Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Miroslav ČERNOHLÁVEK10047708220CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenér 
Tomáš BUCHÁČEK10002058202CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitel 
Jan PITHART10002375268CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
František MENGER10048123296CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Petr LECHNER10002722347CZECH REPUBLICSilnicemasters A 
Dominik CHLUPÁČ10008965612CZECH REPUBLICSilniceelite 
Slavomír SVOBODA10046751960CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officiel 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jonáš BŘEZINA10009745551CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jakub SCHIERL10016518070CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Roman LEHKÝ10008624694CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Hynek PALIČKA10046583929CZECH REPUBLICSilniceU23 
Petr RYBÍN10046367802CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Milan ZÁLESKÝ10013453577CZECH REPUBLICSilniceelite 
Dominik JANOŠ10046444893CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Milan RADA10048081870CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Matyáš BUŠEK10015528670CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Tomáš ČAPEK10010182556CZECH REPUBLICSilniceelite 
Michal KOHOUT10009502748CZECH REPUBLICDráhaelite 
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Petr ŠŤASTNÝ10009024822CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Karel ARLT10023478731CZECH REPUBLICSilniceU23 
Lukáš KUNT10009335222CZECH REPUBLICSilniceelite 
Vojtěch STANĚK10046750647CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Šimon ADÁMEK10009178507CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér 
Vladimír ZAHÁLKA10046968693CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistika 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283CZECH REPUBLICDráhaelite 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691CZECH REPUBLICDráhaelite 
Lukáš HORÁK10011997769CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Michal MRÁČEK10006903653CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Jan BOUČEK10047207254CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhajunioři 
Karel ARLT10047221301CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-mechanik 
Matěj ŠTIBINGR10010747883CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jakub DANĚK10047225240CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jonatán ZELENKA10047231203CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Albert SOLAŘ10047249589CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Karel KUBA10016145026CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jan VÁCHA10047266767CZECH REPUBLICSilniceelite 
Matyáš PINKAS10047269191CZECH REPUBLICBikrosB 14 
Václav SUCHÝ10047269393CZECH REPUBLICBikrosB 13 
Šimon SVĚRKOT10047274043CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Jiří ŠLEMR10047292534CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Jan VALL10047292635CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Stránka: 1234...128129Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 129, celkem 6444 záznamů