CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Svatopluk HENKE10047022651CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jan LUŇÁČEK10081641345CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Milan MATTUŠ10047717213CZECH REPUBLICSilnicemasters ECYKLO POKR PARDUBICE
Jiří MACHULKA10047648202CZECH REPUBLICSilnicemasters ECSK MARKUS, spolek
Petr HERMAN10001310288CZECH REPUBLICSilnicemasters BSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jan KAŠPAR10047052155CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Svatopluk HENKE10047057310CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Pavel MATUŠKOVIČ10047748737CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Tomáš BRODSKÝ10047755205CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Zdeněk KOPAL10047208668CZECH REPUBLICSilniceeliteTJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jiří ŠTĚPÁNEK10046452775CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaTJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Dalibor KMENTA10047594749CZECH REPUBLICSilniceeliteFORCE KCK ZLÍN
Pavel ADEL10002964645CZECH REPUBLICHorská kolamasters AKC HLINSKO
Petr ČECHURA10047633650CZECH REPUBLICSilniceeliteAXON SPORT TEAM
Petr ŠTĚPÁNEK10046455001CZECH REPUBLICSilnicemasters BTJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Pavel NEPRAŠ10046773582CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Lukáš HEINRICH10003190674CZECH REPUBLICSilniceeliteTEAM FORMAN CINELLI
Radoslav KRUMMER10047705893CZECH REPUBLICSilnicemasters DTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
Miroslav BIEN10047514624CZECH REPUBLICSilnicemasters EKC PIVOVAR VRATISLAVICE
Otto DVORSKÝ10047516442CZECH REPUBLICSilnicemasters EKC PIVOVAR VRATISLAVICE
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Jakub ŘÍHA10006811505CZECH REPUBLICHorská kolaeliteN1 TEAM
Ivan SOVA10047379531CZECH REPUBLICCyklokrosrozhodčí 3.třidaTalent Bike
Ladislav ŠPULÁK10047517351CZECH REPUBLICSilnicemasters EKC PIVOVAR VRATISLAVICE
Vladimír DRŠKA10047514725CZECH REPUBLICSilnicemasters EKC PIVOVAR VRATISLAVICE
František CHARVÁT10047525233CZECH REPUBLICSilnicemasters EKCL KOOPERATIVA - Svijany
Josef KAŇKOVSKÝ10001575929CZECH REPUBLICSilniceHDCSPASTIC HANDICAP
Pavel KOPECKÝ10047687002CZECH REPUBLICSilnicemasters CSPSVD JISTEBNICE
Karel KUBEŠ10047687507CZECH REPUBLICSilnicemasters EKOVO PRAHA
Petr KLAS10047633953CZECH REPUBLICSilniceeliteRoman Kreuziger Cycling Academy
Jiří NESVEDA10003328292CZECH REPUBLICSilniceeliteBikonur Cycling Team
Vojtěch HUŘÍK10046530577CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérROUVY Specialized
Josef MICHL10047582524CZECH REPUBLICSilniceeliteLOKOMOTIVA NYMBURK
Oldřich ROUD10047539175CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérCyklistický klub Litvínov, z .s.
Oldřich ROUD10047539074CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérCyklistický klub Litvínov, z .s.
Jaroslav HRUBÝ10010866913CZECH REPUBLICHorská kolamasters DKL SPORT MOST
Petr TOMAN10002610290CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTEAM FORMAN CINELLI
Jiří LEHOTSKÝ10047947585CZECH REPUBLICSilnicemasters ECUBE Cyklo Špicar Jilemnice
Josef FAU10046948384CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBČSC Praha
Radek KRUMMER10005715001CZECH REPUBLICSilnicemasters AČEZ Cyklo Team Tábor
Jiří PODRAZIL10004772178CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Jiří VOŇKA10047982446CZECH REPUBLICSilnicemasters DCarla.kupkolo.cz
Rostislav KADLEC10047684877CZECH REPUBLICSilniceeliteSK FAVORIT Bílina z.s.
Milan HAVELKA10047855841CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTJ LOKOMOTIVA BEROUN
Stránka: 12345...5253Počet na stránku: 50100Stránka 2 z 53, celkem 5241 záznamů