Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Disciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Robert BOČEK10004919702CZECH REPUBLICBikrosCYKLISTIKA PRO VŠECHNYTJ FAVORIT BRNO
Viktor KARLÍK10005996705CZECH REPUBLICBikrosCRUISEROK TEAM
Jakub SCHMID10047493204CZECH REPUBLICBikrosM 30+BMX NIŽBOR
Ondřej MATĚJÍK10047608388CZECH REPUBLICBikrosB 16BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Albert VLČEK10047504621CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Jiří LINHART10003884125CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielBIKE TEAM UNIČOV z.s.
Matyáš MENTLÍK10048092984CZECH REPUBLICBikrosB 16BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Vít MÁDR10046524315CZECH REPUBLICBikrosB 14BIKROSCLUB ŘEPY
Adam QUARDA10048042363CZECH REPUBLICBikrosB 14ÚAMK BMX STUDÉNKA
Lukáš KUNČAR10048128047CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENOK TEAM
Martin BARABÁŠ10004904544CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX NIŽBOR
Jiří HOLUB10005997008CZECH REPUBLICBikrosM 30+BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Michal HRAZDÍRA10046558566CZECH REPUBLICBikrosB 14BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Karel DVOŘÁK10047492291CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX NIŽBOR
Lukáš TAMME10004223221CZECH REPUBLICBikrospersonál-trenérBIKROSCLUB ŘEPY
Radim KVAČEK10003852395CZECH REPUBLICBikrosM 30+TJ FAVORIT BRNO
Marek BOKŮVKA10007190310CZECH REPUBLICBikrosCRUISERTJ FAVORIT BRNO
Radim SOUSEDÍK10005996907CZECH REPUBLICBikrosM 30+BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Martin HUF10047751565CZECH REPUBLICBikrosB 14UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Jakub HÁJEK10046362849CZECH REPUBLICBikrosB 16BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Marek VODÁK10005996402CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Matyáš KŘAPA10046476118CZECH REPUBLICBikrosCRUISEROK TEAM
Tomáš HALUZA10005522213CZECH REPUBLICBikrosCRUISERTJ FAVORIT BRNO
Štěpán TUMPACH10005353067CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX Pardubice
David MATĚJÍK10048204031CZECH REPUBLICBikrosB 13BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Matěj BUKVA10048206051CZECH REPUBLICBikrosB 15TUFÍR TEAM
Tomáš MERTA10005996503CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX Pardubice
Michal PŘIBYL10004071253CZECH REPUBLICBikrosM 30+BIKROSCLUB ŘEPY
Marek JURÁK10046677289CZECH REPUBLICBikrosB 16TUFÍR TEAM
Jan KŘIŠTOF10007535264CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí BMXBMX TEAM HRANICE
Petr KOLLNER10046733671CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třídaBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Petr SOUBUSTA10007845462CZECH REPUBLICBikrosCRUISERCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Miroslav ZÁMEČNÍK10048065201CZECH REPUBLICBikrosCRUISERCYKLO KLUB Klatovy z.s.
Jan HUBENÝ10007189906CZECH REPUBLICBikrosCRUISEROK TEAM
Pavel KŘIŠTOF10046396090CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí BMXBMX TEAM HRANICE
Václav ŠEDLBAUER10048064288CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielCYKLO KLUB Klatovy z.s.
Karel MAŘÁK10048059440CZECH REPUBLICBikrospersonál sportovní ředitelCYKLO KLUB Klatovy z.s.
Matěj CHALUPNÝ10007843442CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBIKE TEAM UNIČOV z.s.
