Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Michal HRAZDÍRA10046558566CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér I. 
Vojtěch PAŘÍK10047779756CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jiří ČERMÁK10012118920CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Ondřej ŠIMŮNEK10047820475CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Jiří SMÉKAL10048081163CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Filip Rolland ZATLOUKAL10047967894CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Petr KLABOUCH10048005785CZECH REPUBLICSilniceelite 
Michal KOHOUT10009502748CZECH REPUBLICDráhaelite 
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Martin BENEŠ10048208879CZECH REPUBLICSilniceelite 
David PAGÁČ10046312632CZECH REPUBLICDráhaU23 
Jakub FRKAL10008708863CZECH REPUBLICSilniceelite 
Marek SMÉKAL10046655162CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Antonín LANT10013583519CZECH REPUBLICSilniceelite 
Oldřich JEŘÁBEK10046666478CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Štěpán HLADÍK10046681232CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Petr ŠŤASTNÝ10009024822CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Martin JANČÍK10046719830CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Pavel MACHANEC10046726294CZECH REPUBLICBikrosM 17/24 
Karel ARLT10023478731CZECH REPUBLICSilniceelite 
Lukáš KUNT10009335222CZECH REPUBLICSilniceelite 
Vojtěch STANĚK10046750647CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Jakub DUŘT10046812483CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanik 
Roman PAPRSTKA10046834513CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-mechanik 
Tomáš MEDEK10006914262CZECH REPUBLICSilniceelite 
Tomáš STOLAŘÍK10013228962CZECH REPUBLICSilniceelite 
Vladimír ZAHÁLKA10046968693CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistika 
Eduard HRACHOVINA10014393871CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283CZECH REPUBLICDráhaelite 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691CZECH REPUBLICDráhaelite 
Rostislav KREJČÍ10047140061CZECH REPUBLICSilniceelite 
Martin KUBÍK10009406556CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér III. 
Lukáš STUDNIČKA10011023325CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Lukáš HORÁK10011997769CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Petr VACÍK10047160976CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér I. 
Alvin TOMÁŠEK10023479034CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jan BOUČEK10047207254CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhaU23 
Jiří ŠTĚPANÍK10047210082CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jiří POKORNÝ10001179239CZECH REPUBLICSilniceelite 
Karel ARLT10047221301CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanik 
Jakub DANĚK10047225240CZECH REPUBLICSilniceU23 
Daniel ŽVAK10047227462CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jonatán ZELENKA10047231203CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Jan KRESTA10014206036CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jiří ŠRÁMEK10016124616CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Stránka: 12345...185186Počet na stránku: 50100Stránka 2 z 186, celkem 9280 záznamů