Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Jméno a příjmení
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Aleš MRŇKA10093510711CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTS BOHEMIA BIKE TEAM
Aleš NEŠPOR10097408592CZECH REPUBLICBikrosB 13TJ FAVORIT BRNO
Aleš PSOTA10001182471CZECH REPUBLICBikrosELITE MENTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Aleš STRNAD10046620810CZECH REPUBLICSilnicemasters ABITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Aleš TRÁVNÍČEK10046456516CZECH REPUBLICSilnicemasters BSK PETŘÍN PLZEŇ
Aleš VANÍČEK10048135727CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-řidičČEZ Cyklo Team Tábor
Aleš ZEZULKA10093461504CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Alex ANČINEC10081967307CZECH REPUBLICBikrosB 8TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Alex MÁCHA10047377208CZECH REPUBLICBikrosB 15BIKROSCLUB ŘEPY
Alex MARHEFKA10082232136CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíCK DACOM PHARMA KYJOV
Alex MOLNÁR CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazBMX TEAM HRANICE
Alex STELZER10047452582CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Alexandr KANIŠČEV10095668959CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíCYKLO TEAM KOLARNA
Alexandr SIDOR10013158537CZECH REPUBLICHorská kolaeliteJH Cycling
Alexandr VASILENKO10047200887CZECH REPUBLICHorská kolaeliteEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Alexandra OLIVOVÁ10016230508CZECH REPUBLICSilniceženy eliteHEAD PRO TEAM OPAVA
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CZECH REPUBLICSilniceženy eliteCK Příbram - Fany GASTRO
Alexandra SVOBODOVÁ10092978221CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteMS BIKE ACADEMY RACING
Alexandra Anna JOCHYMKOVÁ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazVELO AKADEMIE KLADNO
Alexandros CHARALAMBIDIS10079103379CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérCK BÍTOVSKÁ
Alexei BELYAKOV10091858071CZECH REPUBLICBikrosB 7TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Alfréd KOZA10047372356CZECH REPUBLICBikrosB 13BIKROSCLUB ŘEPY
Alfréd VLČEK10097982411CZECH REPUBLICBikrosB 9SK ZŠ HOSTIVAŘ
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíTJ FAVORIT BRNO
Alipi KOSTADINOV10047434701CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Alois HORÁK10059093996CZECH REPUBLICSálová cyklistikamasters muži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563CZECH REPUBLICDráhaeliteELKOV KASPER Czech Cycling Team
Alois RAŠKA10091520288CZECH REPUBLICHorská kolamasters BShort Bike Academy Opletal
Alvin TOMÁŠEK10023479034CZECH REPUBLICHorská kolaU23EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Alysha VAN NECK10087884408CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Alžběta PEČÍNKOVÁ10047281824CZECH REPUBLICTrialWOMENAMK HAMRY NAD SÁZAVOU
Alžběta STUNOVÁ10046956468CZECH REPUBLICSilniceženy mastersSuperior Velsbike Team
Alžběta VALTOVÁ10074865994CZECH REPUBLICSálová cyklistikado 10 letTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Alžběta VANĚČKOVÁ10047435206CZECH REPUBLICTrialGIRLSSC BIKETRIAL VESELÍ NAD MORAVOU
Alžběta WESTOVÁ10081172412CZECH REPUBLICBikrosG 14SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Amálie AXMANNOVÁ10047360939CZECH REPUBLICBikrosG 10BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Amálie GOTTWALDOVÁ10056550576CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíCP team
Amálie HOLÁŠKOVÁ10079505729CZECH REPUBLICHorská kolakadetiTEAM FORMAN CINELLI
Amálie MACOLOVÁ10022108405CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíHEAD PRO TEAM OPAVA
Anděla KŘIKAVOVÁ10079244536CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíkola-bbm.cz
Andrea DRENGUBÁKOVÁ10007533244CZECH REPUBLICSilniceženy eliteSK ZŠ HOSTIVAŘ
Andrea FREUDLOVÁ10093320751CZECH REPUBLICHorská kolado 10 letSK VELO PRAHA
Andrea HÁJKOVÁ10046488141CZECH REPUBLICBikrosG 12BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Andrea LANGOVÁ10060761891CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíAPACHE LOKO TRUTNOV
Andrea MACHANCOVÁ10051855473CZECH REPUBLICSilnicekadetkyTJ Sigma Hranice, z.s.
Andrea MAŤHOVÁ10079785110CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteGHOST Team
Andrea ORÁLKOVÁ10092930428CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíSKP DUHA Lanškroun
Andrea VAŠÍČKOVÁ10091781683CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérADASTRA Cycling Team
Andrea VESECKÁ10047427425CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí BMXSC BMX Benátky nad Jizerou
Andrzej MRÓZEK10094893666CZECH REPUBLICHorská kolakadetiCYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Stránka: 1234567...8889Počet na stránku: 50100Stránka 4 z 89, celkem 4422 záznamů