Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílJméno a příjmeníZemě
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jiří POKORNÝ10091818867CZECH REPUBLICBikrosB 13 
Jiří SKOBLA10058329316CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jiří ŠLEMR10047292534CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955CZECH REPUBLICSilnicežáci starší 
Johana MASLEKOVOVÁ10090731962CZECH REPUBLICSilnicežákyně starší 
Jonatán ZELENKA10047231203CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691CZECH REPUBLICDráhaelite 
Juraj VANČO10002132162SLOVAKIABikrosCRUISER 
Karel ARLT10023478731CZECH REPUBLICSilniceU23 
Karel ARLT10047221301CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanik 
Karel PHILIPP10029628834CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MEN 
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Kateřina HOLLÁ LINDNEROVÁ10093677328CZECH REPUBLICHorská kolaženy masters 
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Kryštof POKORNÝ10080166642CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Kryštof VOŇKA CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Ladislav PEŠ10079889786CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Libor ZAJIÍC CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
Lucie HOCHMANN10006602246CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Lukáš BUŠEK10093181820CZECH REPUBLICCyklokroselite 
Lukáš HORÁK10011997769CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Lukáš JANDA10047368417CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš KAŠPÁREK10091862822CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš MACH10047364777CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Lukáš VANČO10078240584SLOVAKIABikrosB 8 
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Marek BARTÍK CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Marek BŘEZINA10091859990CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Marek PAJMA CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Marek RYLKO10025630818CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Marek SROSTLÍK10105769891CZECH REPUBLICSilniceU23 
Marek WITKOWSKI10085025534CZECH REPUBLICCyklokrosjunioři 
Martin ČORNANIČ CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Martin KADLEC CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Martin ŘEHÁK10047405092CZECH REPUBLICSilniceU23 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Martin VOLTR10047373366CZECH REPUBLICDráhaU23 
Martina KOMÍNKOVÁ10073904583CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Matěj HANÁK10065658674CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Matěj LIŠKA10080965779CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Matěj MAREŠ10005428142CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Matěj MILOSTNÝ10089261202CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Matěj OBDRŽÁLEK CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Matěj ŠTIBINGR10010747883CZECH REPUBLICSilniceelite 
Matouš ŠRÁMEK10083470605CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Stránka: 12345...110111Počet na stránku: 50100Stránka 2 z 111, celkem 5539 záznamů