Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Země
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Jiří ČÍLA10047942434CZECH REPUBLICHorská kolamasters CGIANT cycling team
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563CZECH REPUBLICDráhaeliteELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jiří JEŽEK10004724284CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTEAM DUKLA PRAHA
Pavel BLAŽEK10047518664CZECH REPUBLICSilnicemasters DKCL KOOPERATIVA - Svijany
Jan ŠTINDL10047750050CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Libor OPLT10047968302CZECH REPUBLICHorská kolamasters BOPLT CYCLING
Michal KOHOUT10009502748CZECH REPUBLICDráhaeliteTEAM DUKLA PRAHA
Zbyněk CHARVÁT10008839613CZECH REPUBLICSilniceHDC T1SPASTIC HANDICAP
Jan BOČEK10046549169CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaTJ STADION LOUNY
Dušan OLEJNÍČEK10047626778CZECH REPUBLICHorská kolamasters CGT OPPORTUNITY BRNO
Antonín TOUŠEK10048126027CZECH REPUBLICSilnicemasters DKOVO PRAHA
Petr BARAN10047674773CZECH REPUBLICSilnicemasters DSK BAGBIKE
Jiří ŠŤASTNÝ10046857246CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní AAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jiří DOHNAL10046859872CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BRBB INVEST JINDŘ. HRADEC
Zdeněk JÍLEK10008723819CZECH REPUBLICSilniceeliteLAWI Stars - GIANT
Jakub HANÁK10048135525CZECH REPUBLICHorská kolajuniořiROUVY Specialized
Lukáš KOBES10008822435CZECH REPUBLICHorská kolaeliteGAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Richard KRATOCHVÍL10046859266CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BCYKLAN CZ
Josef KOLEGAR10046858458CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 letTJ FAVORIT BRNO
Václav JELÍNEK10046547250CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 1.třídaTJ STADION LOUNY
Tomáš HALUZA10005522213CZECH REPUBLICBikrosCRUISERTJ FAVORIT BRNO
Štěpán TUMPACH10005353067CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX Pardubice
Jan BOHATÝ10047770056CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Tadeáš KŘÍŽ10048173921CZECH REPUBLICTrialELITE 20"AVZO KYJOV
Adam HOFMEISTER10048179880CZECH REPUBLICSilniceU23 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Stanislav SEHNAL10007710571CZECH REPUBLICHorská kolaeliteKELLYS FACTORY TEAM
Pavel KYDLÍČEK10047764295CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Martin RUTTNER10047765208CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Josef TÝČ10046807635CZECH REPUBLICSilniceCYKLISTIKA PRO VŠECHNYCK ENERGETIK CHVALETICE
Jiří ZVOLSKÝ10047741461CZECH REPUBLICHorská kolaCYKLISTIKA PRO VŠECHNYBIKROSCLUB ŘEPY
Miloslav BOUDA10046548159CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTJ STADION LOUNY
Petr TRUNEK10046655566CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK LOKOMOTIVA PARDUBICE
David MATĚJÍK10048204031CZECH REPUBLICBikrosB 13BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Matěj BUKVA10048206051CZECH REPUBLICBikrosB 15TUFÍR TEAM
Samuel JIROUŠ10048206455CZECH REPUBLICHorská kolaU23ROUVY Specialized
Karel PRACH10047648404CZECH REPUBLICSilnicemasters ESK CYKLOSPORT KERN
Radoslav ŠÍBL10047628802CZECH REPUBLICHorská kolaelite4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Filip ŠLAJCHRT10047483403CZECH REPUBLICSilniceeliteKOLOKRÁM
Rudolf HAVRDA10047517149CZECH REPUBLICSilnicemasters DKCL KOOPERATIVA - Svijany
Zdeněk PLÍŠEK10048129562CZECH REPUBLICSilnicemasters DHANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB
Stanislav BAMBULA10002964443CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikČEZ Cyklo Team Tábor
Martin BENEŠ10048208879CZECH REPUBLICSilniceeliteCT WEBER
Milan DAMEK10006908202CZECH REPUBLICHorská kolaeliteBIKE WORLD
Petr MALÝ10008835064CZECH REPUBLICHorská kolaeliteMALOCH RACING TEAM
David PAGÁČ10046312632CZECH REPUBLICDráhajuniořiASO DUKLA BRNO
Jiří STRNAD10047804210CZECH REPUBLICCyklokrosmasters ABITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Petr RICHTÁR10047813607CZECH REPUBLICSilniceCYKLISTIKA PRO VŠECHNYCK ENERGETIK CHVALETICE
František ŽILÁK10004338308CZECH REPUBLICHorská kolamasters AROCK MACHINE - CYKLOMAX
Jiří KLICPERA10047516745CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK LOKOMOTIVA PARDUBICE
