Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílJméno a příjmení
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Martin DUBEC10048171594CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérTEAM FORMAN CINELLI
Martin DUBEC10092892638CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíTEAM FORMAN CINELLI
Martin KANÓCZ10052350173CZECH REPUBLICSilnicekadetiTEAM FORMAN CINELLI
Nela RIEDLOVÁ10079890594CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíTEAM FORMAN CINELLI
Ondřej BEZUNK10011998072CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelTEAM FORMAN CINELLI
Ondřej FIERLA10013451254CZECH REPUBLICSilniceeliteTEAM FORMAN CINELLI
Ondřej MACH10047428031CZECH REPUBLICSilniceeliteTEAM FORMAN CINELLI
Petr TOMAN10002610290CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTEAM FORMAN CINELLI
Petra KRUTÍLKOVÁ10079890291CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteTEAM FORMAN CINELLI
Rastislav KANÓCZ10079506638CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérTEAM FORMAN CINELLI
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíTEAM FORMAN CINELLI
Tereza JAHODOVÁ10104249924CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTEAM FORMAN CINELLI
Vojtěch CHUDÝ10092892840CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíTEAM FORMAN CINELLI
Przemyslaw KOTULSKI10051873762POLANDSilniceU23Team Novo Nordisk
Václav ŠŇUPÁREK10015771978CZECH REPUBLICSilniceeliteTeam Novo Nordisk
Adam SEMANIŠIN10047390544CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Alžběta VALTOVÁ10074865994CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka HEJDUKOVÁ10074866200CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka ZEMÁNKOVÁ10047259289CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Barbora HAVLÍČKOVÁ10046369317CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Barbora TRENČÍNSKÁ10051681479CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Bibiana KOCÍKOVÁ10103805845CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Dana MEJSNAROVÁ10048096624CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Daniel STEVENS10047345882CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Daniel Faust JENŠÍK10047788648CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
David SEMANIŠIN10047390443CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Dominik BEZDÍČEK10051679055CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Ema VIGHOVÁ10074862358CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Filip ŽEREBNÝ10047320321CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Hana CIKÁNKOVÁ10047315772CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Hugo STEZKA10095276515CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Jan KRIPNER10014409635CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Jan ŘASA10002550676CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Julie KOCÍKOVÁ10074864681CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Julie TŮMOVÁ10047389938CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kamila ŠTĚRBOVÁ10047201800CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kateřina BĚLKOVÁ10089872403CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kateřina HAVLÍČKOVÁ10047204325CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Kristýna NUTILOVÁ10103805946CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Lucie BAREŠOVÁ10047390140CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Marie BĚLKOVÁ10103805744CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Markéta KRIPNEROVÁ10048094806CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Mirka HEJDUKOVÁ10074866705CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Natálie LINDAUEROVÁ10047259390CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Natálie ZÁRYBNICKÁ10074868018CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nela VOGLOVÁ10047258885CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nikola SNOPKOVÁ10047316176CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nikola ZÁRYBNICKÁ10074868826CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Petr ŠÍSTEK10046865431CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Petr ŠVEJDA10047975978CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Stránka: 12...82838485868788...105106Počet na stránku: 50100Stránka 85 z 106, celkem 5300 záznamů