Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílZemě
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Martin DUBEC10092892638CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíTEAM FORMAN CINELLI
Vojtěch CHUDÝ10092892840CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíTEAM FORMAN CINELLI
Kryštof MORONG10092892941CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTEAM FORMAN CINELLI
Marek VAJBAR10104249722CZECH REPUBLICSilniceeliteTEAM FORMAN CINELLI
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769CZECH REPUBLICSilnicejuniorkyTEAM FORMAN CINELLI
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíTEAM FORMAN CINELLI
Kateřina KRUTÍLKOVÁ10079506739CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyTEAM FORMAN CINELLI
Ema LAJCHOVÁ10079506840CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTEAM FORMAN CINELLI
Ema POLÁŠKOVÁ10079507345CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTEAM FORMAN CINELLI
Petra KRUTÍLKOVÁ10079890291CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteTEAM FORMAN CINELLI
Nela RIEDLOVÁ10079890594CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTEAM FORMAN CINELLI
Anna DUBCOVÁ10092893143CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíTEAM FORMAN CINELLI
Tereza JAHODOVÁ10104249924CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTEAM FORMAN CINELLI
Václav ŠŇUPÁREK10015771978CZECH REPUBLICSilniceeliteTeam Novo Nordisk
Przemyslaw KOTULSKI10051873762POLANDSilniceU23Team Novo Nordisk
Zdeněk FAFEK10002554013CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Daniel Faust JENŠÍK10047788648CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Jan ŘASA10002550676CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Petr ŠVEJDA10047975978CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Tomáš OTČENÁŠEK10047504318CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Jan KRIPNER10014409635CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Petr ŠÍSTEK10046865431CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Filip ŽEREBNÝ10047320321CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Daniel STEVENS10047345882CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Samuel TRENČÍNSKÝ10047390039CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
David SEMANIŠIN10047390443CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Adam SEMANIŠIN10047390544CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Dominik BEZDÍČEK10051679055CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Hugo STEZKA10095276515CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Zdeněk HOLUB10051680469CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Markéta KRIPNEROVÁ10048094806CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Dana MEJSNAROVÁ10048096624CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Tereza LOMNICKÁ10048097634CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Tereza ŽEREBNÁ10048099149CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Barbora HAVLÍČKOVÁ10046369317CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Veronika SNOPKOVÁ10015588082CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy EliteTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Tereza NĚMEČKOVÁ10015588183CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy EliteTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Vlasta BERÁNKOVÁ10047921317CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Veronika KRIPNEROVÁ10014411150CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy EliteTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Štěpánka ŘASOVÁ10015024169CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kamila ŠTĚRBOVÁ10047201800CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Zoe LEGRO10047202103CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kateřina HAVLÍČKOVÁ10047204325CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nela VOGLOVÁ10047258885CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka ZEMÁNKOVÁ10047259289CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Natálie LINDAUEROVÁ10047259390CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Hana CIKÁNKOVÁ10047315772CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Štěpánka BAREŠOVÁ10047315873CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nikola SNOPKOVÁ10047316176CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Roxana Adelaida BRÁZDOVÁ10047389736CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Stránka: 12...82838485868788...105106Počet na stránku: 50100Stránka 85 z 106, celkem 5300 záznamů