Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílZemě
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Matyáš VANČO10047379228SLOVAKIABikrosB 10 
Lukáš VANČO10078240584SLOVAKIABikrosB 7 
Juraj VANČO10002132162SLOVAKIABikrosCRUISER 
Tereza VANČOVÁ10054527623SLOVAKIABikrosG 14 
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Petr LECHNER10002722347CZECH REPUBLICSilnicemasters A 
Dominik CHLUPÁČ10008965612CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Petr RYBÍN10046367802CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Tomáš RAK10047579692CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jan FIERLA10016047218CZECH REPUBLICSilniceelite 
Karel ARLT10023478731CZECH REPUBLICSilniceU23 
Vojtěch STANĚK10046750647CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Vladimír ZAHÁLKA10046968693CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistika 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283CZECH REPUBLICDráhaelite 
Lukáš HORÁK10011997769CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Jan BOUČEK10047207254CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhajunioři 
Karel ARLT10047221301CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanik 
Matěj ŠTIBINGR10010747883CZECH REPUBLICSilniceelite 
Šimon SVĚRKOT10047274043CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Jiří ŠLEMR10047292534CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Vojtěch KRESTA10047315368CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Jakub SEDLÁČEK10047315671CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Jan HLAVATÝ10047316681CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Adam CIHLÁŘ10047345680CZECH REPUBLICSilniceU23 
Lukáš JANDA10047368417CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Richard LUHAN10047393372CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Václav ŠKROBÁNEK10047402264CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Jaroslav LUDVÍK10047413782CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jan REBILAS10054299469CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Filip CAHA10054530653CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Lukáš MACH10047364777CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Michal TRŽIL10024327681CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Karel PHILIPP10029628834CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Marek RYLKO10025630818CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jiří SKOBLA10058329316CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Dominik PETRUS10046149146CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Štěpán FRÉMUND10091810480CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Jan ČECH10046363253CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Stránka: 1234...106107Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 107, celkem 5313 záznamů