Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílKategorie
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Ondřej POLANSKÝ10093181719CZECH REPUBLICSilniceelite 
Nina ŠTULCOVÁ10091818463CZECH REPUBLICBikrosG 10 
Tereza VANČOVÁ10054527623SLOVAKIABikrosG 14 
Filip CAHA10054530653CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhajunioři 
Jan ČECH10046363253CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Marek BARTÍK CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Ondřej ŠEVČÍK10092365909CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Václav HANEK10092366111CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Nicol KŘENKOVÁ10093317317CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Šimon SVĚRKOT10047274043CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Vojtěch KRESTA10047315368CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš JANDA10047368417CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš MACH10047364777CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Matěj LIŠKA10080965779CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Šimon KOVAČIČIN10082965292CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Ondřej POLÁK10092446337CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Daniel HOVORKA10092446539CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Vojtěch ZAŠKOLNÝ10092691564CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Martin KADLEC CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Anna KUDLÁČKOVÁ10097471947CZECH REPUBLICHorská kolakadetky 
Petr LECHNER10002722347CZECH REPUBLICSilnicemasters A 
Tomáš GRYGAR10093677227CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Libor ZAJIÍC CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
Václav PANOCH10091520490CZECH REPUBLICHorská kolamasters C 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Richard LUHAN10047393372CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Kryštof POKORNÝ10080166642CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Tomáš PŘEUČIL10046555435CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Petr RYBÍN10046367802CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Tomáš RAK10047579692CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Vojtěch STANĚK10046750647CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Karel ARLT10047221301CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanik 
Jiří ŠLEMR10047292534CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Lukáš HORÁK10011997769CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Jan BOUČEK10047207254CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Martina KOMÍNKOVÁ10073904583CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Roman PETRUS10037816240CZECH REPUBLICBikrospersonál-trenér 
Tomáš HORKÝ10093181517CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér 
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Vladimír ZAHÁLKA10046968693CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistika 
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceU23 
Karel ARLT10023478731CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jan HLAVATÝ10047316681CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Adam CIHLÁŘ10047345680CZECH REPUBLICSilniceU23 
Stránka: 12345...106107Počet na stránku: 50100Stránka 2 z 107, celkem 5319 záznamů