Petr ŠIMŮNEK10046815820CZECH REPUBLICBikrospersonál-organizátorTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Miloš KŘEČEK10009220539CZECH REPUBLICBikrosCRUISEROK TEAM
Marcel PEŠEK10007845563CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX Pardubice
Martin KARLÍK10047937481CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třída BMXTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Vojtěch TRSEK10047935461CZECH REPUBLICBikrosCRUISEROK TEAM
Tomáš ABENDROTH10047483096CZECH REPUBLICBikrosCRUISERCYKLOTEAM ABOS
Patrik HORÁK10047186541CZECH REPUBLICBikrosELITE MENLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV
Pavel CAHA10046786619CZECH REPUBLICBikrosCRUISERTJ FAVORIT BRNO
Martin ŘÍHA10046545937CZECH REPUBLICBikrosB 15BIKROSCLUB ŘEPY
Matěj BÁRTA10048050851CZECH REPUBLICBikrosB 16BIKROSCLUB ŘEPY
David URBAN10046348503CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMXBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Marek NEUŽIL10046591205CZECH REPUBLICBikrosB 16TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Radim JANOŠ10048127037CZECH REPUBLICBikrospersonál-organizátorBIKROSCLUB ŘEPY
Erik VOTAVA10015874436CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX Team Vyškov
Jakub VESECKÝ10093079463CZECH REPUBLICBikrosB 16SC BMX Benátky nad Jizerou
Ondřej PILC10048090257CZECH REPUBLICBikrosB 14TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Přemysl GEBEL10047267575CZECH REPUBLICBikrosB 12ÚAMK BMX STUDÉNKA
Jakub SOKOL10046368610CZECH REPUBLICBikrosB 13BMX Pardubice
Pavel PODOLSKÝ10046533813CZECH REPUBLICBikrosCRUISERSC BMX Benátky nad Jizerou
Jakub KLEMENT10046326776CZECH REPUBLICBikrosB 14SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Martin KRAMÁŘ10047278386CZECH REPUBLICBikrosB 16BMX & 4X TEAM BRNO
Matěj FABISZ10046567559CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENTJ BMX TŘINEC
Jonáš MIKSA10046467731CZECH REPUBLICBikrosB 16SC BMX Benátky nad Jizerou
Michal NEVRKLA10047295766CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 3.třidaB4 TEAM
Dominik TOPINKA10007535365CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBIKROSCLUB ŘEPY
Šimon PEKAŘ10047295867CZECH REPUBLICBikrosB 11B4 TEAM
Lukáš KADLEC10047298089CZECH REPUBLICBikrosB 14BMX NIŽBOR
Erik FIGAR10046439035CZECH REPUBLICBikrosCRUISERCZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Matyáš LOPOUR10046416908CZECH REPUBLICBikrosM 17/24BIKROSCLUB ŘEPY
Matěj LITERA10048200896CZECH REPUBLICBikrosB 16BIKROSCLUB ŘEPY
Adam BÁBEK10046348907CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENBIKE TEAM UNIČOV z.s.
Jan KOŠÁREK10093078857CZECH REPUBLICBikrosM 25/29BMX TEAM HRANICE
Ondřej ČERNÝ10047321129CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX & 4X TEAM BRNO
Filip ŠEVČÍK10047322543CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX & 4X TEAM BRNO
Vítek TESAŘ10047323452CZECH REPUBLICBikrosB 14BMX Team Vyškov
Petr MOŠNA10005111375CZECH REPUBLICBikrosM 30+TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Oliver PÁN10047324260CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ BMX TŘINEC
Filip ŽERAVA10046623840CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch POLESNÝ10046526638CZECH REPUBLICBikrosB 15BIKROSCLUB ŘEPY
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Štěpán VLK10047331435CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Vojtěch KAŠPAR10047775514CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBMX KRUPKA
Tomáš KADLEC10047333556CZECH REPUBLICBikrosCRUISERBMX NIŽBOR
Václav VELETA10048057420CZECH REPUBLICBikrosB 13TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Kryštof KADLEC10047333657CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX NIŽBOR
Petr JETMAR10047342044CZECH REPUBLICBikrosM 17/24B4 TEAM
Vojtěch OPRAVIL10047342549CZECH REPUBLICBikrosB 11UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Vojtěch HURÁČ10046635964CZECH REPUBLICBikrosELITE MENCK FESO PETŘVALD
Jan ŠEDIVÝ10047607378CZECH REPUBLICBikrosB 16BIKROSCLUB ŘEPY
Matěj HURNÍK10046564933CZECH REPUBLICBikrosELITE MENÚAMK BMX STUDÉNKA
Lukáš VESECKÝ10046497437CZECH REPUBLICBikrosB 16SC BMX Benátky nad Jizerou
Matěj PAVKA10047356491CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Jan KUČERA10007845361CZECH REPUBLICBikrosM 25/29BIKROSCLUB ŘEPY
Matěj WEIS10047606065CZECH REPUBLICBikrosB 14BIKROSCLUB ŘEPY
Jakub ŠKUTINA10047611119CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Damián ČAPEK10047613240CZECH REPUBLICBikrosB 14BIKROSCLUB ŘEPY
Martin ŠÁLEK10047717314CZECH REPUBLICBikrosELITE MENSC BMX Benátky nad Jizerou
Ota HAVRÁNEK10047387009CZECH REPUBLICBikrosB 15BMX & 4X TEAM BRNO
Milan RADA10048081870CZECH REPUBLICBikrosB 15SC BMX Benátky nad Jizerou
Adam KOVAŘÍK10047387110CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Samuel PÁN10047393776CZECH REPUBLICBikrosB 9TJ BMX TŘINEC
Tomáš TESAŘÍK10046480461CZECH REPUBLICBikrosB 15CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Stránka: 1234...5253Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 53, celkem 5242 záznamů