Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: DisciplínaOddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Ondřej KŘIŽOVIČ10047397921CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Václav ŠKROBÁNEK10047402264CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Jan REBILAS10054299469CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Filip CAHA10054530653CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Michal TRŽIL10024327681CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Karel PHILIPP10029628834CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Dominik PETRUS10046149146CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Štěpán FRÉMUND10091810480CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Jaroslav ŠIMŮNEK10063120409CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Matyáš VANČO10047379228SLOVAKIABikrosB 11 
Roman PETRUS10037816240CZECH REPUBLICBikrospersonál-trenér 
Matyáš ŠTĚPÁNEK10077919272CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Matěj HANÁK10065658674CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Michal ORAVEC10078021528CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Maxim SAMEK10064121731CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Lukáš VANČO10078240584SLOVAKIABikrosB 8 
David KARBAN10012895930CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Michal ČERNÝ10047807543CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Juraj VANČO10002132162SLOVAKIABikrosCRUISER 
David JARNOT10079011231CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Patrik TRÁVNÍČEK10080974873CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Matouš ŠRÁMEK10083470605CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Adam KOLAŘÍK10091863024CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Aleš HONZÁK10091266775CZECH REPUBLICBikrospersonál-organizátor 
Alexei BELYAKOV10091858071CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Ondřej ŠMEJKAL10091858677CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Michal TUREK10091858879CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Marek BŘEZINA10091859990CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Filip ZÁCHVĚJ10091859586CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Jiří POKORNÝ10091818867CZECH REPUBLICBikrosB 13 
František ZELENÝ10091817857CZECH REPUBLICBikrosB 14 
Marek PAJMA CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Denis MAIXNER10097181250CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Jan HOVORKA CZECH REPUBLICBikrosCRUISER 
Adam HRADIL CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Tereza VANČOVÁ10054527623SLOVAKIABikrosG 15 
Nina ŠTULCOVÁ10091818463CZECH REPUBLICBikrosG 11 
Vít UHER CZECH REPUBLICBikrosB 7
m m10108423247CZECH REPUBLICBikrosCRUISER
Michal NEVRKLA10047295766CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 3.třidaB4 TEAM
Šimon PEKAŘ10047295867CZECH REPUBLICBikrosB 12B4 TEAM
Petr JETMAR10047342044CZECH REPUBLICBikrosM 17/24B4 TEAM
Adam ŠINDLER10081086021CZECH REPUBLICBikrosM 17/24B4 TEAM
Daniel VEJCHODA10081086728CZECH REPUBLICBikrosB 9B4 TEAM
Vojtěch PODHORA10082976612CZECH REPUBLICBikrosB 9B4 TEAM
Karel KONRÁD10093454733CZECH REPUBLICBikrosB 10B4 TEAM
Aleš BARON10106626929CZECH REPUBLICBikrosB 10B4 TEAM
Stránka: 1234...110111Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 111, celkem 5539 záznamů