Jaroslav KOČKA10056462367CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BKL SPORT MOST
Jan MORÁVEK10047894540CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielCYKLISTICKÝ KLUB LANŠKROUN o.s
Ondřej GAJDŮŠEK10046390636CZECH REPUBLICHorská kolaeliteMALOCH RACING TEAM
Petr VÁŇA10046393363CZECH REPUBLICCyklokrosmasters BLawi - Granfondo team
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CZECH REPUBLICSilniceeliteCYKLO ATOM
Lubomír VOJTA10005456535CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenérASO DUKLA BRNO
Pavel RAUS10047721657CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní ATJ FAVORIT BRNO
Jaroslav PŘIKRYL10047351239CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováSK SC PRIMA NEZAMYSLICE
Petr SVOBODA10047727519CZECH REPUBLICHorská kolaFunkcionář-officielCK MTB Maraton Hlinsko
Jan VALEŠ10046764488CZECH REPUBLICSilnicemasters CCYKLO TEAM KILLI
Robert GAJDOŠ10046453886CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Jan FIERLA10016047218CZECH REPUBLICSilniceelite 
Přemysl ŠVÁB10059732378CZECH REPUBLICSilnicemasters CCSK MARKUS, spolek
Adam PILČÍK10007594676CZECH REPUBLICSilnicemasters AMaloja - Rocky Mountain Team
Marek JURÁK10046677289CZECH REPUBLICBikrosB 16TUFÍR TEAM
Tomáš MERTA10005996503CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX Pardubice
David BURDA10047680635CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ FAVORIT BRNO
Ladislav CELLER10047743784CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Felix Dalibor HODAŇ10048071059CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Daniel FADRHONC10047745707CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST
Pavel LOSKOT10047542613CZECH REPUBLICSálová cyklistikapersonál-trenérMLÉK. OLEŠNICE CYKLO. SVITÁVKA, z.s.
Petr BENEŠ10046677491CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Petr NOVOTNÝ10046692447CZECH REPUBLICHorská kolamasters BPHKOVO.cz
Libor FOUKAL10046693962CZECH REPUBLICSilnicemasters BSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ivan GIRGAL10048115519CZECH REPUBLICSilnicemasters EHANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB
Jan HAVLÍČEK10015504422CZECH REPUBLICSilniceeliteTJ FAVORIT BRNO
Milan POTŮČEK10046668195CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováLOKOMOTIVA LIBEREC
Michal PŘIBYL10004071253CZECH REPUBLICBikrosM 30+BIKROSCLUB ŘEPY
Miroslav ŽIVNÝ10047141576CZECH REPUBLICSilnicemasters AKCL KOOPERATIVA - Svijany
František KOCOUREK10013060426CZECH REPUBLICSilniceHDCSK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC
Luboš JIRKA10008499911CZECH REPUBLICSilniceHDC C4SPASTIC HANDICAP
Jan ČEPELÁK10007713807CZECH REPUBLICHorská kolaeliteJCbike Racing
Petr ŠŤASTNÝ10009024822CZECH REPUBLICHorská kolamasters ASport Import
Pavel GRUBER10047546047CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTJ FAVORIT BRNO
Vladimír BAŤA10047595052CZECH REPUBLICSilnicemasters ETUFO CZ OTROKOVICE
Aleš KESTLER10003821174CZECH REPUBLICHorská kolamasters AYOGI RACING OSTRAVA
Pavel ČÁBELICKÝ10047510378CZECH REPUBLICHorská kolapersonál sportovní ředitelGAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Aleš STRNAD10046620810CZECH REPUBLICSilnicemasters ABITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Leo MÁCHA10047594143CZECH REPUBLICHorská kolamasters BSK RPM STAV
Radek MELŠA10046714675CZECH REPUBLICHorská kolaeliteLOKOMOTIVA NYMBURK
Jiří HINDR10008499810CZECH REPUBLICSilniceHDC T1SPASTIC HANDICAP
Jan KAŠPAR10023567344CZECH REPUBLICSilniceU23TEAM DUKLA PRAHA
Jan FINSTERLE10047749343CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Zdeněk SENDLER10047735195CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BTJ FAVORIT BRNO
Pavel KOZÁK10047879584CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BSK PETŘÍN PLZEŇ
Michal SPUDIL10047568073CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelSP KOLO LOAP SPECIALIZED
Jan JEDLIČKA10003788438CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérROUVY Specialized
Pavel BOUDNÝ10003279792CZECH REPUBLICHorská kolaeliteEthic Sport cycling team
Petr TŘEŠŇÁK10007391885CZECH REPUBLICHorská kolaeliteROCK MACHINE - CYKLOMAX
Zdeněk ŠTYBAR10046727712CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikQuick-Step Floors Cycling Team
Stránka: 12345678...5354Počet na stránku: 50100Stránka 5 z 54, celkem 5305 záznamů