Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílJméno a příjmení
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Adam CIHLÁŘ10047345680CZECH REPUBLICSilniceU23 
Adam GELNAR10079255650CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladší 
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceU23 
Adam HRADIL CZECH REPUBLICBikrosB 15 
Adam KOLAŘÍK10091863024CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Adam PŘENOSIL CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Alexei BELYAKOV10091858071CZECH REPUBLICBikrosB 7 
Alysha VAN NECK10087884408CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Aneta MACHULKOVÁ10074870644CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Anna KUDLÁČKOVÁ10097471947CZECH REPUBLICHorská kolakadetky 
Anna MENDLOVÁ10073774241CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálová 
Daniel HOVORKA10092446539CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Daniel KALIBA CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Daniel MIAVEC10093678035CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhajunioři 
David JARNOT10079011231CZECH REPUBLICBikrosB 11 
David KARBAN10012895930CZECH REPUBLICBikrosB 11 
David PROFT10092707227CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Dominik CHLUPÁČ10008965612CZECH REPUBLICSilniceelite 
Dominik PETRUS10046149146CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Ema KŘÍŽOVÁ10092447347CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší 
Emma NIČOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Filip CAHA10054530653CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Filip LEDECKÝ10085678868CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Filip MICHÁLEK10082414416CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Filip ZÁCHVĚJ10091859586CZECH REPUBLICBikrosB 10 
František ZELENÝ10091817857CZECH REPUBLICBikrosB 13 
Hana SVOBODOVÁ10090732265CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší 
Jáchym ŠTEMBERK10070052774CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Jakub SEDLÁČEK10047315671CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Jan BOUČEK10047207254CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Jan ČECH10046363253CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Jan FIERLA10016047218CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jan HLAVATÝ10047316681CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jan HOVORKA CZECH REPUBLICBikrosCRUISER 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jan REBILAS10054299469CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Jaroslav LUDVÍK10047413782CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jaroslav ŠIMŮNEK10063120409CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Jeremiáš KONEČNÝ10078947977CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jiří POKORNÝ10091818867CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Jiří SKOBLA10058329316CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jiří ŠLEMR10047292534CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Johana MASLEKOVOVÁ10090731962CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladší 
Juraj VANČO10002132162SLOVAKIABikrosCRUISER 
Karel ARLT10023478731CZECH REPUBLICSilniceU23 
Karel ARLT10047221301CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanik 
Karel PHILIPP10029628834CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší 
Kateřina HOLLÁ LINDNEROVÁ10093677328CZECH REPUBLICHorská kolaženy masters 
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Kryštof POKORNÝ10080166642CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Kryštof VOŇKA CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Ladislav PEŠ10079889786CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Libor ZAJIÍC CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
Lucie HOCHMANN10006602246CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Lukáš BUŠEK10093181820CZECH REPUBLICCyklokroselite 
Lukáš HORÁK10011997769CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Lukáš JANDA10047368417CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš MACH10047364777CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš VANČO10078240584SLOVAKIABikrosB 7 
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Marek BARTÍK CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Marek BŘEZINA10091859990CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Marek PAJMA CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Marek RYLKO10025630818CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Martin ČORNANIČ CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Martin KADLEC CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Martina KOMÍNKOVÁ10073904583CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Matěj LIŠKA10080965779CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Matěj MAREŠ10005428142CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Matěj MILOSTNÝ10089261202CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Matěj OBDRŽÁLEK CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Matěj ŠTIBINGR10010747883CZECH REPUBLICSilniceelite 
Matouš ŠRÁMEK10083470605CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Matyáš VANČO10047379228SLOVAKIABikrosB 10 
Maxim SAMEK10064121731CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Michal ČERNÝ10047807543CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Michal ORAVEC10078021528CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Michal TRŽIL10024327681CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Michal TUREK10091858879CZECH REPUBLICBikrosB 7 
Monika SEIDLOVÁ10047346791CZECH REPUBLICHorská kolaženy elite 
Natálie KRÁLÍKOVÁ10047769652CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy Elite 
Nela PEŠKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Nelly KUSSMANNOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Nicol KŘENKOVÁ10093317317CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Nina ŠTULCOVÁ10091818463CZECH REPUBLICBikrosG 10 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Ondřej POLÁK10092446337CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Ondřej POLANSKÝ10093181719CZECH REPUBLICSilniceelite 
Stránka: 1234...5354Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 54, celkem 5305 záznamů