Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílJméno a příjmení
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Matouš ŠRÁMEK10083470605CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Matěj ŠTIBINGR10010747883CZECH REPUBLICSilniceelite 
Matěj OBDRŽÁLEK CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Matěj MILOSTNÝ10089261202CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Matěj MAREŠ10005428142CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Matěj LIŠKA10080965779CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Martina KOMÍNKOVÁ10073904583CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Martin KADLEC CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Martin ČORNANIČ CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Marek RYLKO10025630818CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Marek PAJMA CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Marek BŘEZINA10091859990CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Marek BARTÍK CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Lukáš VANČO10078240584SLOVAKIABikrosB 7 
Lukáš MACH10047364777CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš JANDA10047368417CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš HORÁK10011997769CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Lukáš BUŠEK10093181820CZECH REPUBLICCyklokroselite 
Lucie HOCHMANN10006602246CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Libor ZAJIÍC CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
Ladislav PEŠ10079889786CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Kryštof VOŇKA CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Kryštof POKORNÝ10080166642CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Kateřina HOLLÁ LINDNEROVÁ10093677328CZECH REPUBLICHorská kolaženy masters 
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší 
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Karel PHILIPP10029628834CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Karel ARLT10023478731CZECH REPUBLICSilniceU23 
Karel ARLT10047221301CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanik 
Juraj VANČO10002132162SLOVAKIABikrosCRUISER 
Johana MASLEKOVOVÁ10090731962CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladší 
Jiří ŠLEMR10047292534CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Jiří SKOBLA10058329316CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jiří POKORNÝ10091818867CZECH REPUBLICBikrosB 12 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jeremiáš KONEČNÝ10078947977CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Jaroslav ŠIMŮNEK10063120409CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Jaroslav LUDVÍK10047413782CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jan REBILAS10054299469CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Jan RADA10002010813CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jan HOVORKA CZECH REPUBLICBikrosCRUISER 
Jan HLAVATÝ10047316681CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Stránka: 12345...106107Počet na stránku: 50100Stránka 2 z 107, celkem 5313 záznamů